SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus

SOTAS

SOTAS yra nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų, jaunimo ir jų šeimų gerovės. Mūsų misija – žmogui ir dėl žmogaus, siekiant tvaraus pokyčio geresniam jo gyvenimui.

Nuo 2002 metų SOTAS dirba ir vaikų globos srityje: padedame vaikams surasti globėjus, teikiame nuolatinę profesionalią pagalbą esamiems bei būsimiems globėjams, budintiems globotojams ir globojamiems vaikams. Per ilgametę darbo su globojamais vaikais patirtį pastebėjome, kad beveik visi vaikai, išgyvenę savo šeimos praradimą, turi įvairių elgesio ir emocijų sunkumų, sveikatos sutrikimų. Globėjų šeimoje vaikai apsupami meile, sulaukia šilumos ir priėmimo, tačiau vis dar kyla nemažai iššūkių dėl įvairių specialistų (logoterapeuto, ergoterapeuto, kineziterapeuto ir kt.) paslaugų prieinamumo.

Globojamiems vaikams būtina padėti nedelsiant, „čia ir dabar“, todėl SOTAS įgyvendina paramos iniciatyvas, kurių dėka vaikai gali laiku gauti taip reikiamas raidos specialistų ir terapeutų paslaugas.

Tai tik viena iš SOTAS iniciatyvų, kuri sustiprino vaikų gyvenimo kokybę. SOTAS teikia psichologų konsultacijas, veda mokymus, seminarus ir paskaitas aktualiomis šeimai temomis, organizuoja socialinių įgūdžių grupės vaikams ir savitarpio paramos grupes suaugusiems, teikia mediacijos bei kitas paslaugas tėvams, vaikams, šeimoms ir pavieniams suaugusiems asmenims.

Daugiau informacijos apie SOTAS teikiamą pagalbą ir paslaugas šeimoms: www.sotas.org

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Dusetų bendruomenė
Dusetų bendruomenė
Asociacija Dusetų bendruomenė teikia socialines paslaugas ir organizuoja renginius.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016