Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos

VšĮ Skirtingos Spalvos
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Socialinė iniciatyva ,,Skirtingos Spalvos“ – ne apie liūdesį ar gailestį, o apie skirtingus sergančiųjų gyvenimus, jų esamą spalvų spektrą bei žmogaus galią įgyvendinti tikslus nepaisant savo diagnozės. Dalindamiesi sergančiųjų išgyvenimais, gydytojų patarimais ir pristatydami visuomenei socialines kampanijas iniciatyvos nariai prisideda prie socialinės atskirties mažinimo ir suteikia galimybę suvokti, kad diagnozė – tik žodis, po kuriuo slypi įvairiaspalvis gyvenimas.

Iniciatyvos įkūrėjas Dalius Stankevičius pats prieš daugiau nei penkerius metus išgirdo pirmo tipo cukrinio diabeto diagnozę. Supratęs, kad staiga jo gyvenimą nudažiusi mėlyna spalva, kuri pažymi palaikymą cukriniu diabetu sergantiems žmonėms, yra su kilnesniu tikslu – padėti kitiems surasti kruopelę vilties ir į gyvenimą su diagnoze pažvelgti kitaip. Priešingai, nenuleisti rankų, bet į rytojų žiūrėti su siekiu būti neatsiejama visuomenės dalimi.

Šių metų gruodžio 21 d. iniciatyva minės penkerių metų sukaktį. Iniciatyva jau yra palietusi tokias temas kaip: diabetas, Dauno sindromas, kraujo vėžys, alkoholizmas ir priklausomybė narkotikams, depresija, bipolinis sutrikimas, autizmas, pogimdyminė depresija, aklumas ir savižudybių prevencija.

Taip pat iniciatyvos komanda džiaugiasi sėkmingomis socialinėmis kampanijomis, kurių metu pavyko padėti ne tik sergančiųjų bendruomenėms, bet ir didinti visuomenės supratimą apie socialinės atskirties mažinimo svarbą. Įgyvendintos šios socialinės kampanijos: projektas, skirtas Dauno sindromą turinčių žmonių kalbos lavinimui ,,Juk aš, kaip ir Tu, noriu kalbėti“, socialinis projektas mokykloms apie emocinę sveikatą ,,Kaip pažinti save?“, labdaros fondas autistiškų vaikų stovyklai įgyvendinti #DovanokDžiaugsmą, socialinis projektas, skirtas žmonių su negalia įdarbinimui ,,Įgalink“. Taip pat jau trečius metus iš eilės buvo įgyvendinamas fondas depresijai gydyti #nebe(NORIUGYVENTI).

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Emocinės paramos programa „Drauge“
Emocinės paramos programa „Drauge“
Programa „Drauge“ padeda mamoms ir tėčiams, kurie išgyvena sudėtingą gyvenimo etapą bei jaučiasi vieniši.
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016