Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos

VšĮ Skirtingos Spalvos
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos ne apie liūdesį ar gailestį, o apie skirtingus sergančiųjų gyvenimus, jų esamą spalvų spektrą bei žmogaus galią įgyvendinti tikslus nepaisant savo ligos. Dalindamiesi sergančiųjų išgyvenimais, pamokomis ir specialistų patarimais, iniciatyvos nariai prisideda prie socialinės atskirties mažinimo ir suteikia galimybę suvokti, kad diagnozė tik žodis, po kuriuo slypi įvairiaspalvis gyvenimas.

Iniciatyvos įkūrėjas Dalius Stankevičius pats prieš daugiau nei ketverius metus išgirdo pirmo tipo cukrinio diabeto diagnozę. Supratęs, kad staiga jo gyvenimą nudažiusi mėlyna spalva, kuri pažymi palaikymą cukriniu diabetu sergantiems žmonėms, yra su kilnesniu tikslu – padėti kitiems žmonėms surasti kruopelę vilties ir į gyvenimą su diagnoze pažvelgti kitaip. Priešingai, nenuleisti rankų, bet į rytojų žiūrėti su viltimi ir siekiu būti neatsiejama visuomenės dalimi.

Šių metų gruodžio 21 d. iniciatyva minės ketverių metų sukaktį, kurios metu netrūko ryškių spalvų. Iniciatyva jau yra palietusi tokias temas kaip: Dauno sindromas, kraujo vėžys, alkoholizmas ir priklausomybė narkotikams, depresija, bipolinis sutrikimas, autizmas, pogimdyminė depresija, aklumas ir savižudybių prevencija.

Taip pat iniciatyvos komanda džiaugiasi sėkmingoms socialinėms kampanijom, kurių metu pavyko padėti ne tik sergančiųjų bendruomenėms, bet ir didinti visuomenės supratimą į socialinės atskirties mažinimo svarbą. Įgyvendintos šios socialinės kampanijos: projektas skirtas Dauno sindromą turinčių žmonių kalbos lavinimui ,,Juk aš, kaip ir Tu, noriu kalbėti‘‘, fondas depresijai gydyti #nebe(NORIUGYVENTI), socialinis projektas mokyklom apie emocinę sveikatą ,,Kaip pažinti save?‘‘, labdaros fondas autistiškų vaikų stovyklai įgyvendinti #DovanokDžiaugsmą, socialinis projektas skirtas žmonių su negalia įdarbinimui ,,Įgalink‘‘.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Jungiamės, kartu galim daugiau!
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovė organizuoja stovyklas vaikams su protine ir fizine negalia.
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016