Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos

VšĮ Skirtingos Spalvos
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos ne apie liūdesį ar gailestį, o apie skirtingus sergančiųjų gyvenimus, jų esamą spalvų spektrą bei žmogaus galią įgyvendinti tikslus nepaisant savo ligos. Dalindamiesi sergančiųjų išgyvenimais, pamokomis ir specialistų patarimais, iniciatyvos nariai prisideda prie socialinės atskirties mažinimo ir suteikia galimybę suvokti, kad diagnozė tik žodis, po kuriuo slypi įvairiaspalvis gyvenimas.

Iniciatyvos įkūrėjas Dalius Stankevičius pats prieš daugiau nei ketverius metus išgirdo pirmo tipo cukrinio diabeto diagnozę. Supratęs, kad staiga jo gyvenimą nudažiusi mėlyna spalva, kuri pažymi palaikymą cukriniu diabetu sergantiems žmonėms, yra su kilnesniu tikslu – padėti kitiems žmonėms surasti kruopelę vilties ir į gyvenimą su diagnoze pažvelgti kitaip. Priešingai, nenuleisti rankų, bet į rytojų žiūrėti su viltimi ir siekiu būti neatsiejama visuomenės dalimi.

Šių metų gruodžio 21 d. iniciatyva minės ketverių metų sukaktį, kurios metu netrūko ryškių spalvų. Iniciatyva jau yra palietusi tokias temas kaip: Dauno sindromas, kraujo vėžys, alkoholizmas ir priklausomybė narkotikams, depresija, bipolinis sutrikimas, autizmas, pogimdyminė depresija, aklumas ir savižudybių prevencija.

Taip pat iniciatyvos komanda džiaugiasi sėkmingoms socialinėms kampanijom, kurių metu pavyko padėti ne tik sergančiųjų bendruomenėms, bet ir didinti visuomenės supratimą į socialinės atskirties mažinimo svarbą. Įgyvendintos šios socialinės kampanijos: projektas skirtas Dauno sindromą turinčių žmonių kalbos lavinimui ,,Juk aš, kaip ir Tu, noriu kalbėti‘‘, fondas depresijai gydyti #nebe(NORIUGYVENTI), socialinis projektas mokyklom apie emocinę sveikatą ,,Kaip pažinti save?‘‘, labdaros fondas autistiškų vaikų stovyklai įgyvendinti #DovanokDžiaugsmą, socialinis projektas skirtas žmonių su negalia įdarbinimui ,,Įgalink‘‘.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Dusetų bendruomenė
Dusetų bendruomenė
Asociacija Dusetų bendruomenė teikia socialines paslaugas ir organizuoja renginius.
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Rugsėjį pasaulyje minimas vaikų vėžio mėnuo, kurio metu kviečiame atsisakyti stereotipų apie vėžiu sergančius vaikus: ne gailėtis, o palaikyti juos.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016