Širvintų kaimo bendruomenė Upė

Širvintų kaimo bendruomenė Upė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau 8 gyvavimo metus skaičiuojanti bendruomenė Upė turi kasmetines tradicines šventes bei inciatyvas, įvairias edukacijas ir dalyvauja įvairiuose projektuose.Labiausiai visų laukiama yra Gegužinių šventė po atviru dangumi, suburianti daug žmonių, kviečianti prisiminti ir atgaivinti senąsias Gegužines.

Veikli bendruomenė, nuolat organizuodama įvairius renginus bei skatindama įvairias inciatyvas, kviečia prisidėti kitas bendruomenes, mokyklas, darželius, globos įstaigas bei kitus savanorius.
Vystydama bendruomeniškumo įdėjas, bendruomenė nepamiršta krašto išeivių ir kaimo naujakūrių , kuriuos suburia įvairiose šventėse.Įgyvendinami bendri darbai apjungia, įneša naujų įdėjų, skatina vystytis bendruomenės verslumo įdėjoms.

Bendruomenės aktyvas vykdo projektus, teikia paraiškas įvairiems fondams. Yra sėkmingai įgyvendinta eilė projektų.

Mūsų organizuojamos Širvintų kaimo Gegužinės prisideda prie kultūros ir tradicijų puoselėjimo,socialinės sanglaudos, žmonių užimtumo. Savo veiklomis bendruomenė tampa įdomesnė, patrauklesnė, esame traukos centru kitiems kaimo gyventojams ir motyvuojame sugrįžti ir kurtis mūsų gimtame kaime.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016