„Rozalimo sveikatinimo studiją“

Rozalimo miestelio bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Rozalimo miestelio bendruomenės iniciatyva 2023 m. įkūrė „Rozalimo sveikatinimo studiją“.

Bendruomenė siekia skatinti narių bendruomeniškumą, veiklumą, savitarpio pagalba, rūpintis vaikų ir jaunimo užimtumu, telkti įvairaus amžiaus narius bendrai veiklai, organizuojant kultūrinius ir edukacinius renginius sveikos gyvensenos temomis. Turime savo bendruomenės namus, kurie yra įsikūrę šalia Rozalimo pušyno parko. Stengiamės padėti integruotis į bendruomenę vyresniems ir socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Dėl sumažintų viešojo transporto maršrutų, miestelio gyventojams tapo sudėtinga pasiekti miestus, kur jie galėtų gauti medicininės reabilitacijos paslaugas. Todėl pasitarus bendruomenė nutarė įkurti alternatyviojo sveikatinimo studiją. Suremontavome nenaudojamas bendruomenės namų patalpas. Įsigijome automatinio terminio masažo įrenginius (lovas), limfodrenažinį aparatą ir pradėjome teikti masažo paslaugas ne tik bendruomenės nariams, bet ir aplinkinių kaimų gyventojams bei kaimyninių rajonų gyventojams. Sveikatinimo studijoje vyksta ir edukacijos. Greitai įsitikinome, kad Rozalimo sveikatinimo studijos įkūrimas buvo labai laukiamas ir reikalingas projektas, kurį bendruomenė įvykdė sėkmingai, turintis teigiamos įtakos ne tik žmonių sveikatos gerėjimui, įvairių ligų profilaktikai, bet ir skatina bendravimą, mažina vienišų žmonių atskirtį, skatina savanorystę ir gerosios patirties sklaidą susijusią su sveiku gyvenimo būdu.

Bendruomenė stengiasi integruoti senyvo amžiaus gyventojus, jaunimą ir vaikus į aktyvų bendruomenės gyvenimą, sveikatinimo veiklas bei su aktyvia fizinę veikla susijusius renginius. Įsiklausius į jaunų šeimų prašymus organizuoti vaikų popamokinį užimtumą, bendruomenės iniciatyva įkurtas akredituotas bendruomenės vaikų dienos centras. Čia vaikai turiningai praleidžia savo laisvalaikį, žaidžia, sportuoja, dalyvauja įvairiose edukacijose, augina gyvalazdes, mokosi mylėti gamtą ir rūpintis silpnesniais. Padedami vaikų dienos centro darbuotojų gali paruošti pamokas bei pavalgyti. Vaikai mokomi bendrauti ir bendradarbiauti. Vaikų dienos centrą aplanko ir savanoriai, kurie padeda organizuoti įvairias veiklas.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016