„Rozalimo sveikatinimo studiją“

Rozalimo miestelio bendruomenė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Rozalimo miestelio bendruomenės iniciatyva 2023 m. įkūrė „Rozalimo sveikatinimo studiją“.

Bendruomenė siekia skatinti narių bendruomeniškumą, veiklumą, savitarpio pagalba, rūpintis vaikų ir jaunimo užimtumu, telkti įvairaus amžiaus narius bendrai veiklai, organizuojant kultūrinius ir edukacinius renginius sveikos gyvensenos temomis. Turime savo bendruomenės namus, kurie yra įsikūrę šalia Rozalimo pušyno parko. Stengiamės padėti integruotis į bendruomenę vyresniems ir socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Dėl sumažintų viešojo transporto maršrutų, miestelio gyventojams tapo sudėtinga pasiekti miestus, kur jie galėtų gauti medicininės reabilitacijos paslaugas. Todėl pasitarus bendruomenė nutarė įkurti alternatyviojo sveikatinimo studiją. Suremontavome nenaudojamas bendruomenės namų patalpas. Įsigijome automatinio terminio masažo įrenginius (lovas), limfodrenažinį aparatą ir pradėjome teikti masažo paslaugas ne tik bendruomenės nariams, bet ir aplinkinių kaimų gyventojams bei kaimyninių rajonų gyventojams. Sveikatinimo studijoje vyksta ir edukacijos. Greitai įsitikinome, kad Rozalimo sveikatinimo studijos įkūrimas buvo labai laukiamas ir reikalingas projektas, kurį bendruomenė įvykdė sėkmingai, turintis teigiamos įtakos ne tik žmonių sveikatos gerėjimui, įvairių ligų profilaktikai, bet ir skatina bendravimą, mažina vienišų žmonių atskirtį, skatina savanorystę ir gerosios patirties sklaidą susijusią su sveiku gyvenimo būdu.

Bendruomenė stengiasi integruoti senyvo amžiaus gyventojus, jaunimą ir vaikus į aktyvų bendruomenės gyvenimą, sveikatinimo veiklas bei su aktyvia fizinę veikla susijusius renginius. Įsiklausius į jaunų šeimų prašymus organizuoti vaikų popamokinį užimtumą, bendruomenės iniciatyva įkurtas akredituotas bendruomenės vaikų dienos centras. Čia vaikai turiningai praleidžia savo laisvalaikį, žaidžia, sportuoja, dalyvauja įvairiose edukacijose, augina gyvalazdes, mokosi mylėti gamtą ir rūpintis silpnesniais. Padedami vaikų dienos centro darbuotojų gali paruošti pamokas bei pavalgyti. Vaikai mokomi bendrauti ir bendradarbiauti. Vaikų dienos centrą aplanko ir savanoriai, kurie padeda organizuoti įvairias veiklas.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
Visuomeninė Rasų kapinių draugija
Visuomeninė Rasų kapinių draugija
Visuomeninė Rasų kapinių draugija - ne pelno siekianti organizacija, kuri nuo 1990 m. kruopščiai rūpinasi senosiomis sostinės nekropolijomis.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016