Ramonų kaimo bendruomenė

Ramonų kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Skatiname bendruomenės inovatyvų aktyvumą, kultūrinį švietimą, pažangą mokslo srityje.

Ramonų kaimo bendruomenė įsikūrė 2003 m. ir jungia apie 460 Ramonų ir aplinkinių kaimelių gyventojus. Bendruomenės veikloje dalyvauja apie 152 bendruomenės nariai. Veiklai vykdyti Raseinių rajono savivaldybė 2007 panaudos sutartimis suteikė buvusios Ramonų pradinės mokyklos patalpas ir prie jos esančius statinius bei 0,8063 ha žemės sklypą.

Bendruomenė yra veikli, vykdo daug projektų, kurių pagalba vyksta įvairūs renginiai, mokymai. Įrengta lauko krepšinio ir tinklinio aikštelė, lauko treniruokliai, vaikų žaidimo aikštelė, suremontuotos bendruomenės patalpos, įsigyta muzikos instrumentų, įgarsinimo įranga, sceniniai rūbai ir kit. Vykdomi projektai padeda sukurti aktyvaus ir veiklaus kaimo įvaizdį, skatina bendradarbiavimą, jaunimo užimtumą, kultūrinę veiklą.

Tikslinė projekto grupė – visi Ramonų kaimo bendruomenės teritorijoje gyvenantys gyventojai.

Ramonų kaimo bendruomenės projekto rezultatais pasinaudoja per 450 bendruomenės gyventojų. Projekte dalyvauja įvairaus amžiaus ir socialinės padėties (vaikai, jaunimas, šeimos, senjorai )ir kiti dalyviai. Kaimo jaunimo 4 (14-29 metų) dalyviai padeda paruošti sporto aikšteles krepšinio, lauko tinklinio varžyboms, nuplauna žolę, padeda pravesti renginius, mokymus.

Tausojant aplinką ir prisidedant prie kovos su klimato kaita nekūrenami laužai, nedeginamos šiukšlės, neleidžiami į dangų deglai, mašinos pastatomos ne ant žalios vejos, bet tik specialiai mašinoms skirtoje vietoje. Į renginius pasikviečiame sudalyvauti kaimynines ir kitas rajono kaimų bendruomenes. Taip yra skatinama bendruomeniškumas ir bendradarbiavimas tarp kaimo bendruomenių.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016