Ramonų kaimo bendruomenė

Ramonų kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Skatiname bendruomenės inovatyvų aktyvumą, kultūrinį švietimą, pažangą mokslo srityje.

Ramonų kaimo bendruomenė įsikūrė 2003 m. ir jungia apie 460 Ramonų ir aplinkinių kaimelių gyventojus. Bendruomenės veikloje dalyvauja apie 152 bendruomenės nariai. Veiklai vykdyti Raseinių rajono savivaldybė 2007 panaudos sutartimis suteikė buvusios Ramonų pradinės mokyklos patalpas ir prie jos esančius statinius bei 0,8063 ha žemės sklypą.

Bendruomenė yra veikli, vykdo daug projektų, kurių pagalba vyksta įvairūs renginiai, mokymai. Įrengta lauko krepšinio ir tinklinio aikštelė, lauko treniruokliai, vaikų žaidimo aikštelė, suremontuotos bendruomenės patalpos, įsigyta muzikos instrumentų, įgarsinimo įranga, sceniniai rūbai ir kit. Vykdomi projektai padeda sukurti aktyvaus ir veiklaus kaimo įvaizdį, skatina bendradarbiavimą, jaunimo užimtumą, kultūrinę veiklą.

Tikslinė projekto grupė – visi Ramonų kaimo bendruomenės teritorijoje gyvenantys gyventojai.

Ramonų kaimo bendruomenės projekto rezultatais pasinaudoja per 450 bendruomenės gyventojų. Projekte dalyvauja įvairaus amžiaus ir socialinės padėties (vaikai, jaunimas, šeimos, senjorai )ir kiti dalyviai. Kaimo jaunimo 4 (14-29 metų) dalyviai padeda paruošti sporto aikšteles krepšinio, lauko tinklinio varžyboms, nuplauna žolę, padeda pravesti renginius, mokymus.

Tausojant aplinką ir prisidedant prie kovos su klimato kaita nekūrenami laužai, nedeginamos šiukšlės, neleidžiami į dangų deglai, mašinos pastatomos ne ant žalios vejos, bet tik specialiai mašinoms skirtoje vietoje. Į renginius pasikviečiame sudalyvauti kaimynines ir kitas rajono kaimų bendruomenes. Taip yra skatinama bendruomeniškumas ir bendradarbiavimas tarp kaimo bendruomenių.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016