Pilaitės bendruomenės centras

Pilaitės Bendruomenės centras
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Esame maža bet stipri Tauragės rajono Dapkiškių kaimo Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas nėra didelis turintis apie 600 gyventojų. Esame įsikūrę ant upės Jūros kranto. Mūsų bendruomenės žmonės aktyvūs, turime dienos centrą „Pilaitukai“, kuriame lankos 20 vaikų iš kurių ir vaikai su negalia, taip pat turime moterų klubą „Raktas“ kur renkasi įvairaus amžiaus moterys praleisti savo laisvalaikį (šokiai, koncertai, išvykos ir kita).

Bendruomenė rengia įvairias šventes, nuo tradicinės kaimo šventės iki advento giesmių. Kasmet prieš Šv. Kalėdas lankome neįgaliuosius, vienišus kaimo senolius, rengiame išvykas į įvairius Lietuvos miestus susipažinti su krašto tradicijomis, lankome įžymias vietas.

Rašome įvairius projektus šventėms, gamtosaugos projektus. Šiuo metu NMA parašėme projektą įsigyti lauko treniruokliams, taip norime paskatinti senyvo amžiaus žmones daugiau judėti, organizuojame įvairias mankštas.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
VŠĮ „Aš ypatingas“
VŠĮ „Aš ypatingas“
Prieš keletą metų paveldėtas namas virto vaikų dienos centru.
Asociacija „Kėdainių samariečiai" - Suaugusiųjų dienos centras
Asociacija „Kėdainių samariečiai" - Suaugusiųjų dienos centras
Asociacija „Kėdainių samariečiai" įsteigė Suaugusiųjų dienos centrą, nes yra įsitikinę - socialinė atskirtis yra mūsų galvose, o ne gyvenime.
Visagino menų rezidencija
Visagino menų rezidencija
Menų rezidencija “Taškas” yra nuolat auganti erdvė jaunimui, menininkams, turistams ir žmonėms ieškantiems savęs, tylos ar įkvėpimo.
Taikomosios antropologijos organizacijos „Anthropos“ iniciatyva už kultūriškai jautrų švietimą
Taikomosios antropologijos organizacijos „Anthropos“ iniciatyva už kultūriškai jautrų švietimą
„Anthropos“ inicijavo kreipimąsi dėl diskriminuojančių kultūrinių reprezentacijų ir eurocentrizmo mokomojoje medžiagoje, įgyvendino mokymus autoriams.
Telšiuose sukurta oazė pabėgėliams, atvykusiems iš Ukrainos
Telšiuose sukurta oazė pabėgėliams, atvykusiems iš Ukrainos
Telšiai telkiasi vieningai pagalbai iš Ukrainos atvykstantiems karo pabėgėliams. Kartu vienybėje mes kuriame oazę, kurioje visiems gera gyventi!
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras” padeda socialiai pažeidžiamam jaunimui įsilieti į darbo rinką, savanorystę ar pameistrystę.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016