Pilaitės bendruomenės centras

Pilaitės Bendruomenės centras
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Esame maža bet stipri Tauragės rajono Dapkiškių kaimo Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas nėra didelis turintis apie 600 gyventojų. Esame įsikūrę ant upės Jūros kranto. Mūsų bendruomenės žmonės aktyvūs, turime dienos centrą „Pilaitukai“, kuriame lankos 20 vaikų iš kurių ir vaikai su negalia, taip pat turime moterų klubą „Raktas“ kur renkasi įvairaus amžiaus moterys praleisti savo laisvalaikį (šokiai, koncertai, išvykos ir kita).

Bendruomenė rengia įvairias šventes, nuo tradicinės kaimo šventės iki advento giesmių. Kasmet prieš Šv. Kalėdas lankome neįgaliuosius, vienišus kaimo senolius, rengiame išvykas į įvairius Lietuvos miestus susipažinti su krašto tradicijomis, lankome įžymias vietas.

Rašome įvairius projektus šventėms, gamtosaugos projektus. Šiuo metu NMA parašėme projektą įsigyti lauko treniruokliams, taip norime paskatinti senyvo amžiaus žmones daugiau judėti, organizuojame įvairias mankštas.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016