Pilaitės bendruomenės centras

Pilaitės Bendruomenės centras
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 19 - lapkričio 1 dienomis. Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Esame maža bet stipri Tauragės rajono Dapkiškių kaimo Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas nėra didelis turintis apie 600 gyventojų. Esame įsikūrę ant upės Jūros kranto. Mūsų bendruomenės žmonės aktyvūs, turime dienos centrą „Pilaitukai“, kuriame lankos 20 vaikų iš kurių ir vaikai su negalia, taip pat turime moterų klubą „Raktas“ kur renkasi įvairaus amžiaus moterys praleisti savo laisvalaikį (šokiai, koncertai, išvykos ir kita).

Bendruomenė rengia įvairias šventes, nuo tradicinės kaimo šventės iki advento giesmių. Kasmet prieš Šv. Kalėdas lankome neįgaliuosius, vienišus kaimo senolius, rengiame išvykas į įvairius Lietuvos miestus susipažinti su krašto tradicijomis, lankome įžymias vietas.

Rašome įvairius projektus šventėms, gamtosaugos projektus. Šiuo metu NMA parašėme projektą įsigyti lauko treniruokliams, taip norime paskatinti senyvo amžiaus žmones daugiau judėti, organizuojame įvairias mankštas.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Taikomosios antropologijos organizacijos „Anthropos“ iniciatyva už kultūriškai jautrų švietimą
Taikomosios antropologijos organizacijos „Anthropos“ iniciatyva už kultūriškai jautrų švietimą
„Anthropos“ inicijavo kreipimąsi dėl diskriminuojančių kultūrinių reprezentacijų ir eurocentrizmo mokomojoje medžiagoje, įgyvendino mokymus autoriams.
Telšiuose sukurta oazė pabėgėliams, atvykusiems iš Ukrainos
Telšiuose sukurta oazė pabėgėliams, atvykusiems iš Ukrainos
Telšiai telkiasi vieningai pagalbai iš Ukrainos atvykstantiems karo pabėgėliams. Kartu vienybėje mes kuriame oazę, kurioje visiems gera gyventi!
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras” padeda socialiai pažeidžiamam jaunimui įsilieti į darbo rinką, savanorystę ar pameistrystę.
Atverkime duris gyvenimui
Atverkime duris gyvenimui
Neįgaliųjų organizacijų dainų šventė Panevėžio m. neįgaliųjų draugijos kieme.
,,Stipri šeima''
,,Stipri šeima''
Programos tikslinė grupė-negalios paliestos šeimos. Tikslas-atliepti negalios paliestų šeimų interesus, padėti tiems asmenims bei jų šeimos nariams.
Kartos kartu
Kartos kartu
Nuo 2010m. Pilviškių „Santakos“ gimn.mokiniai artėjant didžiosioms metų šventėms dalele džiaugsmo dalinasi su vienišais Pilviškių m. gyventojais.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016