Pasaulio rekordų siekimas

Marius Montikas
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Marius Montikas, pasiekęs du Lietuvos rekordus, dabar planuoja siekti dar dviejų pasaulio rekordų ir taip garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bei atkreipti visuomenės dėmesį į kasdienines problemas, su kuriomis susiduria žmonės su negalia.

Savo pasiekimais Marius nori ne tik garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir išjudinti visuomenę, ypač dėl tų problemų, kurios daugeliui negalią turinčių žmonių be tinkamos ir laiku suteiktos pagalbos iš kitų žmonių ar institucijų yra neįveikiamos. Kiekvienu savo siekiu Marius bando tai akcentuoti, kadangi visi be išimties esame stiprūs tiek, kiek turime pagalbos iš šalies.

Rekordų siekimas tik vienas iš būdų atkreipti dėmesį. Marius organizuoja įvairias akcijas, konsultuoja dėl patalpų, infrastuktūros pritaikymo neįgaliesiems, veda mokymus kaip padėti žmonėms, kurie turi vienokių ar kitokių problemų urbanistinėje aplinkoje. Tiek rekordų siekimas, tiek ir kitos neatlygintinos Mariaus veiklos duoda rezultatų, kadangi sulaukia daug susidomėjimo žinučių, skambučių.

Mariaus planuojami siekti rekordai – didžiausias atstumas neįgaliojo vežimėliu įveiktas važiuojant ant dviejų ratų ir didžiausias nuvažiuotas atstumas neįgaliojo vežimėliu per 24 valandas. Planuojama rekordo „Didžiausias atstumas neįgaliojo vežimėliu įveiktas važiuojant ant dviejų ratų“ siekimo vieta – P. Širvio stadionas, Zarasai. Laikas bus tikslinamas, atsižvelgiant į meteorologines sąlygas, bet ne vėliau kaip iki 2023 metų rugpjūčio mėnesio pabaigos.

Planuojama rekordo „Didžiausias nuvažiuotas atstumas neįgaliojo vežimėliu per 24 valandas“ vieta ir laikas dar nėra numatyti, bet vyks ne vėliau kaip šių metų rugsėjo mėnesį.

 

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016