Pasaulio rekordų siekimas

Marius Montikas
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Marius Montikas, pasiekęs du Lietuvos rekordus, dabar planuoja siekti dar dviejų pasaulio rekordų ir taip garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bei atkreipti visuomenės dėmesį į kasdienines problemas, su kuriomis susiduria žmonės su negalia.

Savo pasiekimais Marius nori ne tik garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir išjudinti visuomenę, ypač dėl tų problemų, kurios daugeliui negalią turinčių žmonių be tinkamos ir laiku suteiktos pagalbos iš kitų žmonių ar institucijų yra neįveikiamos. Kiekvienu savo siekiu Marius bando tai akcentuoti, kadangi visi be išimties esame stiprūs tiek, kiek turime pagalbos iš šalies.

Rekordų siekimas tik vienas iš būdų atkreipti dėmesį. Marius organizuoja įvairias akcijas, konsultuoja dėl patalpų, infrastuktūros pritaikymo neįgaliesiems, veda mokymus kaip padėti žmonėms, kurie turi vienokių ar kitokių problemų urbanistinėje aplinkoje. Tiek rekordų siekimas, tiek ir kitos neatlygintinos Mariaus veiklos duoda rezultatų, kadangi sulaukia daug susidomėjimo žinučių, skambučių.

Mariaus planuojami siekti rekordai – didžiausias atstumas neįgaliojo vežimėliu įveiktas važiuojant ant dviejų ratų ir didžiausias nuvažiuotas atstumas neįgaliojo vežimėliu per 24 valandas. Planuojama rekordo „Didžiausias atstumas neįgaliojo vežimėliu įveiktas važiuojant ant dviejų ratų“ siekimo vieta – P. Širvio stadionas, Zarasai. Laikas bus tikslinamas, atsižvelgiant į meteorologines sąlygas, bet ne vėliau kaip iki 2023 metų rugpjūčio mėnesio pabaigos.

Planuojama rekordo „Didžiausias nuvažiuotas atstumas neįgaliojo vežimėliu per 24 valandas“ vieta ir laikas dar nėra numatyti, bet vyks ne vėliau kaip šių metų rugsėjo mėnesį.

 

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016