Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas

Kaimo bendruomenės "Taurų žiburys"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau nuo 2022 m. kaimo bendruomenės „Taurų žiburys“ jaunimo organizuojama iniciatyva – protmūšiai, kviečiantys komandas iš visos Tauragės ir net kitų miestų. Jau suorganizavome 7 protmūšius, kurių metu kaskart sulaukiame per 100 žmonių. Kiekvienas protmūšis susideda iš penkių turų: trejų, kurie keičiasi kiekvieną kartą ir siekia išsiaiškinti dalyvių žinias astronomijos, Tauragės istorijos, Europos Sąjungos, anatomijos, švenčių, rekordų ir daugelyje kitų sričių bei du turai, kurie jau 7 kartus iš eilės išlieka tie patys – grandinėlė (dalyvių mėgstamiausias) bei blitz turas su trumpais įvairių temų klausimais. Šį tradicinį renginį organizuoja kaimo jaunimas, sugalvojantis įvairiausių ir itin įdomių klausimų. Kas kartą klausimai įtraukia šių dienų įvykius, kurie sudomina ir seną, ir jauną. Toks renginys kviečia dalyvius į klausimus pažvelgti ne tik iš žinių, bet ir kūrybinės perspektyvos, nebijoti klysti ir kartu su komanda siekti aukščiausių rezultatų. Reiktų paminėti, kad ir laimėtojai dažnai būna jaunimo atstovai – daugelis jų kas kartą ateina į protmūšius ir džiaugiasi vienas kitų laimėjimais.

Inovatyvi Lietuva – tai inovatyvūs miestai, miesteliai, kaimai, gyvenvietės. Bendrystė, inovatyvios idėjos, bendruomenės, savanorių, jaunimo telkimas, smalsumas, kūrybiškumas – štai čia slypi inovatyvių Taurų idėja ir siekiai, kurie išpildomi būtent šių protmūšių organizavimu. Toks renginys kviečia visus būti kartu, o kartu linksminantis, juokiantis, džiaugiantis laimėjimais ar būnant susitelkus ir dirbant komandoje yra pasiekiami aukščiausi rezultatai.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Vilniaus bendruomenių sklaidos projektas „Bendruomeniauk”
Vilniaus bendruomenių sklaidos projektas „Bendruomeniauk”
Socialinis, leidybinis grafinio dizaino projektas, kurio tikslas yra skleisti žinią apie įvairias Vilniaus hobių ir interesų bendruomenes.
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis - terapijos ir ugdymo erdvė, kur taikydami gamtos, darbo grupėje ir bendruomenės praktikas teikiame pagalbą vaikams ir jaunuoliams.
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Brožių kaimo bendruomenė
Papartis
Papartis
Paparčių krašto bendruomenės verslas. 2017 metais susibūrusi bendruomenė įkūrė bendruomeninį verslą.
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
Mūsų tikslas - palaikyti ir vienyti asmenis, gyvenančius su 1, 2 ar kito tipo diabeto diagnoze mūsų rajone.
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
Tai renginys, kuris patyčių problemas sprendžia nauja forma - pasakų pagalba. Tai tradicinis renginys, kuris 2023 metais vyko jau 15 kartą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016