Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas

Kaimo bendruomenės "Taurų žiburys"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Jau nuo 2022 m. kaimo bendruomenės „Taurų žiburys“ jaunimo organizuojama iniciatyva – protmūšiai, kviečiantys komandas iš visos Tauragės ir net kitų miestų. Jau suorganizavome 7 protmūšius, kurių metu kaskart sulaukiame per 100 žmonių. Kiekvienas protmūšis susideda iš penkių turų: trejų, kurie keičiasi kiekvieną kartą ir siekia išsiaiškinti dalyvių žinias astronomijos, Tauragės istorijos, Europos Sąjungos, anatomijos, švenčių, rekordų ir daugelyje kitų sričių bei du turai, kurie jau 7 kartus iš eilės išlieka tie patys – grandinėlė (dalyvių mėgstamiausias) bei blitz turas su trumpais įvairių temų klausimais. Šį tradicinį renginį organizuoja kaimo jaunimas, sugalvojantis įvairiausių ir itin įdomių klausimų. Kas kartą klausimai įtraukia šių dienų įvykius, kurie sudomina ir seną, ir jauną. Toks renginys kviečia dalyvius į klausimus pažvelgti ne tik iš žinių, bet ir kūrybinės perspektyvos, nebijoti klysti ir kartu su komanda siekti aukščiausių rezultatų. Reiktų paminėti, kad ir laimėtojai dažnai būna jaunimo atstovai – daugelis jų kas kartą ateina į protmūšius ir džiaugiasi vienas kitų laimėjimais.

Inovatyvi Lietuva – tai inovatyvūs miestai, miesteliai, kaimai, gyvenvietės. Bendrystė, inovatyvios idėjos, bendruomenės, savanorių, jaunimo telkimas, smalsumas, kūrybiškumas – štai čia slypi inovatyvių Taurų idėja ir siekiai, kurie išpildomi būtent šių protmūšių organizavimu. Toks renginys kviečia visus būti kartu, o kartu linksminantis, juokiantis, džiaugiantis laimėjimais ar būnant susitelkus ir dirbant komandoje yra pasiekiami aukščiausi rezultatai.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SPEAK Lithuania
SPEAK Lithuania
SPEAK Lietuva sujungia migrantus ir pabėgėlius su vietiniais per bendruomenės vedamą kalbų ir kultūros mainų patirtį.
Keliavimo priemonė „Atrask.eu“: bendruomenės stiprinimas per inovacijas
Keliavimo priemonė „Atrask.eu“: bendruomenės stiprinimas per inovacijas
Aukštadvaryje įsikūręs vaikų dienos centras „Navininkai“ kartu su partneriais įgyvendina interaktyvų projektą „Atrask.eu“.
LRK Jaunimo programa
LRK Jaunimo programa
Lietuvos Raudonasis Kryžius siekia sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę veiklą.
„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ –  edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis
„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ – edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis
Švietimo idėja, gimusi vienos mamos galvoje, virto net 15 metų besitęsiančia iniciatyva, prie kurios gyvavimo prisideda daug žmonių.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka: bendruomenę sujungia šokis
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka: bendruomenę sujungia šokis
Ketvirtus metus bibliotekos organizuojama bendruomenine šokio iniciatyva siekiama stiprinti bendruomeniškumo ryšius per kūrybinę veiklą
Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto savanoriai siekia inovatyvumo senjorų veiklose
Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto savanoriai siekia inovatyvumo senjorų veiklose
Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto savanoriai įgyvendino projektą, kuriame siekia inovatyvumo senjorų veiklose
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016