Pasaulio anykštėnų bendrija

Pasaulio anykštėnų bendrija

Pasaulio anykštėnų bendrija gyvuoja ir jau 33 metus telkia anykštėnus iš Lietuvos ir viso pasaulio, padeda puoselėti anykštėnų tarpusavio ryšius, perduoti tradicijas, rengia kasmetinius, tradicinius ir novatoriškus kultūrinius renginius. Prisideda prie Anykščių vardo garsinimo pasaulyje.
Pasaulio anykštėnų bendrija – tai asociacija, telkianti visuose pasaulio kraštuose, Lietuvoje ir gimtinėje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.

Pasaulio anykštėnų bendrija yra grandis jungianti anykštėnus pasaulyje ir Anykščius. Turime komunikacijos kanalus, auditoriją ir siekiame sukurti kokybiškus, globaliame lygmenyje aktualius renginius, garsinti miestą ir gerinti jo įvaizdį. Tuo pačiu praturtiname Anykščių miestą kokybiškais renginiais. Kviečiame ir sudarome sąlygas emigravusiems anykštėnams prisidėti savo kūryba, talentais ir gebėjimais prie Anykščių krašto kultūrinio klestėjimo.
Pasaulio anykštėnų bendrija veikia savanoriškais pagrindais. Visi renginiai ir veiklos organizuojami iniciatyvių žmonių dėka, bendrajam interesui tenkinti bei visuomenei telkti.

Keletas vykdytų/vykdomų projektų:

Anykštėnų sueiga „Sudainuokime Anykščius“ – kasmet liepos mėnesį miesto šventės metu anykštėnai kviečiami sugiedoti neoficialų Anykščių himną A. Baranausko „Dainu dainelę“.

Anykščių akademija – keletą metų sėkmingai gyvavęs projektas, kurio metu garsūs ir sėkmingi įvairių sričių profesionalai, kilę iš Anykščių/, dalinosi savo sėkmės istorijomis, žiniomis ir patirtimis su jaunaisiais anykštėnais moksleiviais ir gimnazistais, tai įkvėpdami jaunimą ne tik siekti savo tikslų, bet ir didžiuotis savo anykštėniška kilme.

Anykščių koplyčioje-Pasaulio anykštėnų kūrybos centre nuolat vyksta Lietuvoje ir Pasaulyje gyvenančių ir kuriančių muzikantų, rašytojų, vizualaus meno atstovų vakarai, koncertai parodos.

Savo projektais ir veiklomis bendrija siekia skatinti Anykščių krašto kultūrinį vyksmą, saugoti ir populiarinti istorijos, kultūros bei gamtos paveldą, gimtojo miesto kaip kultūros kurorto kūrimą bei augimą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016