Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)

Helping Hands of Angels
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

,,Pagalbos Angelai“ nepelno siekianti organizacija sukurta į Jungtinę karalystę emigravusių tautiečių bendruomenės savanorių, su tikslu padėti Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, kurie šiai dienai yra labiausiai pažeidžiami, kurie yra ištikti nelaimės, ligos, ar tiesiog neturi ką šią dieną, padėti ant stalo.

Ištikus nelaimei mūsų Lietuvos broliams Ukrainiečiams, mes taip pat nelikom abejingi ir intensyviai teikėm pagalbą, tiek tiesiai į Ukrainą, tiek Ukrainos žmonėm apsistojusiems Lietuvoje. Mūsų tikslas šeimoms padėti ne tik su materialiu gerbuviu, bet ir suteikti emocinį saugumą bei pasitikėjimą, kad jie nesijaustų pamiršti ir palikti likimo valiai. Prašyti, yra sunku. Daugeliui mūsų globojamų šeimų ne sykį yra tekę patirti patyčias, pašaipas bei pažeminimus dėl nepritekliaus, todėl mes visada garantuojame anonimiškumą, kad vėl ištikus bėdai nebijotų prašyt pagalbos. Suteikę pagalbą šeimai, mes neužverčiam lapo, nuolat palaikom ryšį, bendraujam ir aplankom.

Didžiausia dovana yra ta, kai šeimos, kurioms kažkada teikėm pagalbą, dabar jau stovi tvirtai ant žemės ir patys teikia pagalbą dabartinėms mūsų globojamoms šeimoms. Mūsų sukurta organizacijos bendruomenė nemaža, žmonės noriai prisideda daiktais, rūbais, higienos priemonėmis ir t.t., Jeigu reikia ir finansiškai vien tam, kad padėtų tautiečiams Lietuvoje. Turim ne vieną pervežimo įmonę, kurie nuolat gelbėja su paramos parvežimu į Lietuvą, turim globėjus Lietuvoje – Utenos moto klubą ,,Fire Wheel“, kurie gelbėja įvairiausiose situacijose,ko negalim padaryti būdami 2000km nuo Lietuvos. Labai džiaugiamės jog prie mūsų gražių darbų prisideda ir savanoriai Lietuvoje, kurių gretos nuolat didėja, jie nuolat lanko šeimas, padeda dalinti parmą, organizuoti renginius ir negaili savo brangaus laiko bei išteklių. Mūsų gretos nuolat didėja, bei prie gerų iniciatyvų prisideda ir kitose šalyse, gyvenantys lietuviai. Mūsų iniciatyva ne tik pagelbėja nepasiturinčioms šeimoms, bet ir suburia lietuvius vienam tikslui iš įvairiausių šalių. Mūsų didžiausios metų iniciatyvos yra vaikų vasaros stovykla, bei Kalėdinės svajonių išpildymas – mūsų Lietuvos ateičiai – Lietuvos vaikams. Kalėdoms ruoštis pradedam jau rugpjūtį. Vaikučių daug, su įvairiausiomis kalėdinėmis svajonėmis, nuo mažos mašinytės iki žieminių batų ar striukės, kad nebūtų šalta eit į mokyklą. Taip pat gerūjų rėmėjų dėka mes bandom padėti šeimoms susiruošti mokyklos pradžiai. Taipogi padedame šeimoms su susidariusiais ir kitais sunkumais – nuperkame vaistų, reikalingų slaugos priemonių, naują buitinę techniką, baldus ir visa kita, kas reikalinga. Ir taip gerų darbų maratonas tęsiasi visus metus.

Džiaugiamės, kad padėdami šeimoms, mes dar išlaikome ir švarią aplinką. Žmonės paramą aukodami mums, išvengia jų keliavimo i šiukšlyną, nes mes juos prikeliam ,,antram gyvenimui“ ir tuo pačiu suteikiame džiaugsmą remiamoms šeimoms. Dabartinis didžiausias mūsų ateities tikslas ir siekis – įkurti patalpas Lietuvoje, kur šeimos galėtų pačios atvykti pasirinkti jiems reikalingų daiktų, bei palengvinti mūsų vežėjų darbą ir sutelkti didesnes paramos apimtis.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Dusetų bendruomenė
Dusetų bendruomenė
Asociacija Dusetų bendruomenė teikia socialines paslaugas ir organizuoja renginius.
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Rugsėjį pasaulyje minimas vaikų vėžio mėnuo, kurio metu kviečiame atsisakyti stereotipų apie vėžiu sergančius vaikus: ne gailėtis, o palaikyti juos.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016