Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)

Helping Hands of Angels
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

,,Pagalbos Angelai“ nepelno siekianti organizacija sukurta į Jungtinę karalystę emigravusių tautiečių bendruomenės savanorių, su tikslu padėti Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, kurie šiai dienai yra labiausiai pažeidžiami, kurie yra ištikti nelaimės, ligos, ar tiesiog neturi ką šią dieną, padėti ant stalo.

Ištikus nelaimei mūsų Lietuvos broliams Ukrainiečiams, mes taip pat nelikom abejingi ir intensyviai teikėm pagalbą, tiek tiesiai į Ukrainą, tiek Ukrainos žmonėm apsistojusiems Lietuvoje. Mūsų tikslas šeimoms padėti ne tik su materialiu gerbuviu, bet ir suteikti emocinį saugumą bei pasitikėjimą, kad jie nesijaustų pamiršti ir palikti likimo valiai. Prašyti, yra sunku. Daugeliui mūsų globojamų šeimų ne sykį yra tekę patirti patyčias, pašaipas bei pažeminimus dėl nepritekliaus, todėl mes visada garantuojame anonimiškumą, kad vėl ištikus bėdai nebijotų prašyt pagalbos. Suteikę pagalbą šeimai, mes neužverčiam lapo, nuolat palaikom ryšį, bendraujam ir aplankom.

Didžiausia dovana yra ta, kai šeimos, kurioms kažkada teikėm pagalbą, dabar jau stovi tvirtai ant žemės ir patys teikia pagalbą dabartinėms mūsų globojamoms šeimoms. Mūsų sukurta organizacijos bendruomenė nemaža, žmonės noriai prisideda daiktais, rūbais, higienos priemonėmis ir t.t., Jeigu reikia ir finansiškai vien tam, kad padėtų tautiečiams Lietuvoje. Turim ne vieną pervežimo įmonę, kurie nuolat gelbėja su paramos parvežimu į Lietuvą, turim globėjus Lietuvoje – Utenos moto klubą ,,Fire Wheel“, kurie gelbėja įvairiausiose situacijose,ko negalim padaryti būdami 2000km nuo Lietuvos. Labai džiaugiamės jog prie mūsų gražių darbų prisideda ir savanoriai Lietuvoje, kurių gretos nuolat didėja, jie nuolat lanko šeimas, padeda dalinti parmą, organizuoti renginius ir negaili savo brangaus laiko bei išteklių. Mūsų gretos nuolat didėja, bei prie gerų iniciatyvų prisideda ir kitose šalyse, gyvenantys lietuviai. Mūsų iniciatyva ne tik pagelbėja nepasiturinčioms šeimoms, bet ir suburia lietuvius vienam tikslui iš įvairiausių šalių. Mūsų didžiausios metų iniciatyvos yra vaikų vasaros stovykla, bei Kalėdinės svajonių išpildymas – mūsų Lietuvos ateičiai – Lietuvos vaikams. Kalėdoms ruoštis pradedam jau rugpjūtį. Vaikučių daug, su įvairiausiomis kalėdinėmis svajonėmis, nuo mažos mašinytės iki žieminių batų ar striukės, kad nebūtų šalta eit į mokyklą. Taip pat gerūjų rėmėjų dėka mes bandom padėti šeimoms susiruošti mokyklos pradžiai. Taipogi padedame šeimoms su susidariusiais ir kitais sunkumais – nuperkame vaistų, reikalingų slaugos priemonių, naują buitinę techniką, baldus ir visa kita, kas reikalinga. Ir taip gerų darbų maratonas tęsiasi visus metus.

Džiaugiamės, kad padėdami šeimoms, mes dar išlaikome ir švarią aplinką. Žmonės paramą aukodami mums, išvengia jų keliavimo i šiukšlyną, nes mes juos prikeliam ,,antram gyvenimui“ ir tuo pačiu suteikiame džiaugsmą remiamoms šeimoms. Dabartinis didžiausias mūsų ateities tikslas ir siekis – įkurti patalpas Lietuvoje, kur šeimos galėtų pačios atvykti pasirinkti jiems reikalingų daiktų, bei palengvinti mūsų vežėjų darbą ir sutelkti didesnes paramos apimtis.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Emocinės paramos programa „Drauge“
Emocinės paramos programa „Drauge“
Programa „Drauge“ padeda mamoms ir tėčiams, kurie išgyvena sudėtingą gyvenimo etapą bei jaučiasi vieniši.
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016