Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)

Helping Hands of Angels
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

,,Pagalbos Angelai“ nepelno siekianti organizacija sukurta į Jungtinę karalystę emigravusių tautiečių bendruomenės savanorių, su tikslu padėti Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, kurie šiai dienai yra labiausiai pažeidžiami, kurie yra ištikti nelaimės, ligos, ar tiesiog neturi ką šią dieną, padėti ant stalo.

Ištikus nelaimei mūsų Lietuvos broliams Ukrainiečiams, mes taip pat nelikom abejingi ir intensyviai teikėm pagalbą, tiek tiesiai į Ukrainą, tiek Ukrainos žmonėm apsistojusiems Lietuvoje. Mūsų tikslas šeimoms padėti ne tik su materialiu gerbuviu, bet ir suteikti emocinį saugumą bei pasitikėjimą, kad jie nesijaustų pamiršti ir palikti likimo valiai. Prašyti, yra sunku. Daugeliui mūsų globojamų šeimų ne sykį yra tekę patirti patyčias, pašaipas bei pažeminimus dėl nepritekliaus, todėl mes visada garantuojame anonimiškumą, kad vėl ištikus bėdai nebijotų prašyt pagalbos. Suteikę pagalbą šeimai, mes neužverčiam lapo, nuolat palaikom ryšį, bendraujam ir aplankom.

Didžiausia dovana yra ta, kai šeimos, kurioms kažkada teikėm pagalbą, dabar jau stovi tvirtai ant žemės ir patys teikia pagalbą dabartinėms mūsų globojamoms šeimoms. Mūsų sukurta organizacijos bendruomenė nemaža, žmonės noriai prisideda daiktais, rūbais, higienos priemonėmis ir t.t., Jeigu reikia ir finansiškai vien tam, kad padėtų tautiečiams Lietuvoje. Turim ne vieną pervežimo įmonę, kurie nuolat gelbėja su paramos parvežimu į Lietuvą, turim globėjus Lietuvoje – Utenos moto klubą ,,Fire Wheel“, kurie gelbėja įvairiausiose situacijose,ko negalim padaryti būdami 2000km nuo Lietuvos. Labai džiaugiamės jog prie mūsų gražių darbų prisideda ir savanoriai Lietuvoje, kurių gretos nuolat didėja, jie nuolat lanko šeimas, padeda dalinti parmą, organizuoti renginius ir negaili savo brangaus laiko bei išteklių. Mūsų gretos nuolat didėja, bei prie gerų iniciatyvų prisideda ir kitose šalyse, gyvenantys lietuviai. Mūsų iniciatyva ne tik pagelbėja nepasiturinčioms šeimoms, bet ir suburia lietuvius vienam tikslui iš įvairiausių šalių. Mūsų didžiausios metų iniciatyvos yra vaikų vasaros stovykla, bei Kalėdinės svajonių išpildymas – mūsų Lietuvos ateičiai – Lietuvos vaikams. Kalėdoms ruoštis pradedam jau rugpjūtį. Vaikučių daug, su įvairiausiomis kalėdinėmis svajonėmis, nuo mažos mašinytės iki žieminių batų ar striukės, kad nebūtų šalta eit į mokyklą. Taip pat gerūjų rėmėjų dėka mes bandom padėti šeimoms susiruošti mokyklos pradžiai. Taipogi padedame šeimoms su susidariusiais ir kitais sunkumais – nuperkame vaistų, reikalingų slaugos priemonių, naują buitinę techniką, baldus ir visa kita, kas reikalinga. Ir taip gerų darbų maratonas tęsiasi visus metus.

Džiaugiamės, kad padėdami šeimoms, mes dar išlaikome ir švarią aplinką. Žmonės paramą aukodami mums, išvengia jų keliavimo i šiukšlyną, nes mes juos prikeliam ,,antram gyvenimui“ ir tuo pačiu suteikiame džiaugsmą remiamoms šeimoms. Dabartinis didžiausias mūsų ateities tikslas ir siekis – įkurti patalpas Lietuvoje, kur šeimos galėtų pačios atvykti pasirinkti jiems reikalingų daiktų, bei palengvinti mūsų vežėjų darbą ir sutelkti didesnes paramos apimtis.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016