Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)

Helping Hands of Angels
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

,,Pagalbos Angelai“ nepelno siekianti organizacija sukurta į Jungtinę karalystę emigravusių tautiečių bendruomenės savanorių, su tikslu padėti Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, kurie šiai dienai yra labiausiai pažeidžiami, kurie yra ištikti nelaimės, ligos, ar tiesiog neturi ką šią dieną, padėti ant stalo.

Mūsų tikslas šeimom padėti, ne tik su materialiu gerbuviu, bet ir suteikti emocinį saugumą bei pasitikėjimą, kad jie nesijaustų užmiršti ir palikti likimo valiai. Prašyti, yra sunku. Daugeliui mūsų globojamų šeimų ne sykį yra tekę patirti patyčias, pašaipas, bei pažeminimus dėl nepritekliaus, todėl mes visad garantuojam anonimiškumą, kad jei vėl ištikus bėdai nebijotų prašyt pagalbos. Suteikę pagalbą šeimai, mes neužverčiam lapo, nuolat palikom ryšį, bendraujam ir aplankom. Didžiausia dovana yra ta, kai šeimos, kurioms kažkada teikėm pagalbą, dabar jau stovi tvirtai ant žemės ir patys teikia pagalbą dabartinėms mūsų globojamoms šeimom.

Mūsų suburta organizacijos bendruomenė nemaža, žmonės noriai prisideda daiktais, rūbais, higienos priemonėm ir t.t., jei reik ir pinigais, tam, kad padėtų tautiečiam Lietuvoje. Turim ne vieną pervežimo įmonę, kurie nuolat gelbėja su paramos parvežimu į Lietuvą.

Mūsų didžiausios metų iniciatyvos yra vaikų vasaros stovykla, bei kalėdinės svajonės mūsų Lietuvos ateičiai – vaikam. Kalėdom ruoštis pradedam jau rugpjūtį. Vaikučių daug, su įvairiausioms kalėdinėms svajonėm, nuo mažos mašinytės iki žieminių batų ar striukės, kad nebūtų šalta eit į mokyklą.

Gruodį, tik baigus pildyti vaikų kalėdines svajones, jau pradedam ruoštis vasaros stovyklai. Patalpos, transportas, maistas, vaikų pramogų organizavimas ir kt.

Po stovyklos organizavimo, kiek įmanoma maksimaliai dar bandom padėti šeimom susiruošti mokyklai. Ir taip ratas sukasi, sukasi ir taip kas metus.

Dabartinis didžiausias mūsų ateities tikslas ir siekis – įkurti patalpas Lietuvoje, kur šeimos galėtų pačios atvykti pasirinkti jiems reikalingų daiktų, bei palengvinti mūsų vežėjų darbą ir sutelkti didesnes paramos apimtis.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Galimybių dirbtuvės"
„Galimybių dirbtuvės"
Padedame sutrikusio intelekto žmonėms taip labiau finansiškai nepriklausomais, ugdydami jų darbinius įgūdžius.
Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas"
Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas"
Esame pirmoji Lietuvoje specializuota emocinės paramos linija vyrams, kurioje emocinę paramą teikia apmokinti linijos savanoriai iš visos Lietuvos.
Sidabro gijos jungia senjorus
Sidabro gijos jungia senjorus
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad gausiame „Sidabrinės linijos“ savanorių būryje yra daugiau nei 30 Marijampolės TAU studenčių-senjorių.
Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės Specialus skyrius
Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės Specialus skyrius
Subūrėme bendrų patirčių tautiečius, auginančius neįgalius vaikučius, dalintis žiniomis, kasdienybe ir patirtimis.
VšĮ „Dailusis ornamentas"
VšĮ „Dailusis ornamentas"
Įdomios ir aktualios užimtumo programos Panevėžio miesto neįgaliesiems ir jų šeimų nariams
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centras „Gramančia“ 2020 m. sukurtas socialinis verslas. Įkurta 19 darbo vietų.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016