„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ –  edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ – edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis

VšĮ Mediapressa

„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraščiai“ – edukaciniai leidiniai šiuolaikiniams tėvams 

Tai pilietinės visuomenės iniciatyva kuriami ir leidžiami leidiniai, nemokamai dalijami būsimiems tėvams poliklinikose ir gimdymo namuose visoje Lietuvoje. 15 metų leidžiami, daugiau nei 200 sveikatos priežiūros įstaigų platinami, atsakingo turinio leidiniai nėščiosioms ir tėvams, susilaukusiems kūdikio. Atsakingo turinio kūrimą užtikrinantys specialistai ir mokslininkai, matydami didelę švietimo prasmę, dažnai įsitraukia neatlygintinai, todėl edukacinius leidinius galime kurti savarankiškai ir prisidėti prie valstybės gerovės.

Nuo 2008 m. platinami „Nėštumo kalendoriai“ ir „Kūdikio dienoraščiai“ nuolat atnaujinami konsultuojantis su psichikos sveikatos ir medicinos specialistais. Orientuojamės ne tik į organizmo pokyčius, fizinį pasirengimą gimdymui, kūdikio priežiūrą, bet ir į emocinę mamų sveikatą bei partnerystės ryšių stiprinimą šeimoje.

Kūdikio atėjimas – tai daug naujų žinių ir pasirengimo reikalaujantis gyvenimo etapas naujiems tėvams. Edukaciniai nemokami leidiniai nuo pat pirmųjų nėštumo mėnesių yra tikri pagalbininkai, kurie padeda sekti pokyčius bei suteikia atsakymus į dažniausius klausimus apie nėštumo ir kūdikio auginimo kelionę. Sveikatos specialistai teigiamai vertina informaciją, o mamų atsiliepimai sustiprina projekto prasmę:

„Labai smagus, glaustas, informatyvus leidinys. Atsiverčiu kas kartą, kai reikia susistemintos informacijos. Man tai – lyg enciklopedija, žinynas“.

„Koks išsamus leidinys: vienoje vietoje pateikta daug reikalingos ir naudingos informacijos: ko gali tikėtis besilaukianti mama, kaip vystosi vaikelis, kaip pasirūpinti savimi, kuri ieškoti paramos ir pagalbos“.

„Nustebau, kokius kokybiškus žurnalus gauname dovanų. Tai tikras dėmesys pacientui ir nuostabus rūpestis mama“.

Nėštumo kalendorius yra tikras išsigelbėjimas, kai jautiesi pasimetusi ir kiekviename žingsnyje iškyla milijonas klausimų“.

Projekto idėja, gimusi vienos mamos galvoje, virto net 15 metų besitęsiančia nevyriausybine iniciatyva, prie kurios gyvavimo prisideda daug kūrėjų, savanorių, verslininkų, akušerių, pačių tėvų ir kitų piliečių, matančių didelę tėvų švietimo prasmę.

Švietimas, informavimas, patikrinti faktai, profesionalų patirtis – tikime, kad tai svarbu tėvų bendruomenėms ir prisideda prie emociškai sveikesnės ir brandesnės visuomenės.

www.NestumoKalendorius.lt

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Vilniaus bendruomenių sklaidos projektas „Bendruomeniauk”
Vilniaus bendruomenių sklaidos projektas „Bendruomeniauk”
Socialinis, leidybinis grafinio dizaino projektas, kurio tikslas yra skleisti žinią apie įvairias Vilniaus hobių ir interesų bendruomenes.
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis - terapijos ir ugdymo erdvė, kur taikydami gamtos, darbo grupėje ir bendruomenės praktikas teikiame pagalbą vaikams ir jaunuoliams.
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Brožių kaimo bendruomenė
Papartis
Papartis
Paparčių krašto bendruomenės verslas. 2017 metais susibūrusi bendruomenė įkūrė bendruomeninį verslą.
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
Mūsų tikslas - palaikyti ir vienyti asmenis, gyvenančius su 1, 2 ar kito tipo diabeto diagnoze mūsų rajone.
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
Tai renginys, kuris patyčių problemas sprendžia nauja forma - pasakų pagalba. Tai tradicinis renginys, kuris 2023 metais vyko jau 15 kartą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016