Nemokamas žurnalas „Lietaus vaikai“

Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jei atsiversite Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ jubiliejinių metų žurnalo numerius, žinosime – Jums rūpi, Jums įdomu, o gal Jums… skauda?

Tikime, kad su kiekviena perskaityta mamos, auginančios Lietaus vaiką istorija, specialisto, priėmusio autistišką vaiką kaip savo, pasakojimu ar, jau peržengusio suaugusiųjų pasaulio slenkstį Lietaus vaiko pasidalintos patirtys, Jūsų gyvenimą prisipildys dar įvairesnėmis spalvomis. Tikime, rasite atsakymą į ne vieną kylantį klausimą. O gal atpažinsite save ir taps lengviau.

Kviečiame skaityti žurnalą ir kartu mokytis bendravimo, abipusės pagarbos, pažinimo, susikalbėjimo,  tikros draugystės ir besąlygiškos meilės. Žurnale aprašomos istorijos padeda suprasti, kaip svarbu bendrauti, pažinti, dalintis. Padeda nebeieškoti priežasčių, kodėl negali priimti vieno ar kito žmogaus, o skatina ieškoti galimybių, kaip tai padaryti.  Padeda atrakinti širdį… Juk viskas tampa daug paprasčiau, kai stengiesi suprasti kitą, išmoksti juo tikėti ir pasitikėti.

Žurnalas rengiamas jau ketvirtą sezoną.

Projekto vadovė – Lina Sasnauskienė, vyriausioji redaktorė – Žydrė Gedrimaitė.

Elektroninę žurnalo versiją galite rasti čia: https://asociacija.lietausvaikai.lt/

Žurnalo rengimą dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM. Didelė dalis darbų šiame projekte atliekami savanoriškais pagrindais.

Šiais metais Lietuvos autizmo asociacijai „Lietaus vaikai“ jau 10 metų! Per šiuos metus iš 30 šeimų idėjos bei susibūrimo, asociacija užaugo iki garsaus bendruomenės balso, kurį girdi visa Lietuva! „Už asociacijos pečių daug išspręstų iššūkių ir kiekvieną dieną, dėka visų asociacijos narių, partnerių, rėmėjų, ir tiesiog draugų, žinome, kad galime nuveikti dar daugiau“, – sako Lietuvos autizmo asociacijos komanda. O šią komandą sudaro mamos, kurios būrėsi ir tebesiburia, ieško atsakymų, o klausimų ir sudėtingų situacijų vis nemažėja, džiaugiasi, liūdi, pavargsta ir vėl šypsosi bei besąlygiškai myli.

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016