Nemokamas žurnalas „Lietaus vaikai“

Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jei atsiversite Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ jubiliejinių metų žurnalo numerius, žinosime – Jums rūpi, Jums įdomu, o gal Jums… skauda?

Tikime, kad su kiekviena perskaityta mamos, auginančios Lietaus vaiką istorija, specialisto, priėmusio autistišką vaiką kaip savo, pasakojimu ar, jau peržengusio suaugusiųjų pasaulio slenkstį Lietaus vaiko pasidalintos patirtys, Jūsų gyvenimą prisipildys dar įvairesnėmis spalvomis. Tikime, rasite atsakymą į ne vieną kylantį klausimą. O gal atpažinsite save ir taps lengviau.

Kviečiame skaityti žurnalą ir kartu mokytis bendravimo, abipusės pagarbos, pažinimo, susikalbėjimo,  tikros draugystės ir besąlygiškos meilės. Žurnale aprašomos istorijos padeda suprasti, kaip svarbu bendrauti, pažinti, dalintis. Padeda nebeieškoti priežasčių, kodėl negali priimti vieno ar kito žmogaus, o skatina ieškoti galimybių, kaip tai padaryti.  Padeda atrakinti širdį… Juk viskas tampa daug paprasčiau, kai stengiesi suprasti kitą, išmoksti juo tikėti ir pasitikėti.

Žurnalas rengiamas jau ketvirtą sezoną.

Projekto vadovė – Lina Sasnauskienė, vyriausioji redaktorė – Žydrė Gedrimaitė.

Elektroninę žurnalo versiją galite rasti čia: https://asociacija.lietausvaikai.lt/

Žurnalo rengimą dalinai finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM. Didelė dalis darbų šiame projekte atliekami savanoriškais pagrindais.

Šiais metais Lietuvos autizmo asociacijai „Lietaus vaikai“ jau 10 metų! Per šiuos metus iš 30 šeimų idėjos bei susibūrimo, asociacija užaugo iki garsaus bendruomenės balso, kurį girdi visa Lietuva! „Už asociacijos pečių daug išspręstų iššūkių ir kiekvieną dieną, dėka visų asociacijos narių, partnerių, rėmėjų, ir tiesiog draugų, žinome, kad galime nuveikti dar daugiau“, – sako Lietuvos autizmo asociacijos komanda. O šią komandą sudaro mamos, kurios būrėsi ir tebesiburia, ieško atsakymų, o klausimų ir sudėtingų situacijų vis nemažėja, džiaugiasi, liūdi, pavargsta ir vėl šypsosi bei besąlygiškai myli.

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Jungiamės, kartu galim daugiau!
Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos
Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos
Siekiame dalintis su diagnoze gyvenančių žmonių įkvepiančiomis istorijomis ir mažinti socialinę atskirtį tarp „mes“ ir „jie“.
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovė organizuoja stovyklas vaikams su protine ir fizine negalia.
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016