NAMAI VISIEMS

VšĮ ,,Namai visiems"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Mažame Lietuvos miestelyje, Šakiuose, įsikūrusi Viešoji įstaiga „Namai visiems“ ypatingą dėmesį skiria vietos žmonių socialinei gerovei. Organizacija savo veiklą pradėjo nuo labdaringo maitinimo, tačiau vėliau suprato, jog žmogus trokšta ne tik maisto kūnui, bet ir palaikymo bei supratimo. Šis suvokimas paskatino ieškoti galimybių teikti ir kitas socialines paslaugas, atitinkančias vietos gyventojų poreikius.

Šiuo metu „Namai visiems“ organizacija teikia įvairias socialines paslaugas, atsižvelgdama į individualius žmonių poreikius:

  1. Maitinimo organizavimą: suteikiant nemokamą maitinimą veikiančioje labdaros valgykloje, bei pristatant maistą į namus asmenims, kurie dėl senatvės ar negalios neturi galimybės maitintis pilnavertiškai. Kiekvieną dieną išverdama ir išdalinama apie 150 porcijų karšto maisto.
  2. Aprūpinimą būtiniausiais drabužiais, avaline ir kitais buitiniais daiktais: suteikiant reikalingus drabužius, avalynę bei kitus daiktus. Vidutiniškai, padedant savanoriams, šią paslaugą per mėnesį gauna 300 asmenų. Bendruomenė taip pat yra skatinama dalytis savo daiktais ir prisidėti prie pagalbos vienas kitam.
  3. Sociokultūrinės paslaugos: organizuojant laisvalaikio veiklas, siekiama išvengti socialinių problemų, sumažinti atskirtį ir suburti bendruomenę. Edukacinės veiklos, mokymai, seminarai, ekskursijos, paramos grupės, savanorystės skatinimas vyresnio amžiaus žmonėms padeda išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą ir mažinti vienišumo jausmą.
  4. Asmeninė pagalba: individuali pagalba namuose ir viešojoje aplinkoje, siekiant padėti žmonėms turintiems negalią gyventi savarankiškai ir dalyvauti socialiniame gyvenime.
  5. Socialinė reabilitacija neįgaliesiems bendruomenėje.
  6. Apgyvendinimas apsaugotame būste.

 

Namai visiems misija – teikti kokybiškas socialines paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms turintiems negalią bei visiems, kuriems reikalinga pagalba, įsigilinant į individualius asmens poreikius.

Namai visiems vizija – moderni, šiuolaikiška ir atvira pagarbiam bendravimui įstaiga, prisidedanti prie žmogiškojo orumo užtikrinimo.

Namai visiems vertybės – paslaugų teikimas grįstas profesionalumu, atsižvelgiant į naudos visuomenei ilgalaikiškumą, nepamirštant puoselėti tarpusavio ryšį ir tausoti aplinką.

 

Organizacija nuolat auga, rūpinasi socialine žmonių gerove savo mieste ir rajone. Namai visiems- vieta kur visada gera sugrįžti. Mes tikime, kad laimė didėja kai ja daliniesi.

Jei aplankysite Šakius, būtinai užsukite į ,,Namai visiems“, nes šių namų durys atviros visiems.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016