NAMAI VISIEMS

NAMAI VISIEMS

VšĮ ,,Namai visiems"

Mažame Lietuvos miestelyje, Šakiuose, įsikūrusi Viešoji įstaiga „Namai visiems“ ypatingą dėmesį skiria vietos žmonių socialinei gerovei. Organizacija savo veiklą pradėjo nuo labdaringo maitinimo, tačiau vėliau suprato, jog žmogus trokšta ne tik maisto kūnui, bet ir palaikymo bei supratimo. Šis suvokimas paskatino ieškoti galimybių teikti ir kitas socialines paslaugas, atitinkančias vietos gyventojų poreikius.

Šiuo metu „Namai visiems“ organizacija teikia įvairias socialines paslaugas, atsižvelgdama į individualius žmonių poreikius:

  1. Maitinimo organizavimą: suteikiant nemokamą maitinimą veikiančioje labdaros valgykloje, bei pristatant maistą į namus asmenims, kurie dėl senatvės ar negalios neturi galimybės maitintis pilnavertiškai. Kiekvieną dieną išverdama ir išdalinama apie 150 porcijų karšto maisto.
  2. Aprūpinimą būtiniausiais drabužiais, avaline ir kitais buitiniais daiktais: suteikiant reikalingus drabužius, avalynę bei kitus daiktus. Vidutiniškai, padedant savanoriams, šią paslaugą per mėnesį gauna 300 asmenų. Bendruomenė taip pat yra skatinama dalytis savo daiktais ir prisidėti prie pagalbos vienas kitam.
  3. Sociokultūrinės paslaugos: organizuojant laisvalaikio veiklas, siekiama išvengti socialinių problemų, sumažinti atskirtį ir suburti bendruomenę. Edukacinės veiklos, mokymai, seminarai, ekskursijos, paramos grupės, savanorystės skatinimas vyresnio amžiaus žmonėms padeda išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą ir mažinti vienišumo jausmą.
  4. Asmeninė pagalba: individuali pagalba namuose ir viešojoje aplinkoje, siekiant padėti žmonėms turintiems negalią gyventi savarankiškai ir dalyvauti socialiniame gyvenime.
  5. Socialinė reabilitacija neįgaliesiems bendruomenėje.
  6. Apgyvendinimas apsaugotame būste.

 

Namai visiems misija – teikti kokybiškas socialines paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms turintiems negalią bei visiems, kuriems reikalinga pagalba, įsigilinant į individualius asmens poreikius.

Namai visiems vizija – moderni, šiuolaikiška ir atvira pagarbiam bendravimui įstaiga, prisidedanti prie žmogiškojo orumo užtikrinimo.

Namai visiems vertybės – paslaugų teikimas grįstas profesionalumu, atsižvelgiant į naudos visuomenei ilgalaikiškumą, nepamirštant puoselėti tarpusavio ryšį ir tausoti aplinką.

 

Organizacija nuolat auga, rūpinasi socialine žmonių gerove savo mieste ir rajone. Namai visiems- vieta kur visada gera sugrįžti. Mes tikime, kad laimė didėja kai ja daliniesi.

Jei aplankysite Šakius, būtinai užsukite į ,,Namai visiems“, nes šių namų durys atviros visiems.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016