Moterų bendrystės klubas „NeVienos“

Moterų Bendrystės Klubas "NeVienos"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Moterų bendrystės klubas „NeVienos“, tai socialinė iniciatyva, teikianti moterims emocinę pagalbą bei palaikymą sunkiuose gyvenimo etapuose bei išgyvenant vienatvę.

Esminis iniciatyvos tikslas – gyvas bendravimas empatiškoje aplinkoje. Vykstant kasmėnesiniams klubo gyviems susitikimams, moterys, išgyvenančios sunkius gyvenimo etapus gali dalintis patirtimis, palaikyti viena kitą bei būti bendrystėje juntant, kad yra ne vienos.

Pagrindinis iniciatyvos siekis – suburti moteris bendrystei kiekviename Lietuvos mieste, ypač regionuose, taip sumažinant vienatvės jausmą, vedantį į dar sunkesnius įšgyvenimus bei depresiją.  Būvimas empatiškoje, palaikančioje aplinkoje, tai terapija, padedanti išgyventi vienatvę.

Dar vienas šio klubo veiklos principų – mentorystės programa, paremta asmeniniu ryšiu tarp mentorės ir globotinės, trunkanti keletą savaičių arba pagal poreikį. Mentorės tikslas – suteikti globotinei saugumo jausmą bei paramą, padėti nurimti ir išbūti su visomis emocijomis, jausmais ir išgyvenimais. Emocinė parama – aktyvus, empatiškas, palaikantis žmogaus išklausymas. Ją gali suteikti kiekvienas emociškai raštingas žmogus, nors žinoma, geriausia, kai tai daro apmokyti savanoriai ar savo srities specialistai.

Klubas neteikia medicininės ar psichologinės pagalbos, tačiau bendradarbiaujant su savanoriškai prie iniciatyvos prisidedančiais specialistais, galime moteris nukreipti profesionalios, kompetencijas atitančios pagalbos.

Moterų bendrystės klubas „NeVienos“, tai tarpinė stotelė, tarp nepakeliamos vienatvės ir psichologo kabineto, kurioje maršrutas pasikeičia į ramią ir orią kasdienybę.

Nors ši socialinė iniciatyva dar visai jauna, tačiau jau spėjo nuveikti daug gražių darbų, įtraukiant į juos savanoriškai prisidedančius verslus, bei kitus projektus; beprasidedant vasarai, buvo įgyvendintas projektas „Kitokia kasdienybė“, kuomet visos norinčios klubo moterys galėjo pasivažinėti motociklais. Savanoriai motociklininkai mielai prisidėjo prie šios akcijos, parodant moterims, kas kasdienybė gali būti visai kitokia. Taip pat kiekvieno vasaros mėnesio paskutinį ketvirtadienį moterys rinkosi Vilniuje, ant Nėries upės esančioje baržoje, gyviems pokalbiams, kuriuos palydėdavo šiltos emocijos bei naujai užsimezgusios draugystės. Na, o vasarą vainikavo renginys „Gyvų potyrių savaitgalis“, kuriame moterys galėjo pakeisti aplinką, leisti laiką empatiškoje aplinkoje išbandant įvairias praktikas bei naujus potyrius.

Šiuo metu klubas vieniją apie 5000 moterų visoje Lietuvoje, o veiklą papildo nauji užsiėmimai bei įvairios veiklos leidžiančios atitrūkti nuo vienatvės.

Apie Moterų bendrystės klubą ne vienos skaitykite spaudoje:

https://vilnius.lt/lt/kultura-ir-sportas-svietimas/ne-vienos-naujas-klubas-moterims-vilniaus-mokytoju-namuose/

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1941182/del-psichologines-pagalbos-trukumo-gyventojai-buria-paramos-klubus-ypac-sudetinga-situacija-islieka-regionuose

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2000948/moteru-bendrystes-klubo-nevienos-ikureja-siam-projektui-jau-seniai-buvo-laikas

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016