Moterų bendrystės klubas „NeVienos“

Moterų Bendrystės Klubas "NeVienos"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Moterų bendrystės klubas „NeVienos“, tai socialinė iniciatyva, teikianti moterims emocinę pagalbą bei palaikymą sunkiuose gyvenimo etapuose bei išgyvenant vienatvę.

Esminis iniciatyvos tikslas – gyvas bendravimas empatiškoje aplinkoje. Vykstant kasmėnesiniams klubo gyviems susitikimams, moterys, išgyvenančios sunkius gyvenimo etapus gali dalintis patirtimis, palaikyti viena kitą bei būti bendrystėje juntant, kad yra ne vienos.

Pagrindinis iniciatyvos siekis – suburti moteris bendrystei kiekviename Lietuvos mieste, ypač regionuose, taip sumažinant vienatvės jausmą, vedantį į dar sunkesnius įšgyvenimus bei depresiją.  Būvimas empatiškoje, palaikančioje aplinkoje, tai terapija, padedanti išgyventi vienatvę.

Dar vienas šio klubo veiklos principų – mentorystės programa, paremta asmeniniu ryšiu tarp mentorės ir globotinės, trunkanti keletą savaičių arba pagal poreikį. Mentorės tikslas – suteikti globotinei saugumo jausmą bei paramą, padėti nurimti ir išbūti su visomis emocijomis, jausmais ir išgyvenimais. Emocinė parama – aktyvus, empatiškas, palaikantis žmogaus išklausymas. Ją gali suteikti kiekvienas emociškai raštingas žmogus, nors žinoma, geriausia, kai tai daro apmokyti savanoriai ar savo srities specialistai.

Klubas neteikia medicininės ar psichologinės pagalbos, tačiau bendradarbiaujant su savanoriškai prie iniciatyvos prisidedančiais specialistais, galime moteris nukreipti profesionalios, kompetencijas atitančios pagalbos.

Moterų bendrystės klubas „NeVienos“, tai tarpinė stotelė, tarp nepakeliamos vienatvės ir psichologo kabineto, kurioje maršrutas pasikeičia į ramią ir orią kasdienybę.

Nors ši socialinė iniciatyva dar visai jauna, tačiau jau spėjo nuveikti daug gražių darbų, įtraukiant į juos savanoriškai prisidedančius verslus, bei kitus projektus; beprasidedant vasarai, buvo įgyvendintas projektas „Kitokia kasdienybė“, kuomet visos norinčios klubo moterys galėjo pasivažinėti motociklais. Savanoriai motociklininkai mielai prisidėjo prie šios akcijos, parodant moterims, kas kasdienybė gali būti visai kitokia. Taip pat kiekvieno vasaros mėnesio paskutinį ketvirtadienį moterys rinkosi Vilniuje, ant Nėries upės esančioje baržoje, gyviems pokalbiams, kuriuos palydėdavo šiltos emocijos bei naujai užsimezgusios draugystės. Na, o vasarą vainikavo renginys „Gyvų potyrių savaitgalis“, kuriame moterys galėjo pakeisti aplinką, leisti laiką empatiškoje aplinkoje išbandant įvairias praktikas bei naujus potyrius.

Šiuo metu klubas vieniją apie 5000 moterų visoje Lietuvoje, o veiklą papildo nauji užsiėmimai bei įvairios veiklos leidžiančios atitrūkti nuo vienatvės.

Apie Moterų bendrystės klubą ne vienos skaitykite spaudoje:

https://vilnius.lt/lt/kultura-ir-sportas-svietimas/ne-vienos-naujas-klubas-moterims-vilniaus-mokytoju-namuose/

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1941182/del-psichologines-pagalbos-trukumo-gyventojai-buria-paramos-klubus-ypac-sudetinga-situacija-islieka-regionuose

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2000948/moteru-bendrystes-klubo-nevienos-ikureja-siam-projektui-jau-seniai-buvo-laikas

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Emocinės paramos programa „Drauge“
Emocinės paramos programa „Drauge“
Programa „Drauge“ padeda mamoms ir tėčiams, kurie išgyvena sudėtingą gyvenimo etapą bei jaučiasi vieniši.
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016