Mindaugo karūnavimo dieną švenčiame baltai

Rokiškio rajono Skemų kaimo bendruomenė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Skemų kaimo bendruomenė kuria tradiciją Liepos 6 ąją – Valstybės dieną rengti „Baltąją šventę“. Kodėl „Balta“? Šventė ypatinga tuo, jog dedikuota baltai spalvai, kuri simbolizuoja tyrumą, šviesą, ramybę ir taiką. Žinoma, nepamirštame ir tautiškos atributikos, nes Lietuvos trispalvė, tai mūsų stiprybė.

Šventėje vyrauja daug baltos spalvos, šypsenų, nuoširdaus bendravimo. Jungiasi kelios kartos: anūkai, vaikai, tėvai, seneliai.

Balta spalva – džiaugsmo spalva!!! Džiaugiamės, kad esame kartu, kad kiekvieno širdyje plazdena elegancijos dvasia. Gerais norais ir darbais puošiame mūsų kaimą, o kartu ir mūsų Lietuvą.
Šventės metu jaučiamės tarsi didelėje šeimoje. Mus vienija širdies virpesiai bendrai giedant tautinę giesmę, puikios eilės skirtos Lietuvai, nuoširdūs pokalbiai ir dainos.
Šventę rengia gausus Skemų kaimo bendruomenės savanorių būrys, kuriuos veda bendras tikslas – mūsų kaimo ir Lietuvos gerovė.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016