Mindaugo karūnavimo dieną švenčiame baltai

Rokiškio rajono Skemų kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Skemų kaimo bendruomenė kuria tradiciją Liepos 6 ąją – Valstybės dieną rengti „Baltąją šventę“. Kodėl „Balta“? Šventė ypatinga tuo, jog dedikuota baltai spalvai, kuri simbolizuoja tyrumą, šviesą, ramybę ir taiką. Žinoma, nepamirštame ir tautiškos atributikos, nes Lietuvos trispalvė, tai mūsų stiprybė.

Šventėje vyrauja daug baltos spalvos, šypsenų, nuoširdaus bendravimo. Jungiasi kelios kartos: anūkai, vaikai, tėvai, seneliai.

Balta spalva – džiaugsmo spalva!!! Džiaugiamės, kad esame kartu, kad kiekvieno širdyje plazdena elegancijos dvasia. Gerais norais ir darbais puošiame mūsų kaimą, o kartu ir mūsų Lietuvą.
Šventės metu jaučiamės tarsi didelėje šeimoje. Mus vienija širdies virpesiai bendrai giedant tautinę giesmę, puikios eilės skirtos Lietuvai, nuoširdūs pokalbiai ir dainos.
Šventę rengia gausus Skemų kaimo bendruomenės savanorių būrys, kuriuos veda bendras tikslas – mūsų kaimo ir Lietuvos gerovė.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016