Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas"
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas“ aktyviai veikia nuo 2004 metų, įgyvendino daugelį projektų, kurių dėka bendruomenėje atnaujinti bendruomenės namai, sutvarkyta infrastruktūra, vyksta prasmingi ir gausiai lankomi renginiai. Į bendruomenės veiklą susibūrė darbštūs, kūrybingi, aktyviai bendraujantys bendruomenės nariai. Nuo pirmųjų bendruomenės susikūrimo žingsnių, pagrindinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, kad kaimas taptų patrauklus jaunam ir patogus nuo seno čia gyvenančiam žmogui. Be galo didžiuojamės bendruomenės jaunąja karta, kuri noriai prisijungia prie vykdomos veiklos. Įkūrėme Vaikų dienos centrą „Po stogu“, kuriame vaikai leidžia laisvalaikį ir užsiima mėgstamomis veiklomis. Vaikų dienos centre dirba trys darbuotojai, tačiau sulaukiame ir daug paramos iš savanorių, kurie praveda įvairius edukacinius užsiėmimus. Vasaros atostogų metu organizuojamos stovyklos, kuriuose savanoriauja vyresni moksleiviai. Stovyklų metu stengiamės vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis, organizuojami žygiai, išvykos. Nuolatiniai mūsų svečiai policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, pasienio pareigūnai. Bendradarbiaujame su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, Tauragės atvirosios erdvės jaunimu, Tauragės jaunaisiais šauliais. Vaikai supažindinami su Lietuvos gamta ir gyvūnija, sveika gyvensena, buitinėmis atliekomis ir teisingu jų tvarkymu. Aktyviai prie bendruomeninės veiklos prisideda vietos verslininkai. Jų paramos dėka galime organizuoti ekskursijas ir išvykas, vaikus supažindinti su Tauragės rajono ir visos Lietuvos istorinėmis vietomis, taip plečiant jų akiratį, formuojant požiūrį į patriotiškumą. Taip pat organizuojamos tradicinės išvykos šeimoms, kasmet aplankoma Nida, Lietuvos muziejai. Mažonų kaime atnaujintos futbolo ir krepšinio aikštelės, įkurtas treniruoklių parkas, puoselėjamos žaliosios zonos. Prie visos bendruomeninės veiklos prisideda aktyvus bendradarbiavimas su kultūros namais, biblioteka, seniūnija ir savivaldybe.

Bendruomenė tapo realia jėga, pozityviai keičiančia kaimo žmonių gyvenimo kokybę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016