Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas“ aktyviai veikia nuo 2004 metų, įgyvendino daugelį projektų, kurių dėka bendruomenėje atnaujinti bendruomenės namai, sutvarkyta infrastruktūra, vyksta prasmingi ir gausiai lankomi renginiai. Į bendruomenės veiklą susibūrė darbštūs, kūrybingi, aktyviai bendraujantys bendruomenės nariai. Nuo pirmųjų bendruomenės susikūrimo žingsnių, pagrindinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, kad kaimas taptų patrauklus jaunam ir patogus nuo seno čia gyvenančiam žmogui. Be galo didžiuojamės bendruomenės jaunąja karta, kuri noriai prisijungia prie vykdomos veiklos. Įkūrėme Vaikų dienos centrą „Po stogu“, kuriame vaikai leidžia laisvalaikį ir užsiima mėgstamomis veiklomis. Vaikų dienos centre dirba trys darbuotojai, tačiau sulaukiame ir daug paramos iš savanorių, kurie praveda įvairius edukacinius užsiėmimus. Vasaros atostogų metu organizuojamos stovyklos, kuriuose savanoriauja vyresni moksleiviai. Stovyklų metu stengiamės vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis, organizuojami žygiai, išvykos. Nuolatiniai mūsų svečiai policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, pasienio pareigūnai. Bendradarbiaujame su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, Tauragės atvirosios erdvės jaunimu, Tauragės jaunaisiais šauliais. Vaikai supažindinami su Lietuvos gamta ir gyvūnija, sveika gyvensena, buitinėmis atliekomis ir teisingu jų tvarkymu. Aktyviai prie bendruomeninės veiklos prisideda vietos verslininkai. Jų paramos dėka galime organizuoti ekskursijas ir išvykas, vaikus supažindinti su Tauragės rajono ir visos Lietuvos istorinėmis vietomis, taip plečiant jų akiratį, formuojant požiūrį į patriotiškumą. Taip pat organizuojamos tradicinės išvykos šeimoms, kasmet aplankoma Nida, Lietuvos muziejai. Mažonų kaime atnaujintos futbolo ir krepšinio aikštelės, įkurtas treniruoklių parkas, puoselėjamos žaliosios zonos. Prie visos bendruomeninės veiklos prisideda aktyvus bendradarbiavimas su kultūros namais, biblioteka, seniūnija ir savivaldybe.

Bendruomenė tapo realia jėga, pozityviai keičiančia kaimo žmonių gyvenimo kokybę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016