Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas"
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas“ aktyviai veikia nuo 2004 metų, įgyvendino daugelį projektų, kurių dėka bendruomenėje atnaujinti bendruomenės namai, sutvarkyta infrastruktūra, vyksta prasmingi ir gausiai lankomi renginiai. Į bendruomenės veiklą susibūrė darbštūs, kūrybingi, aktyviai bendraujantys bendruomenės nariai. Nuo pirmųjų bendruomenės susikūrimo žingsnių, pagrindinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, kad kaimas taptų patrauklus jaunam ir patogus nuo seno čia gyvenančiam žmogui. Be galo didžiuojamės bendruomenės jaunąja karta, kuri noriai prisijungia prie vykdomos veiklos. Įkūrėme Vaikų dienos centrą „Po stogu“, kuriame vaikai leidžia laisvalaikį ir užsiima mėgstamomis veiklomis. Vaikų dienos centre dirba trys darbuotojai, tačiau sulaukiame ir daug paramos iš savanorių, kurie praveda įvairius edukacinius užsiėmimus. Vasaros atostogų metu organizuojamos stovyklos, kuriuose savanoriauja vyresni moksleiviai. Stovyklų metu stengiamės vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis, organizuojami žygiai, išvykos. Nuolatiniai mūsų svečiai policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, pasienio pareigūnai. Bendradarbiaujame su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, Tauragės atvirosios erdvės jaunimu, Tauragės jaunaisiais šauliais. Vaikai supažindinami su Lietuvos gamta ir gyvūnija, sveika gyvensena, buitinėmis atliekomis ir teisingu jų tvarkymu. Aktyviai prie bendruomeninės veiklos prisideda vietos verslininkai. Jų paramos dėka galime organizuoti ekskursijas ir išvykas, vaikus supažindinti su Tauragės rajono ir visos Lietuvos istorinėmis vietomis, taip plečiant jų akiratį, formuojant požiūrį į patriotiškumą. Taip pat organizuojamos tradicinės išvykos šeimoms, kasmet aplankoma Nida, Lietuvos muziejai. Mažonų kaime atnaujintos futbolo ir krepšinio aikštelės, įkurtas treniruoklių parkas, puoselėjamos žaliosios zonos. Prie visos bendruomeninės veiklos prisideda aktyvus bendradarbiavimas su kultūros namais, biblioteka, seniūnija ir savivaldybe.

Bendruomenė tapo realia jėga, pozityviai keičiančia kaimo žmonių gyvenimo kokybę.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Bendruomenė „Miško uostas"
Bendruomenė „Miško uostas"
„Miško uostas"- tai Švenčionėlių kūrėjų bendruomenė, nykstantį miestelį prikelianti tvariam, bendruomeniškam ir kūrybingam naujakurių gyvenimui.
Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Esame nedidelė, bet stipri savanorių komanda teikianti labdarą ir paramą šeimoms visoje Lietuvoje.
Žygis „Galiu daugiau nei tu manai"
Žygis „Galiu daugiau nei tu manai"
Tarptautinio dviračių labdaros ir paramos žygis „Galiu daugiau nei tu manai" inicijuotas Tautvydo Piragio.
„Jurbarkas GYVAS" pagalba ukrainiečiams
„Jurbarkas GYVAS" pagalba ukrainiečiams
Asociacija „Jurbarkas GYVAS" aktyviai veikia dirbdami su nuo karo bėgančiais ukrainiečiais.
Žygis „Už Lietuvą"
Žygis „Už Lietuvą"
Žygis dviračiais „Už Lietuvą". Sportuojanti bendruomenė- stipri bendruomenė. Stipri bendruomenė - stipri Lietuva. Stipri ne tik kūnu, bet ir siela!
Šikšnių kaimo bendruomenės pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimas
Šikšnių kaimo bendruomenės pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimas
Šikšnių kaimo bendruomenė aktyviai dalyvauja bendruomeninėje veikloje, skatiną jaunimą būti pilietiškais. Jau keletą metų puoselėja kaimo aplinką.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016