Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas“ aktyviai veikia nuo 2004 metų, įgyvendino daugelį projektų, kurių dėka bendruomenėje atnaujinti bendruomenės namai, sutvarkyta infrastruktūra, vyksta prasmingi ir gausiai lankomi renginiai. Į bendruomenės veiklą susibūrė darbštūs, kūrybingi, aktyviai bendraujantys bendruomenės nariai. Nuo pirmųjų bendruomenės susikūrimo žingsnių, pagrindinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, kad kaimas taptų patrauklus jaunam ir patogus nuo seno čia gyvenančiam žmogui. Be galo didžiuojamės bendruomenės jaunąja karta, kuri noriai prisijungia prie vykdomos veiklos. Įkūrėme Vaikų dienos centrą „Po stogu“, kuriame vaikai leidžia laisvalaikį ir užsiima mėgstamomis veiklomis. Vaikų dienos centre dirba trys darbuotojai, tačiau sulaukiame ir daug paramos iš savanorių, kurie praveda įvairius edukacinius užsiėmimus. Vasaros atostogų metu organizuojamos stovyklos, kuriuose savanoriauja vyresni moksleiviai. Stovyklų metu stengiamės vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis, organizuojami žygiai, išvykos. Nuolatiniai mūsų svečiai policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, pasienio pareigūnai. Bendradarbiaujame su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, Tauragės atvirosios erdvės jaunimu, Tauragės jaunaisiais šauliais. Vaikai supažindinami su Lietuvos gamta ir gyvūnija, sveika gyvensena, buitinėmis atliekomis ir teisingu jų tvarkymu. Aktyviai prie bendruomeninės veiklos prisideda vietos verslininkai. Jų paramos dėka galime organizuoti ekskursijas ir išvykas, vaikus supažindinti su Tauragės rajono ir visos Lietuvos istorinėmis vietomis, taip plečiant jų akiratį, formuojant požiūrį į patriotiškumą. Taip pat organizuojamos tradicinės išvykos šeimoms, kasmet aplankoma Nida, Lietuvos muziejai. Mažonų kaime atnaujintos futbolo ir krepšinio aikštelės, įkurtas treniruoklių parkas, puoselėjamos žaliosios zonos. Prie visos bendruomeninės veiklos prisideda aktyvus bendradarbiavimas su kultūros namais, biblioteka, seniūnija ir savivaldybe.

Bendruomenė tapo realia jėga, pozityviai keičiančia kaimo žmonių gyvenimo kokybę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016