Marcinkonių kaimo bendruomenė

Marcinkonių kaimo bendruomenė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Vaikų dienos centrą lankantys vaikai yra prižiūrimi suaugusiųjų: yra 2 socialiniai darbuotojai ir 1 auklėtoja. Centre dirba ir savanoriai: neformalaus ugdymo pedagogė, bendruomenės sporto metodininkė ir buhalterė. Čia vaikai turiningai praleidžia laisvalaikį, gali atitrūkti nuo neigiamos aplinkos, pavalgyti, pažaisti bei lavinti socialinius įgūdžius. Dauguma vaikų neturi kur praleisti laisvalaikio, todėl noriai lanko centrą, įsitraukia į veiklas, bendrauja ir atsiskleidžia. Siekiame ir sieksime, kad vaikai bendrautų ir bendradarbiautų, tikėtų, pasitikėtų ir vertintų save.
Marcinkonių kaimo bendruomenės pirties paslaugų pasiūla yra vienintelė Marcinkonių seniūnijoje. Pirties paslaugos reikalingos Marcinkonių ir aplinkinių kaimų gyventojams. Daugelio namuose nėra vandentiekio ir kanalizacijos, todėl gyventojai turi galimybę nusiprausti pirtyje. Įvykdžius projektą buvo sukurta nauja darbo vieta (0.5 etato). Pirties paslaugomis bei edukacijomis naudojasi Varėnos ir kaimyninių rajonų – Druskininkų, Alytaus ir kitų vietovių pirties mėgėjai, kurie aplanko Marcinkonių kaimą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Visuomeninė Rasų kapinių draugija
Visuomeninė Rasų kapinių draugija
Visuomeninė Rasų kapinių draugija - ne pelno siekianti organizacija, kuri nuo 1990 m. kruopščiai rūpinasi senosiomis sostinės nekropolijomis.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016