Marcinkonių kaimo bendruomenė

Marcinkonių kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Vaikų dienos centrą lankantys vaikai yra prižiūrimi suaugusiųjų: yra 2 socialiniai darbuotojai ir 1 auklėtoja. Centre dirba ir savanoriai: neformalaus ugdymo pedagogė, bendruomenės sporto metodininkė ir buhalterė. Čia vaikai turiningai praleidžia laisvalaikį, gali atitrūkti nuo neigiamos aplinkos, pavalgyti, pažaisti bei lavinti socialinius įgūdžius. Dauguma vaikų neturi kur praleisti laisvalaikio, todėl noriai lanko centrą, įsitraukia į veiklas, bendrauja ir atsiskleidžia. Siekiame ir sieksime, kad vaikai bendrautų ir bendradarbiautų, tikėtų, pasitikėtų ir vertintų save.
Marcinkonių kaimo bendruomenės pirties paslaugų pasiūla yra vienintelė Marcinkonių seniūnijoje. Pirties paslaugos reikalingos Marcinkonių ir aplinkinių kaimų gyventojams. Daugelio namuose nėra vandentiekio ir kanalizacijos, todėl gyventojai turi galimybę nusiprausti pirtyje. Įvykdžius projektą buvo sukurta nauja darbo vieta (0.5 etato). Pirties paslaugomis bei edukacijomis naudojasi Varėnos ir kaimyninių rajonų – Druskininkų, Alytaus ir kitų vietovių pirties mėgėjai, kurie aplanko Marcinkonių kaimą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016