LRK Jaunimo programa

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Lietuvos Raudonasis Kryžius, kaip viena seniausių ir didžiausių savanorišką veiklą vykdančių organizacijų šalyje, siekia sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę ir savanorišką veiklą, ugdant pilietiškumo bei humaniškumo kompetencijas.

Programos koncepcija:

Neformaliojo ugdymo veiklos (paskaitos ir/ ar interaktyvūs užsiėmimai), padedančios mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams susipažinti ir/ ar įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, orientuotus į pirmąją pagalbą, pasirengimą ekstremalioms situacijoms, organizavimas;

Dalyvavimas viešuose miesto ir/ar šalies renginiuose;

Pilietinių akcijų inicijavimas;

Jaunimo savanoriškos tarnybos veiklos organizavimas.

Lietuvos Raudonasis Kryžius vykdydamas šią programą tiesiogiai kuria inovatyvią Lietuvą, nes programa skatina jaunų žmonių asmeninį tobulėjimą ir įsitraukimą į visuomeninę veiklą, ugdo pilietiškumo bei humaniškumo kompetencijas ir skatina jaunuolių inovatyvų mąstymą bei elgesį.

Gyvenimo įgūdžiai ir pirmoji pagalba: Neformalusis ugdymas, skirtas pirmosios pagalbos mokymui, pasirengimui ekstremalioms situacijoms ir kitiems praktiniams įgūdžiams, padeda jauniems žmonėms tapti pasirengusiais veikti neįprastose ar krizinėse situacijose. Šie įgūdžiai yra labai svarbūs inovatyvumo kontekste, nes leidžia greitai ir protingai reaguoti į keičiančiasias aplinkybes.

Dalyvavimas viešuose renginiuose: Dėl dalyvavimo miesto ir šalies renginiuose, jauni žmonės gali aktyviai įsitraukti į visuomeninę veiklą, įgyti organizacinių, komunikacinių įgūdžių bei patirties. Tai skatina jų inovatyvumą, nes dalyvavimas įvairiuose renginiuose gali lemti naujų idėjų bei perspektyvų atradimą.

Pilietinės akcijos: Inicijuojant ir dalyvaujant pilietinėse akcijose, jauni žmonės mokosi ne tik aktyviai keisti savo bendruomenę ar aplinką, bet ir mąstyti kūrybiškai, ieškoti naujų sprendimų ir būdų spręsti problemas. Tai skatina inovatyvumą ir pasitikėjimą savo gebėjimais sukurti teigiamas permainas.

Jaunimo savanoriška tarnyba: Ši veikla ne tik ugdo solidarumą, bet ir suteikia galimybę jauniems žmonėms atrasti save, išbandant save įvairiose sritis. Tai skatina jų pažinimą ir atradimą, kas savo ruožtu gali vesti prie inovatyvių karjeros ar kitų veiklų pasirinkimo.

Visos šios veiklos kartu prisideda prie jaunų žmonių įgūdžių, pažinimo ir bendruomeninio įsipareigojimo stiprinimo. Tokios patirties turintys jauni žmonės ateityje gali prisidėti prie inovacijų ir tapti kūrybingais bei atsakingais visuomenės nariais. Be to, ši programa formuoja pilietiškumą ir atsakingą požiūrį į savo šalį bei pasaulį, kas yra esminis aspektas kurti inovatyvią, atvirkštinės galvos suvokimo ir žinių pagrindu paremtą visuomenę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Žadeikių sūkurys”
„Žadeikių sūkurys”
Asociacija “Žadeikių sūkurys” - tai kaimo bendruomenė, siekianti gerovės savo kaimo žmonėms.
Žilpamūšio krašto bendruomenės atnaujinta krepšinio aikštelė ir išmanusis suoliukas
Žilpamūšio krašto bendruomenės atnaujinta krepšinio aikštelė ir išmanusis suoliukas
Pasvalio rajono Žilpamūšio krašto bendruomenė atnaujino krepšinio aikštelę ir pastatė pirmą rajone „išmanųjį” suoliuką.
Darbo šešėliavimo iniciatyva DUOday
Darbo šešėliavimo iniciatyva DUOday
„DUOday"– darbo šešėliavimo iniciatyva, kai įmonės atveria duris žmonėms su negalia ir kviečia juos išbandyti naujas profesijas bei darbo roles.
Orūs namai
Orūs namai
„Orūs namai" yra senjorų daugiabučiai, kuriuose butus geresnėmis nei rinkos sąlygomis nuomojasi senjorai.
Skėmių kaimo bendruomenė
Skėmių kaimo bendruomenė
Skėmių iniciatyvą saugoją istoriją, sprendžią rimtas problemas per edukacijas, vienijanti bendram tikslui.
Virtualios bėgimo varžybos "Vertical Vilnius700"
Virtualios bėgimo varžybos "Vertical Vilnius700"
Virtualių bėgimo varžybų metu, panaudojant technologinį inovatyvumą, buvo efektyviai ir unikaliai skatinamas gyventojų fizinis aktyvumas gamtoje.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016