„Kuriu gimtinei“

Kauno lopšelis-darželis „Vilnelė“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Kiekvienais metais Kauno lopšelyje-darželyje „Vilnelė“ šurmuliuoja vaikai su savo mokytojais, atvykę iš įvairių Lietuvos kampelių. Visi kartu sukuriame smagias STEAM kūrybinių veiklų dalybas, kurias pavadinome konferencija. Jos metu vaikai pristato savo kūrybos statinius: tiltus, miestus, sodybas, transporto priemones, svajonių namus ir kt. Kaip tikri naujos ir pažangios šalies kūrėjai, jie savo darbus skyrė gimtajai šaliai – Lietuvai.

Šį renginį drąsiai vadiname tradiciniu, nes jį organizuojame jau nuo 2016 m. ir sulaukiame vis daugiau susidomėjimo ir dalyvių. Siekiame, kad patirtinį ugdymąsi skatinantys STEAM ugdymo metodai taptų neatsiejama kasdienio vaikų ugdymosi dalimi, o mokytojai nuolat dalytųsi šios veiklos patirtimi, palaikydami ir įkvėpdami vieni kitus.

Patirtis rodo, kad vaikų kalbiniai ir komunikavimo gebėjimai nėra stiprioji ugdymo sritis, todėl nuolat ieškome būdų, kaip lavinti jų šnekamąją kalbą, skatinti vaikus dalytis savo idėjomis, jas pristatyti savo draugas, mokytojams. Žinome, kad mokykloje šie gebėjimai bus labai svarbūs ir ne kartą vaikams teks įveikti savo baimes, taip auginant pasitikėjimą savimi ir savo gebėjimais.
Šio renginio iniciatorė Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ mokytoja metodininkė Edita Burbienė.

Kartu su konferencija vykdoma ir respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtuali paroda „Mažoje širdelėje visa Lietuva“. Vaikai savo atliktais darbeliais kūrybiškai, savitai, originaliai išreiškia meilę savo šaliai, ugdosi tautines ir pilietines vertybes, parodo gimtosios šalies svarbumą, brangumą, grožį… Ir supranta, kad svarbiausia Lietuvos vertybė yra jie patys.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Virtualios bėgimo varžybos "Vertical Vilnius700"
Virtualios bėgimo varžybos "Vertical Vilnius700"
Virtualių bėgimo varžybų metu, panaudojant technologinį inovatyvumą, buvo efektyviai ir unikaliai skatinamas gyventojų fizinis aktyvumas gamtoje.
JA Šešėliavimas - profesinio orientavimo programa Lietuvos mokykloms
JA Šešėliavimas - profesinio orientavimo programa Lietuvos mokykloms
Tai galimybė mokiniams pabendrauti su įvairių sričių specialistais, išgirsti bei pamatyti, kaip atrodo juos dominančios organizacijos/darbo vietos.
VšĮ Mamos linija
VšĮ Mamos linija
Pirmoji Lietuvoje emocinės paramos linija skirta mamoms, išgyvenančioms motinystės melancholiją, kurioms reikalingas palaikymas ir emocinė parama.
Legendinis kaimas - Mamų bendruomenės asociacija
Legendinis kaimas - Mamų bendruomenės asociacija
Legendinis kaimas, kuris siekia teikti įvairiapusę pagalbą ir palaikymą moterims po gimdymo.
VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"
VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"
Padėti ukrainiečiams integruotis Lietuvoje, išlaikyti savo kultūrą ir tradicijas, supažindinti ukrainiečius su Baltijos šalimis ir jų tradicijomis.
SPEAK Lithuania
SPEAK Lithuania
SPEAK Lietuva sujungia migrantus ir pabėgėlius su vietiniais per bendruomenės vedamą kalbų ir kultūros mainų patirtį.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016