Kražių bendruomenės pilietinio aktyvumo skatinimas

Asociacija "Kražių bendruomenė"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau 22 metus gyvuojanti Kražių bendruomenė savo tikslų siekia organizuodama ne tik bendrus renginius, bet ir suburdama bendruomenės narius bendroms pilietinėms iniciatyvoms, bendrai veiklai ir krašto tradicijų puoselėjimui. Vietos gyventojams ir viso Kelmės rajono žmonėms gerai žinomi bendruomenės įgyvendinami projektai, Kraštiečių sambūris ir jau tradicija tapusi, Kražių bendruomenės organizuojama Valstybės dienos šventė, kuri kasmet puoselėti tautiškumą sukviečia vis gausesnį būrį vaikų ir jaunimo, miestelio bendruomenę bei svečius iš viso rajono.
Liepos 6-oji – Valstybės diena, karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Pirmasis suvienytos Lietuvos valstybės vadovas Kražiams labai svarbus, nes būtent jo rašte, 1253 m. pirmą kartą paminėtas Kražių vardas. Aktyvūs Kražių bendruomenės nariai, norėdami įprasminti šią datą, Kražių miestelio širdyje, įkūrė Mindaugo skverelį. 2003 metais čia pastatytas medinis koplytstulpis, skirtas Kražių 750 metų jubiliejui, o 2013 m. pastatytas ir pašventintas paminklinis akmuo, skirtas Kražių miestelio 760 metų jubiliejui.
Pastaraisiais metais Valstybės dienos renginiai vyksta ant Vytauto kalnelio, kur surengiamas „Bendrystės vakaras“ su vietos mėgėjų meno kolektyvais, vykdomos įvairios pilietiškumą skatinančios veiklos vaikams ir jaunimui, giedama Tautiška giesmė.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016