Keičiamės patys– keičiam pasaulį!

Silvija Sinytė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Iniciatoriai – neformali jaunimo grupė ir negalią turinčio jaunuolio mama. Iniciatyvos veiklos vykdomos nuo 2020 m. iki dabar. Aktyvūs Švenčionių rajono jaunuoliai subūrė komandą, organizuoja veiklas, kuriose jaunuoliai turintys negalią ir aktyvūs, neturintys negalios jaunuoliai dalyvauja lygių galimybių principų. Pirmame etape iniciatyvos komanda pasirengė patys¬: siekdami išsiaiškinti jaunuolių turinčių negalią poreikius, galimybes bei suprasti, kaip bendrauti, kad nenuvilti, neįžeisti, suprasti, kad jokių ypatingų žinių ir kompetencijų nereikia, norint draugauti ar bendrauti su žmonėmis turinčiais protinę ar kitą negalią, bendravo su specialistais dirbančiais su jaunuoliais turinčiais negalią. Antro etapo metu buvo organizuojamos susipažinimo ir bendro ryšio užmezgimo išvykos: Žirgų terapija, bandelių kepimo edukacija, šunų terapija. Trečio etapo metu ir iki dabar: vyksta bendros šokių pamokos (kartu šoka jaunuoliai turintys negalią ir jaunuoliai neturintys negalios) ir išvykos, pristatančios, jaunimui skirtas veiklas: Atvirosios jaunimo erdvės, socialinis verslas „Pirmas blynas“ bei pristatymai kitiems bendruomenės nariams. Šios veiklos, nepaisant pandemijos apribojimų, susitikimų vietos keitimo iš kontaktinių į nuotolinius, suteikia pasitikėjimo visiems iniciatyvos dalyviams, ugdo empatiją ir gerina pasaulį. Nes tik keisdamiesi patys, galime pakeisti pasaulį!

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Anglijoje lietuvių sukurta nepelno organizacija, kuri padeda Lietuvoje nepasiturinčioms šeimoms, seneliams ir visiems, kam reikia pagalbos.
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centras „Gramančia“ 2020 m. sukurtas socialinis verslas. Įkurta 19 darbo vietų.
Pilaitės bendruomenės centras
Pilaitės bendruomenės centras
Esame Tauragės raj., Dapkiškių k., Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas įsikūręs ant upės Jūros kranto Pagramančio regionianeme parke.
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Vaikų dienos centro tikslas – sukurti saugią aplinką socialiai apleistiems vaikams, kad jie tinkamai galėtų augti ir ugdytis, tyrinėti pasaulį, bendrauti.
Solidarumo Kava
Solidarumo Kava
Tai 5 jaunuolių, turinčių intelekto sutrikimą, iniciatyva. Jos tikslas - kavos puodeliu už šypseną įgyti darbinių įgūdžių bei panaikinti stigmą.
Padėk vienišam senjorui
Padėk vienišam senjorui
Panevėžio krašto Nevėžio tunto skautai nudažė vienišos senolės namą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016