Keičiamės patys– keičiam pasaulį!

Silvija Sinytė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Iniciatoriai – neformali jaunimo grupė ir negalią turinčio jaunuolio mama. Iniciatyvos veiklos vykdomos nuo 2020 m. iki dabar. Aktyvūs Švenčionių rajono jaunuoliai subūrė komandą, organizuoja veiklas, kuriose jaunuoliai turintys negalią ir aktyvūs, neturintys negalios jaunuoliai dalyvauja lygių galimybių principų. Pirmame etape iniciatyvos komanda pasirengė patys¬: siekdami išsiaiškinti jaunuolių turinčių negalią poreikius, galimybes bei suprasti, kaip bendrauti, kad nenuvilti, neįžeisti, suprasti, kad jokių ypatingų žinių ir kompetencijų nereikia, norint draugauti ar bendrauti su žmonėmis turinčiais protinę ar kitą negalią, bendravo su specialistais dirbančiais su jaunuoliais turinčiais negalią. Antro etapo metu buvo organizuojamos susipažinimo ir bendro ryšio užmezgimo išvykos: Žirgų terapija, bandelių kepimo edukacija, šunų terapija. Trečio etapo metu ir iki dabar: vyksta bendros šokių pamokos (kartu šoka jaunuoliai turintys negalią ir jaunuoliai neturintys negalios) ir išvykos, pristatančios, jaunimui skirtas veiklas: Atvirosios jaunimo erdvės, socialinis verslas „Pirmas blynas“ bei pristatymai kitiems bendruomenės nariams. Šios veiklos, nepaisant pandemijos apribojimų, susitikimų vietos keitimo iš kontaktinių į nuotolinius, suteikia pasitikėjimo visiems iniciatyvos dalyviams, ugdo empatiją ir gerina pasaulį. Nes tik keisdamiesi patys, galime pakeisti pasaulį!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Aitvaro vaikai
Aitvaro vaikai
Gavus gyvenimo dovaną ypatingą vaiką. Sukaupus nemažai patirties ir žinių atsirado vaikų dienos centras Aitvaro vaikai.
„Gerumo skraistė“ - Senelių darželis
„Gerumo skraistė“ - Senelių darželis
Teikiame įvairias socialines paslaugas senyvo amžiaus asmenims ir asmenims su negalia.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - telkiamės ir darome, nes manome, kad taip teisinga.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - telkiamės ir darome, nes manome, kad taip teisinga.
Po kas metai atliktų bendruomenės darbų Rusnės pagrindinių kapinių teritorijos bendras vaizdas pasikeitė, įgavo vientisumą, spalvą ir naują įvaizdį.
Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai"
Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai"
Jau virš 20m teikiame specializuotą kompleksinę (psichologinę, dvasinę, teisinę) pagalbą skyrybas išgyvenantiems suaugusiems bei jų vaikams.
Vilniaus universiteto Teisės klinika
Vilniaus universiteto Teisės klinika
Vienintelė nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija Lietuvoje, teikianti valstybės garantuojamą nemokamą teisinę pagalbą.
Moterų klubas "Keturlapis Dobilas"
Moterų klubas "Keturlapis Dobilas"
Moterų klubo susitikimai🍀 Pasidalinkime patirtimi, bendraukime, tobulėkime ir kurkime ryšius! Vienatvę lengviau įveikti bendraujant!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016