Keičiamės patys– keičiam pasaulį!

Silvija Sinytė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Iniciatoriai – neformali jaunimo grupė ir negalią turinčio jaunuolio mama. Iniciatyvos veiklos vykdomos nuo 2020 m. iki dabar. Aktyvūs Švenčionių rajono jaunuoliai subūrė komandą, organizuoja veiklas, kuriose jaunuoliai turintys negalią ir aktyvūs, neturintys negalios jaunuoliai dalyvauja lygių galimybių principų. Pirmame etape iniciatyvos komanda pasirengė patys¬: siekdami išsiaiškinti jaunuolių turinčių negalią poreikius, galimybes bei suprasti, kaip bendrauti, kad nenuvilti, neįžeisti, suprasti, kad jokių ypatingų žinių ir kompetencijų nereikia, norint draugauti ar bendrauti su žmonėmis turinčiais protinę ar kitą negalią, bendravo su specialistais dirbančiais su jaunuoliais turinčiais negalią. Antro etapo metu buvo organizuojamos susipažinimo ir bendro ryšio užmezgimo išvykos: Žirgų terapija, bandelių kepimo edukacija, šunų terapija. Trečio etapo metu ir iki dabar: vyksta bendros šokių pamokos (kartu šoka jaunuoliai turintys negalią ir jaunuoliai neturintys negalios) ir išvykos, pristatančios, jaunimui skirtas veiklas: Atvirosios jaunimo erdvės, socialinis verslas „Pirmas blynas“ bei pristatymai kitiems bendruomenės nariams. Šios veiklos, nepaisant pandemijos apribojimų, susitikimų vietos keitimo iš kontaktinių į nuotolinius, suteikia pasitikėjimo visiems iniciatyvos dalyviams, ugdo empatiją ir gerina pasaulį. Nes tik keisdamiesi patys, galime pakeisti pasaulį!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016