Jūros klasė

Vilniaus Šilo mokykla

Vilniaus Šilo mokykla – tai ugdymo įstaiga skirta intelekto sutrikimą ir įvairiapusių raidos sutrikimų turintiesiems mokiniams. Išskirtinis mokyklos bruožas – aktyvus, drąsus, inovatoriškas kolektyvas, kuris ryžtingai neria į naujus, nepažintus ugdymo principus ir taip nuolatos išlieka augantis ir tobulėjantis vien tam, kad ypatingi vaikai turėtų savo unikalią ir nepakartojamą patirtį bei ateitį.

2018 metais gimusi idėja pritaikyti Briuselio mokyklose matytą ugdymo principą pasiteisino su kaupu. Jau 6 metai iš eilės yra organizuojamas specialiųjų poreikių mokinių ugdymas netradicinėse aplinkose. Pradžioje buvo organizuojama: „Žalioji klasė“, „Baltų žemė“, „Kankorėžis“, „Miško klasė“, „Medžių bitės“, visų šių patirčių išdavoje gimė „Jūros klasė“.

Vienas ryškiausių edukacinės stovyklos akcentų yra socialinių įgūdžių ugdymas. Ši edukacinė stovykla prasideda nuo lipimo į traukinį ir mokymosi kuo savarankiškiau pasirūpinti savimi visos stovyklos metu. Daugumai vaikų ši stovykla būna pirma savaitė be artimųjų (tėvų/globėjų) priežiūros. Tai kelia daug iššūkių, bet būtent po šių „kitokių“ pamokų toli nuo namų vaikai žymiai drąsiau žengia savarankiško gyvenimo keliu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016