Jūros klasė

Vilniaus Šilo mokykla

Vilniaus Šilo mokykla – tai ugdymo įstaiga skirta intelekto sutrikimą ir įvairiapusių raidos sutrikimų turintiesiems mokiniams. Išskirtinis mokyklos bruožas – aktyvus, drąsus, inovatoriškas kolektyvas, kuris ryžtingai neria į naujus, nepažintus ugdymo principus ir taip nuolatos išlieka augantis ir tobulėjantis vien tam, kad ypatingi vaikai turėtų savo unikalią ir nepakartojamą patirtį bei ateitį.

2018 metais gimusi idėja pritaikyti Briuselio mokyklose matytą ugdymo principą pasiteisino su kaupu. Jau 6 metai iš eilės yra organizuojamas specialiųjų poreikių mokinių ugdymas netradicinėse aplinkose. Pradžioje buvo organizuojama: „Žalioji klasė“, „Baltų žemė“, „Kankorėžis“, „Miško klasė“, „Medžių bitės“, visų šių patirčių išdavoje gimė „Jūros klasė“.

Vienas ryškiausių edukacinės stovyklos akcentų yra socialinių įgūdžių ugdymas. Ši edukacinė stovykla prasideda nuo lipimo į traukinį ir mokymosi kuo savarankiškiau pasirūpinti savimi visos stovyklos metu. Daugumai vaikų ši stovykla būna pirma savaitė be artimųjų (tėvų/globėjų) priežiūros. Tai kelia daug iššūkių, bet būtent po šių „kitokių“ pamokų toli nuo namų vaikai žymiai drąsiau žengia savarankiško gyvenimo keliu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
Viena iš asociacijos „Ištiesk gerumo ranką“ veiklos Elektrėnų savivaldybėje sričių – skatinti saugią kaimynystę, kaimynų bendrystę, ypač su vyresniais
Krizinio nėštumo centras
Krizinio nėštumo centras
Organizacija padeda moterims išgyvenančioms įvairias krizinio nėštumo situacijas, prenatalines ar perinatalines netektis, pogimdyviniu laikotarpiu.
Spartakiada
Spartakiada
Spartakiada – viena iš Alytaus Dzūkijos mokyklos iniciatyvų, skirta negalią turintiems vaikams ir jaunuoliams išreikšti save per fizinį aktyvumą.
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Kėdainių profesinio rengimo centro Atviroji jaunimo erdvė skirta mažiau galimybių turinčiam jaunimui įdomiai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje jau 11 m. veikia aktyvus, kūrybiškas Senjorų rankdarbių klubas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016