Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės Specialus skyrius

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės Specialus skyrius
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Čia norėtume suburti kuo daugiau bendrų patirčių tautiečių, dalintis žiniomis ir kasdienybe, rengti susitikimus, kviesti lektorius, koučerius, psihologus ir nepamiršti savęs paskęstant ir begelbėjant neįgalius artimuosius. Taip pat dalyvauti projektuose, apšviesti plačiau luetuvių bendruomenę , kad šie dalykai vyksta ne tik filmuose, bet ir paprastose šeimose.

Šiuo metu jau yra suburta savanorių specialistų komanda pasiruošusi padėti šeimoms su įvairiausiomis problemomis:

  • Kineziterapeutai – konsultacijos ir fizinė pagalba. Atpalaiduoti raumenis nuimti skausmą, padėti vystytis i priekį, išmokyti artimuosius kaip padėti ar treniruoti neįgalų artimąjį.
  • Logopedai – konsultuojantys esant kalbos sutrikimams, pavėluotam vystymuisi, nepilnai išsivysčius kramtymo refleksui.
  • Psichologė – pagalba šeimai atsiradus psichologinėms problemoms/traumoms, sunkiems gyvenimo tarpsniams rūpinantis neįgaliaisiais. Pagalba neįgaliesiems susitvarkyti su nuosmukiais, pagalba judėti į priekį
  • Teisininkė – pagalba kovoti su sistemos spragomis, padedant gauti išsilavinimą su asistentų pagalba, esant reikalui. Iki universitetinio išsilavinimo.
  • Masažistė – padedanti vystytis ir nuimanti raumenų skausmą.
  • Specialistė padedanti su disleksijos klausimais ir problemomis.
  • Mamos jau praėję šį kelią vienaip ar kitaip, galinčios paguosti, suteikti informacijos, pasidalinti savo patirtimis neutralioje aplinkoje.

Siekiame su skyrium išplėsti šią veiklą ir prijungti kuo daugiau pagalbos pažeidžiamoms šeimoms.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jūros klasė
Jūros klasė
„Tai ne stovykla, tai mokymo procesas perkeltas į kitas erdves“ – taip šį „kitokį“ ugdymą apibūdina Vilniaus Šilo mokyklos bendruomenė.
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
Viena iš asociacijos „Ištiesk gerumo ranką“ veiklos Elektrėnų savivaldybėje sričių – skatinti saugią kaimynystę, kaimynų bendrystę, ypač su vyresniais
Krizinio nėštumo centras
Krizinio nėštumo centras
Organizacija padeda moterims išgyvenančioms įvairias krizinio nėštumo situacijas, prenatalines ar perinatalines netektis, pogimdyviniu laikotarpiu.
Spartakiada
Spartakiada
Spartakiada – viena iš Alytaus Dzūkijos mokyklos iniciatyvų, skirta negalią turintiems vaikams ir jaunuoliams išreikšti save per fizinį aktyvumą.
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Kėdainių profesinio rengimo centro Atviroji jaunimo erdvė skirta mažiau galimybių turinčiam jaunimui įdomiai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016