Giliogirio bendruomenė

Giliogirio bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Mūsų bendruomenė įkurta 2007 metais, vyko įvairūs renginai, užaugome kartu su savo kraštu. Nuo 2022 metų bendruomenėje veiklą pradėjo kita karta. Mūsų tikslas savo kaimą paversti gera, miela ir saugia vieta gyventi, kurtis ir auginti vaikus. Skatiname ir jaunąją kartą grįžti gyventi į kaimą. Norime, jog mūsų vaikai turėtų įvairių veiklų bei užsiėmimų ir atsimintų, jog gyventi kaime gera.

Nepamirštame ir savo kaimo senolių, kasmet prieš didžiąsias metų šventes Šv. Kalėdas, rengiame Kalėdinių meduolių edukacijas Giliogirio kaimo vaikams. Edukacijos metu kartu su vaikais gaminame glajų ir dekoruojame namuose keptus meduolius. Papuoštus meduolius supakuojame. Rankų darbo dovanėles išdalina du nuotaikingi netvarkos nykštukai. Su daina ir gera nuotaika jie keliauja po Giliogirio kaimą ir lanko vienišus senolius. Vyriausioji kaimo karta labai džiaugiasi ir laukia šių nykštukų kasmet. Visa bendruomenė džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios iniciatyvos, nes mums rūpi ir mes branginame kartą, be jos mes nebūtume kur esame dabar.

Senoliai nebūna pamiršti ir per Rasos šventę. Jonai ir Janinos yra aplankomi, jiems viaada įteikiamos mūsų gamtos dovanos – gėlės.

Didžiuojamės tuo, kas esame, savo kraštu ir savo žmonėmis. Stengiamės kurti bendrystę ir neužmiršti nei jauno nei vyresnio amžiaus žmogaus. Bendrystė- tai mes Giliogirio bendruomenė. Kartu kuriame artumą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016