Giliogirio bendruomenė

Giliogirio bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Mūsų bendruomenė įkurta 2007 metais, vyko įvairūs renginai, užaugome kartu su savo kraštu. Nuo 2022 metų bendruomenėje veiklą pradėjo kita karta. Mūsų tikslas savo kaimą paversti gera, miela ir saugia vieta gyventi, kurtis ir auginti vaikus. Skatiname ir jaunąją kartą grįžti gyventi į kaimą. Norime, jog mūsų vaikai turėtų įvairių veiklų bei užsiėmimų ir atsimintų, jog gyventi kaime gera.

Nepamirštame ir savo kaimo senolių, kasmet prieš didžiąsias metų šventes Šv. Kalėdas, rengiame Kalėdinių meduolių edukacijas Giliogirio kaimo vaikams. Edukacijos metu kartu su vaikais gaminame glajų ir dekoruojame namuose keptus meduolius. Papuoštus meduolius supakuojame. Rankų darbo dovanėles išdalina du nuotaikingi netvarkos nykštukai. Su daina ir gera nuotaika jie keliauja po Giliogirio kaimą ir lanko vienišus senolius. Vyriausioji kaimo karta labai džiaugiasi ir laukia šių nykštukų kasmet. Visa bendruomenė džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios iniciatyvos, nes mums rūpi ir mes branginame kartą, be jos mes nebūtume kur esame dabar.

Senoliai nebūna pamiršti ir per Rasos šventę. Jonai ir Janinos yra aplankomi, jiems viaada įteikiamos mūsų gamtos dovanos – gėlės.

Didžiuojamės tuo, kas esame, savo kraštu ir savo žmonėmis. Stengiamės kurti bendrystę ir neužmiršti nei jauno nei vyresnio amžiaus žmogaus. Bendrystė- tai mes Giliogirio bendruomenė. Kartu kuriame artumą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016