Europos Jaunimo Sostinė 2021. Darnaus vystymosi tikslų informacinė kampanija

Eglė Šerutytė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Džiaugiames, kad Klaipėda tapo Europos Jaunimo Sostinė, tai todėl dar labiau paskatino prisidėti prie pokyčių, įgyvendinome iniciatyva skirta smagiu ir įtraukiančiu būdu informuoti Klaipėdiečius ir Klaipėdos regiono gyventojus apie Darnaus vystymosi tikslus. Informacinę kampaniją sudarė: protų kovos, „Drive-in“ filmas, Darnaus vystymosi tikslų paroda.

Ši iniciatyva yra viena iš tarptautinio projekto „Jaunimo veiksmai tvariai plėtrai“ veiklų. Šį projektą įgyvendina Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ bendradarbiaudama su Šiaurės ministrų tarybos buriu Lietuvoje bei kitais Lietuvos ir užsienio partneriais. Projektas skirtas informuoti visuomenę apie Darnaus vystymosi tikslus bei paskatinti jaunuolius ir valstybės tarnautojus bendradarbiauti įgyvendinant šiuos tikslus. Jaunimas yra šio projekto pagrindas, kadangi būtent jauni žmonės ateityje bus lyderiai, valdantys mūsų šalį, ir jie jaus dabartinės kartos veikimo/neveikimo pasekmes.

Projekto tikslinės vietovės: Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Kretingos raj., Palanga, Šilutės raj., Skuodo raj., Neringa, Tauragė bei Torsas savivaldybė Švedijoje.
Projekto metu rengiami mokymai jaunuoliams ir valstybės tarnautojams. Jų metu dalyviai mokomi apie Darnaus vystymosi tikslus, jų svarbą, praktines pritaikymo galimybes kasdieninėje veikloje, rengiamos darnaus vystymosi tikslų iniciatyvos vietos bendruomenėms, skatinamas bendradarbiavimas tarp jaunimo ir valstybės tarnautojų.

Projekto metu buvo įgyvendinta informacinė kampanija, kuri skirta informuoti visuomenę apie darnaus vystymosi tikslus ir jų svarbą. Informacinės kampanijos metu parengtos tokios veiklos, kurių metu rizika užsikrėsti COVID-19 būtų minimali. Šios veiklos: tarptautinis nuotolinis protų mūšis Darnaus vystymosi tikslų tematika, skirtas jaunimui; „Drive-in“ filmas darnaus vystymosi tikslų tematika; Darnaus vystymosi tikslų paroda. Jog Darnaus vystymosi tikslų paroda pritrauktų ir įtrauktų daugiau stebėtojų, paskelbėme konkursą, kurio metu žmonės turėjo rasti parodos vietą, prie jos nusifotografuoti, nuotrauką paskelbti savo socialiniuose tinkluose ir pažymėti projekto įgyvendintojus. Taip stebėtojai įtraukiami į konkursą, kurio metu galėjo laimėti Darnaus vystymosi tikslų atributiką. Taigi, tokiu būdu jaunimas ir bendruomenės buvo žaismingai ir inovatyviai įtraukti į darnaus vystymosi tikslų viešinimo kampaniją.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Miesto laboratorija
Miesto laboratorija
Darnus ir aplinkai draugiškas bendruomenės centras Antakalnyje, Vilniuje
Šilainių sodai Kauno tvirtovės VIII forte
Šilainių sodai Kauno tvirtovės VIII forte
Šilainių sodai - tai bendruomeninės sodininkystės vieta Kauno VIII forto slėnyje. Čia auginame daržoves, dalinamės žiniomis ir puoselėjame sveikatą.
Sasnavos bendruomenės ,,Zuikių muziejus"
Sasnavos bendruomenės ,,Zuikių muziejus"
,,Zuikių muziejus"- kuriamas padovanojant nereikalingus, ,,zuikius", kad saugant Žemę nuo taršos, jų nereikėtų išmesti į šiukšlyną.
Vaikai - Lietuvos ateitis
Vaikai - Lietuvos ateitis
Tauragės rajono Taurų kaimo bendruomenės vaikų dienos centras „Žiburiukai" augina jaunuosius talentus. Mes sakome NE socialinei atskirčiai ir skurdui.
„Idėjų lysvė“
„Idėjų lysvė“
„Idėjų lysvė“ įgalina bendruomenę kurti viešąsias erdves, skatina bendruomeniškumą ir bendradarbiavimą kuriant tvarią ir supratingą kaimynystę.
Ąžuoliukai
Ąžuoliukai
Sodinome ąžuoliukus rudenį. Likusius pasodinsime pavasarį. Į savanorystės talką kviesime visuomenę, jaunimą. Dirbdami kartu, plėsime žaliąsias zonas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016