Europos Jaunimo Sostinė 2021. Darnaus vystymosi tikslų informacinė kampanija

Eglė Šerutytė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Džiaugiames, kad Klaipėda tapo Europos Jaunimo Sostinė, tai todėl dar labiau paskatino prisidėti prie pokyčių, įgyvendinome iniciatyva skirta smagiu ir įtraukiančiu būdu informuoti Klaipėdiečius ir Klaipėdos regiono gyventojus apie Darnaus vystymosi tikslus. Informacinę kampaniją sudarė: protų kovos, „Drive-in“ filmas, Darnaus vystymosi tikslų paroda.

Ši iniciatyva yra viena iš tarptautinio projekto „Jaunimo veiksmai tvariai plėtrai“ veiklų. Šį projektą įgyvendina Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ bendradarbiaudama su Šiaurės ministrų tarybos buriu Lietuvoje bei kitais Lietuvos ir užsienio partneriais. Projektas skirtas informuoti visuomenę apie Darnaus vystymosi tikslus bei paskatinti jaunuolius ir valstybės tarnautojus bendradarbiauti įgyvendinant šiuos tikslus. Jaunimas yra šio projekto pagrindas, kadangi būtent jauni žmonės ateityje bus lyderiai, valdantys mūsų šalį, ir jie jaus dabartinės kartos veikimo/neveikimo pasekmes.

Projekto tikslinės vietovės: Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Kretingos raj., Palanga, Šilutės raj., Skuodo raj., Neringa, Tauragė bei Torsas savivaldybė Švedijoje.
Projekto metu rengiami mokymai jaunuoliams ir valstybės tarnautojams. Jų metu dalyviai mokomi apie Darnaus vystymosi tikslus, jų svarbą, praktines pritaikymo galimybes kasdieninėje veikloje, rengiamos darnaus vystymosi tikslų iniciatyvos vietos bendruomenėms, skatinamas bendradarbiavimas tarp jaunimo ir valstybės tarnautojų.

Projekto metu buvo įgyvendinta informacinė kampanija, kuri skirta informuoti visuomenę apie darnaus vystymosi tikslus ir jų svarbą. Informacinės kampanijos metu parengtos tokios veiklos, kurių metu rizika užsikrėsti COVID-19 būtų minimali. Šios veiklos: tarptautinis nuotolinis protų mūšis Darnaus vystymosi tikslų tematika, skirtas jaunimui; „Drive-in“ filmas darnaus vystymosi tikslų tematika; Darnaus vystymosi tikslų paroda. Jog Darnaus vystymosi tikslų paroda pritrauktų ir įtrauktų daugiau stebėtojų, paskelbėme konkursą, kurio metu žmonės turėjo rasti parodos vietą, prie jos nusifotografuoti, nuotrauką paskelbti savo socialiniuose tinkluose ir pažymėti projekto įgyvendintojus. Taip stebėtojai įtraukiami į konkursą, kurio metu galėjo laimėti Darnaus vystymosi tikslų atributiką. Taigi, tokiu būdu jaunimas ir bendruomenės buvo žaismingai ir inovatyviai įtraukti į darnaus vystymosi tikslų viešinimo kampaniją.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016