Europos Jaunimo Sostinė 2021. Darnaus vystymosi tikslų informacinė kampanija

Eglė Šerutytė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Džiaugiames, kad Klaipėda tapo Europos Jaunimo Sostinė, tai todėl dar labiau paskatino prisidėti prie pokyčių, įgyvendinome iniciatyva skirta smagiu ir įtraukiančiu būdu informuoti Klaipėdiečius ir Klaipėdos regiono gyventojus apie Darnaus vystymosi tikslus. Informacinę kampaniją sudarė: protų kovos, „Drive-in“ filmas, Darnaus vystymosi tikslų paroda.

Ši iniciatyva yra viena iš tarptautinio projekto „Jaunimo veiksmai tvariai plėtrai“ veiklų. Šį projektą įgyvendina Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ bendradarbiaudama su Šiaurės ministrų tarybos buriu Lietuvoje bei kitais Lietuvos ir užsienio partneriais. Projektas skirtas informuoti visuomenę apie Darnaus vystymosi tikslus bei paskatinti jaunuolius ir valstybės tarnautojus bendradarbiauti įgyvendinant šiuos tikslus. Jaunimas yra šio projekto pagrindas, kadangi būtent jauni žmonės ateityje bus lyderiai, valdantys mūsų šalį, ir jie jaus dabartinės kartos veikimo/neveikimo pasekmes.

Projekto tikslinės vietovės: Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Kretingos raj., Palanga, Šilutės raj., Skuodo raj., Neringa, Tauragė bei Torsas savivaldybė Švedijoje.
Projekto metu rengiami mokymai jaunuoliams ir valstybės tarnautojams. Jų metu dalyviai mokomi apie Darnaus vystymosi tikslus, jų svarbą, praktines pritaikymo galimybes kasdieninėje veikloje, rengiamos darnaus vystymosi tikslų iniciatyvos vietos bendruomenėms, skatinamas bendradarbiavimas tarp jaunimo ir valstybės tarnautojų.

Projekto metu buvo įgyvendinta informacinė kampanija, kuri skirta informuoti visuomenę apie darnaus vystymosi tikslus ir jų svarbą. Informacinės kampanijos metu parengtos tokios veiklos, kurių metu rizika užsikrėsti COVID-19 būtų minimali. Šios veiklos: tarptautinis nuotolinis protų mūšis Darnaus vystymosi tikslų tematika, skirtas jaunimui; „Drive-in“ filmas darnaus vystymosi tikslų tematika; Darnaus vystymosi tikslų paroda. Jog Darnaus vystymosi tikslų paroda pritrauktų ir įtrauktų daugiau stebėtojų, paskelbėme konkursą, kurio metu žmonės turėjo rasti parodos vietą, prie jos nusifotografuoti, nuotrauką paskelbti savo socialiniuose tinkluose ir pažymėti projekto įgyvendintojus. Taip stebėtojai įtraukiami į konkursą, kurio metu galėjo laimėti Darnaus vystymosi tikslų atributiką. Taigi, tokiu būdu jaunimas ir bendruomenės buvo žaismingai ir inovatyviai įtraukti į darnaus vystymosi tikslų viešinimo kampaniją.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
Jakutiškių gyvenvietės bendruomenė
Jakutiškių gyvenvietės bendruomenė
Jakutiškių gyvenvietės bendruomenė sutvarkė bei apsodino kelis sklypus kaimo teritorijoje. Sodinome krokus pievoje, sutvarkėme apleistą sklypą.
Pociūnėlių miestelio bendruomenė
Pociūnėlių miestelio bendruomenė
Pociūnėlių iniciatyva vienijanti gyventojus sveikai maitintis, gyventi ekologiškai.
Miežaičių kaimo bendruomenės tvenkinio pritaikymas poilsiui – poilsio zonos įrengimas
Miežaičių kaimo bendruomenės tvenkinio pritaikymas poilsiui – poilsio zonos įrengimas
Bendruomenė palaiko gerus santykius su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio seniūnija, rengia ir įgyvendina projektus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016