Emocinės paramos programa „Drauge“

VšĮ „Savanoriai vaikams“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Programa remiasi reguliariais susitikimais – programos dalyvis ir savanoris kartą per savaitę po kelias valandas bendrauja, kuria bei stiprina tarpusavio ryšį, ieško galimų problemų sprendimo būdų.

Tokie susitikimai taip pat leidžia programos dalyviui įtemptoje jo kasdienybėje atrasti laiko tik sau ir pasirūpinti savo poreikiais.

Per trejus veiklos vykdymo metus iš viso jau 86 mamos ir tėčiai užmezgė stiprinančias draugystes su programos savanoriais ir sulaukė palaikymo, kai jo reikėjo labiausiai.

„Palaikymo ir padrąsinimo žodžiai, atrodo, iš visiškai nepažįstamo žmogaus kartais šimtą kartų naudingesni ir taiklesni nei artimųjų, nes jis tave priima be jokių etikečių, nuostatų ir tu gali atsiskleisti visai iš kitos pusės“, – sako programos dalyvė Lina (vardas pakeistas).

Dalyvauti programoje gali mamos ir tėčiai, kurie susiduria su sunkumais ir nori sulaukti palaikymo iš kito žmogaus. Nesvarbu, kokia yra problema – per mažų jų niekada nebūna.

Draugystė su savanoriu tęsiasi bent vienus metus. Programa vykdoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016