Dusetų bendruomenė

Dusetų bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pilnas projekto aprašymas: Esame bendruomeninė organizacija vykdanti socialines paslaugas – dirbame su vaikais ir šeimomis vaikų dienos centre „Vaikiškų reikalų ministerija“. Įkūrėme bendruomenės namus kur vykdome socialinį verslą-organizuojame tvarius, kūrybinius renginius- Perdirbimo festivalius ir edukacijas, organizuojame renginius, meno plenerus bendradarbiaujant su šalia esančiomis NVO. Taip pat telkiame vietos menininkus kartu puošti Dusetų miestą. Mūsų iniciatyva- Pakrantės galerija, tai Sartų ežero pakrantėje gausaus apleistų sandėliukų su daugybe savininkų puošimas pasitelkiant vietos menininkus, perdirbant senus plakatus-politinius ir kitus surinktus, taip pagražinant pakrantę, kai kitų sprendimų nebuvo rasta šiai Dusetų miesto gyventojus trikdančiai estetinei problemai. Iniciatyva sukėlė nemažai diskusijų ir padėjo įtraukti žmones bendrai veiklai taip juos sutelkiant spręsti viešas miesto problemas.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera"
Rugsėjį pasaulyje minimas vaikų vėžio mėnuo, kurio metu kviečiame atsisakyti stereotipų apie vėžiu sergančius vaikus: ne gailėtis, o palaikyti juos.
Autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre"
Autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre"
„Draugiški autizmui" įkurta autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre" - tiek ieškantiems atsakymų, tiek norintiems keisti Lietuvą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016