Dusetų bendruomenė

Dusetų bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pilnas projekto aprašymas: Esame bendruomeninė organizacija vykdanti socialines paslaugas – dirbame su vaikais ir šeimomis vaikų dienos centre „Vaikiškų reikalų ministerija“. Įkūrėme bendruomenės namus kur vykdome socialinį verslą-organizuojame tvarius, kūrybinius renginius- Perdirbimo festivalius ir edukacijas, organizuojame renginius, meno plenerus bendradarbiaujant su šalia esančiomis NVO. Taip pat telkiame vietos menininkus kartu puošti Dusetų miestą. Mūsų iniciatyva- Pakrantės galerija, tai Sartų ežero pakrantėje gausaus apleistų sandėliukų su daugybe savininkų puošimas pasitelkiant vietos menininkus, perdirbant senus plakatus-politinius ir kitus surinktus, taip pagražinant pakrantę, kai kitų sprendimų nebuvo rasta šiai Dusetų miesto gyventojus trikdančiai estetinei problemai. Iniciatyva sukėlė nemažai diskusijų ir padėjo įtraukti žmones bendrai veiklai taip juos sutelkiant spręsti viešas miesto problemas.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Emocinės paramos programa „Drauge“
Emocinės paramos programa „Drauge“
Programa „Drauge“ padeda mamoms ir tėčiams, kurie išgyvena sudėtingą gyvenimo etapą bei jaučiasi vieniši.
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016