Bendruomenė „Dailučių švyturiai“

Bendruomenė „Dailučių švyturiai"

Pilnas projekto aprašymas: Mūsų bendruomenė teikia visuomenine paslaugas, tvarko bendruomenės aplinką. Prie darbų prisideda ir savanoriai ir bendruomenės nariai. Bendruomenė įkūrusi vaikų dienos centrą „Jaunučiai“. Čia vaikai susirenka po pamokų, mokosi gaminti maistą, ruošia pamokas, žaidžia įvairius sportinius žaidimus. Taip pat bendruomenė yra įsteigusi sveikatingumo centrą. Čia yra teikiamos sveikatos gerinimo paslaugos, Bendruomenė yra įgyvendinusi eilę projektų: Dailučių kaimo sveikatingumo centras, Vaiku dienos centas ir eilė kitų. Pradėkime nuo mūsų mažųjų, jiems padedame suprasti, kad nuo mūsų viskas prasideda nuo mūsų mažų darbelių, Mūsų vaikai auga ir mūsų darbai . savo mažais darbais mes ir stipriname Lietuvą. Lietuvą mes stipriname ir teikdami socialines sveikatingumo paslaugas. Vykdydami savanorišką veiklą mes prisidedame prie darbų kurie stiprina Lietuvą

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016