Per projektinę veiklą, tarytum maži Lietuvos gintarėliai, mes jungiamės į nenutrūkstamą vėrinį

ASOCIACIJA "AUKŠTADVARIO ŽIBURIAI"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Asociacija „Aukštadvario žiburiai“ veiklą vykdo nuo 2014 metų. Asociacija nuolat teikia ir laimi projektus, kurių dėka siekia apjungti Aukštadvario seniūnijos įstaigas ir visuomenines organizacijas, šio krašto ūkininkus, tradicinių verslų puoselėtojus, jaunimą, svečius, kraštiečius į vieningą nenutrūkstamą junginį. Vien paskutiniais veiklos metais asociacija „Aukštadvario žiburiai“ laimėjo šiuos projektus:

• „Aukštadvario krašto tautinio paveldo puoselėjimas ir populiarinimas“, kurio de
dėka Aukštadvario bendruomenės namuose įkurta edukacinė klasė – virtuvė, organizuojami kibinų, kokorų, šimtalapių gamybos edukaciniai užsiėmimai asociacijos nariams, jaunimui, kraštiečiams, svečiams ( Trakų krašto VVG projektas, 2021-2022 m.).

• Knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ II tomo leidyba (LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektas, 2022 m.).

• „ Kalendoriaus „Aukštadvario krašto kulinarinis paveldas“ leidyba“ (Trakų raj. savivaldybės finansuojamas projektas, 2023 m.).

• „Gyvenimas kaip žydintis sodas“ (NMA projektas, 2023 m.).

• „Asociacijos narių ir partnerių bendravimo ir bendradarbiavimo bei partnerystės stiprinimas“ (LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektas, 2023 m.).

Asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ dėka yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su šiomis LR bendruomenėmis: Kelmės rajono savivaldybės Budraičių bendruomene (2018 m), Šilutės rajono savivaldybės Juknaičių bendruomene (2021 m.), Trakų rajono savivaldybės Onuškio bendruomene (2022 m), Marijampolės rajono savivaldybės Želsvos kaimo bendruomene (2023m.). Pasirašytų sutarčių tikslas – stiprinti asociacijos narių ir partnerių bendruomeninį sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, telkiančią asociacijos „Aukštadvario žiburiai‘ lyderystę, sportinės, kultūrinės ir švietėjiškos veiklos gerosios patirties abipusę sklaidą.

Asociacija ugdo bendruomenės narių patriotinę dvasią. Asociacijos iniciatyva yra pasiūta 100 metrų Lietuvos Respublikos trispalvė, kuria kiekvieną liepos 6-ją Aukštadvario aktyvūs piliečiai apjuosia Aukštadvario miestelio aikštę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016