Ateitį kuriame kartu

Asociacija "Traksėdžių viltis"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Asociacija „Traksėdžių viltis“; susibūrusi 2012 m. vienija 46 narius – vieningus, mylinčius savo kraštą, puoselėjančius vertybes, tausojančius ir norinčius gražinti savo kraštą.

Mūsų tikslas stiprinti Traksėdžių kaimo gyventojų sutelktumą ir bendravimą per veiklų įvairovę, skatinant gyventojų kultūrinę, švietėjišką ir pažintinę veiklą. Organizuojamos bendruomenės šventės, edukacinės ir sporto užimtumo veiklos. Kasmet dalyvaujame savivaldybės skelbiamose paraiškose „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. 2023 m. projekte „Bendraukime, keliaukime, pažinkime“ dalyvauja ne tik bendruomenės nariai, bet ir gyventojai, kurie nepriklauso bendruomenei. Projekto įgyvendinimas prisideda prie žmonių užimtumo gerinimo, puoselėja senąsias tradicijas, didina jaunimo užimtumą kaime. Organizavome Joninių šventę, kuri keletą metų iš eilės suvienija kaimo gyventojus tradicinės šventės laukimui, Jonų ir Janinų pasveikinimui, bendrystei sustiprinti prie laužo ir arbatos puodelio. Organizuojamos Joninių šventės pasiruošime įtraukiamas ir jaunimas, kurie padeda papuošti sceną, apipavidalina ją, atlieka įvairius pagalbinius darbus. Šventės metu vyko lauko gėlių vainikėlių pynimas, ąžuolų vainikų Jonams pynimas, Jonų ir Janinų pasveikinimas, sportinės varžybos, kaimiškos bei populiariosios muzikos koncertai.

Siekiant sutelkti, domėtis krašto istorija ir papročiais, organizavome edukacinę pažintinę išvyką į Kretingos miestą. Traksėdiškiai jau ne pirmą kartą organizuoja išvykas, kuriose gali praplėsti akiratį, pasisemti naujų įspūdžių, geriau pažinti vieniems kitus, pakeisti aplinką. Šio projekto įgyvendinime dalyvauja asociacijos „Traksėdžių viltis“ nariai , Traksėdžių ir aplinkinių kaimų gyventojai, senjorai, vaikai ir jaunimas bei socialinę atskirtį patiriantys asmenys prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Stiprinant ryšį tarp jaunimo ir vyresniosios kartos kartu rengsime Kalėdinę vakaronę, Eglės įžiebimo šventę, užimtumo ir švietėjiškas veiklas bei kitus kultūrinius renginius.

Projekto įgyvendinimas sudaro galimybę bendruomenei rūpintis tradicijų tęstinumu ir puoselėjimu, turiningu gyventojų laisvalaikio praleidimu, bendruomenės įvairių kartų bendravimu ir bendradarbiavimu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016