„Angelų mamos“

Asociacija „Angelų mamos“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Asociacija „Angelų mamos“ įsteigta 2022 m. rugpjūčio 29 d. atliepiant poreikį tų žmonių, kurie išgyveno kūdikio netektį. Pirminė dažno jų patirtis visuomenės nejautrumas, netekties fakto atmetimas ar nežinojimas, kaip bendrauti su gedėtojais. Apsispręsta sistemingai veikti siekiant padėti kūdikio netektį išgyvenančiai mamai ir jos aplinkos žmonėms telkiant palaikymo bendruomenę.

Asociacija „Angelų mamos“ yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti nėštumą patyrusių ir kūdikio netektį išgyvenančių mamų ir jų artimųjų bendruomenę, kurios misija sukurti palaikymo bei palydėjimo terpę siekiant padėti įgyti supratimą apie kūdikio praradimą, teikti švietimą ir paramą. Vizija – kiekviena mama, patyrusi nėštumą ir kūdikio netektį, turės prieigą prie informacijos apie psichologinę, socialinę ir kt. pagalbą, kad galėtų gyventi prasmingai ir viltingai. Mūsų svarbiausias tikslas – naikinti nutrūkusio nėštumo ir kūdikio netekties stigmą visuomenėje, viešinti šios temos svarbą ir skleisti palaikymą, bendradarbiaujant su įvairių sričių specialistais. Jo siekdamos, asociacijos narės su šia tema dalyvauja viešuose pokalbiuose, laidose bei renginiuose, bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis ir kitais būdais užsiima kūdikio netekties temos sklaida.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Dusetų bendruomenė
Dusetų bendruomenė
Asociacija Dusetų bendruomenė teikia socialines paslaugas ir organizuoja renginius.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016