Aitvaro vaikai

Kristina Kundrotė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Mūsų šeimai auginant autizmo spektro sutrikimą turintį sūnų, susidūrė su specialistų, psichologinės pagalbos vaikams ir tėvams trūkumu, bei neigiamu požiūriu į vaikus su negalia, atsirado noras kurti pokytį savo krašte. Turėjome viziją tačiau neturėjome žinių kaip tai padaryti. Šalia atsirado žmonių kurie praėjo panašų kelią ir prisidėjo žiniomis, atsirado kas prisidėjo darbais ar finansais kad iš svajonės centras taptų realiu objektu.

Netikėtai iš savivaldybės gavus patalpas miesto centre su dideliu kiemu, po šešių mėnesių įrenginėjimo darbų savo lėšomis, 2023 kovo 13 dieną duris atvėrė vaikų dienos centras Aitvaro vaikai. Orientuotas į vaikus su negalia ir spec. poreikiais. Centrą lanko 20 vaikų, kadangi siekiame integracijos pusė centrą lankančių vaikų yra įprastos raidos, pusė su spec. poreikiais. Mūsų siekiamybė kad vaikai gautų terapijų ir kokybišką užimtumą atsižvelgiant į vaiko poreikius saugioje aplinkoje, visos centro paslaugos būtų nemokamos, suteikiant tėvams galimybę jaustis ramiai, rasti laiko sau bei dalyvauti darbo rinkoje nieko neatsisakant. 2023 metais turėjome dailės ir muzikos terapijas, vasarą vyko stovyklą. Centras turi vieną savanorę, džiaugiamės kad moksleiviai ateina atlikti socialines veiklas taip nešdami žinią apie mūsų centrą. Vasarą centrą aplankė Tik Tok narys, krepšininkas Domantas Šeškus. Bendradarbiaujame su organizacijomis Gelbėkit vaikus, Maisto bankas, Vaikų svajonės. Glaudžiai bendraujame su vaikų tėvais, stengiamės patarti ir padėti taip kurdami savo bendruomenę. Mūsų siekiamybė sukurti palaikančią bendruomenę šeimoms naujai susiduriančioms su įvariom diagnozėm, suaugusiųjų bei vaikų švietimas, vaikams su negalia paslaugų prieinamumas, savanorystės skatinimas, tolerancijos didinimas, vaikų socializaciją saugioje aplinkoje.

Benjamin Franklin sakė – Pasakyk man ir aš pamiršiu. Išmokink mane ir aš prisiminsiu. Įtrauk mane ir aš išmoksiu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Emocinės paramos programa „Drauge“
Emocinės paramos programa „Drauge“
Programa „Drauge“ padeda mamoms ir tėčiams, kurie išgyvena sudėtingą gyvenimo etapą bei jaučiasi vieniši.
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016