100 šypsenų daugiau

Vilniaus Rotaract klubas
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Socialiniu projektu „100 šypsenų daugiau“ siekiame padovanoti kuo daugiau šypsenų vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems mūsų šalies senjorams. Kiekvienais metais Kalėdų laikotarpiu mūsų savanoriai susisiekia su skurdžiai gyvenančiais senoliais ir stengiasi išsiaiškinti, ko jiems labiausiai trūksta. Senolių svajones keliame į mūsų sukurtą svajonių platformą, kurioje geranoriai žmonės gali svajones rezervuoti ir išpildyti dovanodami maisto paketus, buitinę techniką, patalynę, drabužius ir kitus reikalingus daiktus. Surinkę dovanas, mūsų savanoriai lanko jiems priskirtus senelius, įteikia dovanas, taip pat ir suteikia dėmesio – kartu leidžia laiką, pietauja, padeda atlikti svarbius darbus (tarkime, nuvažiuoti į polikliniką ar atlikti buities darbus namuose). Kai kurie savanoriai senolius lanko ir 3-4 metus iš eilės, tad užsimegzta glaudus ryšys ir graži draugystė.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje jau 11 m. veikia aktyvus, kūrybiškas Senjorų rankdarbių klubas.
Iškepk senoliui pyragą
Iškepk senoliui pyragą
Jau antrus metus vykdome iniciatyva "Iškepk pyragą senoliui". Pyragus senoliams išvežiojame kūčių dieną, kad galėtų pasidėti ant kūčių stalo.
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas, tai susibūrimo vieta moterims, patiriančioms nelengvus išgyvenimus ar vienatvę esamu gyvenimo momentu.
Senjorų klubas „Polėkis“
Senjorų klubas „Polėkis“
Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
Iniciatyva, siekianti sutelkti gerumo akcijai – saldžių lauknešėlių, skirtų vienišiems seneliams, gaminimui ir dovanojimui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016