100 šypsenų daugiau

Vilniaus Rotaract klubas
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Socialiniu projektu „100 šypsenų daugiau“ siekiame padovanoti kuo daugiau šypsenų vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems mūsų šalies senjorams. Kiekvienais metais Kalėdų laikotarpiu mūsų savanoriai susisiekia su skurdžiai gyvenančiais senoliais ir stengiasi išsiaiškinti, ko jiems labiausiai trūksta. Senolių svajones keliame į mūsų sukurtą svajonių platformą, kurioje geranoriai žmonės gali svajones rezervuoti ir išpildyti dovanodami maisto paketus, buitinę techniką, patalynę, drabužius ir kitus reikalingus daiktus. Surinkę dovanas, mūsų savanoriai lanko jiems priskirtus senelius, įteikia dovanas, taip pat ir suteikia dėmesio – kartu leidžia laiką, pietauja, padeda atlikti svarbius darbus (tarkime, nuvažiuoti į polikliniką ar atlikti buities darbus namuose). Kai kurie savanoriai senolius lanko ir 3-4 metus iš eilės, tad užsimegzta glaudus ryšys ir graži draugystė.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
NEET jaunimo integracija į darbo rinką
VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras” padeda socialiai pažeidžiamam jaunimui įsilieti į darbo rinką, savanorystę ar pameistrystę.
Atverkime duris gyvenimui
Atverkime duris gyvenimui
Neįgaliųjų organizacijų dainų šventė Panevėžio m. neįgaliųjų draugijos kieme.
,,Stipri šeima''
,,Stipri šeima''
Programos tikslinė grupė-negalios paliestos šeimos. Tikslas-atliepti negalios paliestų šeimų interesus, padėti tiems asmenims bei jų šeimos nariams.
Kartos kartu
Kartos kartu
Nuo 2010m. Pilviškių „Santakos“ gimn.mokiniai artėjant didžiosioms metų šventėms dalele džiaugsmo dalinasi su vienišais Pilviškių m. gyventojais.
Gyventi ir dirbti bendram neįgaliųjų gėriui
Gyventi ir dirbti bendram neįgaliųjų gėriui
Šiaulių Parkinsono draugija susikūrė 2007 m. Projektinės veiklos kurias vykdome, skirtos neįgaliesiems, socialinei integraciją į visuomenę.
Užimtumo namai
Užimtumo namai
Jei žmogus negali nuvykti į darbą, darbas turi atvykti pas jį.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016