Žalioji Rimkų biblioteka

Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Rimkų filialas
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Jonavos viešosios bibliotekos Rimkų filialas yra aplinkai ir gyvūnams draugiška vieta. Pasitelkiant bibliotekos kiemelyje puoselėjamų vaistažolių darželį vykdomos eko-dirbtuvės ir teminės edukacijos, kurių metu dalyviai susipažįsta su vaistažolėmis, jų gydomosiomis savybėmis. Mokiniams apie arbatžoles kalbama organizuojamų Kultūros paso edukacijų „Žaliomis pėdomis“ metu, jos naudojamos ir bibliotekoje veikiančio klubo „Katinas ir mėtinė arbata“ veikloje.

Ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius džiugina bibliotekoje veikiantis „Gyvasis kampelis“, kuris namais tapęs triušiui, šinšilai, amadinams ir net gyvalazdėms. Darbuotojų vedamų pažintinių ekskursijų metu lankytojai informuojami ne tik apie augintinių ypatumus, bet ir įvairių kūrybinių bei edukacinių užsiėmimų metu mokoma atsakingumo bei rūpinimosi mažaisiais draugais: dekoruojant ir keliant inkilus, gaminant rankų darbo lesyklėles ir pan.

Bibliotekos veiklose nesvetimos tvarumo idėjos: vykdomos informacinės valandėlės atliekų rūšiavimo klausimais, organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu vaikai skatinami eksperimentuoti ir kurti iš antrinių žaliavų. Bibliotekos erdvėse gausu žinučių, primenančių apie atsakingą vartojimą ir raginančių rinktis tvarų gyvenimo būdą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016