Žalioji Rimkų biblioteka

Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Rimkų filialas
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jonavos viešosios bibliotekos Rimkų filialas yra aplinkai ir gyvūnams draugiška vieta. Pasitelkiant bibliotekos kiemelyje puoselėjamų vaistažolių darželį vykdomos eko-dirbtuvės ir teminės edukacijos, kurių metu dalyviai susipažįsta su vaistažolėmis, jų gydomosiomis savybėmis. Mokiniams apie arbatžoles kalbama organizuojamų Kultūros paso edukacijų „Žaliomis pėdomis“ metu, jos naudojamos ir bibliotekoje veikiančio klubo „Katinas ir mėtinė arbata“ veikloje.

Ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius džiugina bibliotekoje veikiantis „Gyvasis kampelis“, kuris namais tapęs triušiui, šinšilai, amadinams ir net gyvalazdėms. Darbuotojų vedamų pažintinių ekskursijų metu lankytojai informuojami ne tik apie augintinių ypatumus, bet ir įvairių kūrybinių bei edukacinių užsiėmimų metu mokoma atsakingumo bei rūpinimosi mažaisiais draugais: dekoruojant ir keliant inkilus, gaminant rankų darbo lesyklėles ir pan.

Bibliotekos veiklose nesvetimos tvarumo idėjos: vykdomos informacinės valandėlės atliekų rūšiavimo klausimais, organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu vaikai skatinami eksperimentuoti ir kurti iš antrinių žaliavų. Bibliotekos erdvėse gausu žinučių, primenančių apie atsakingą vartojimą ir raginančių rinktis tvarų gyvenimo būdą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016