„Vyturių tako“ erdvės gražinimas

Mažeikių Rotary klubas ir Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Mažeikių vaikų dienos centro vaikai trejus metus tradiciškai dalyvauja iniciatyvoje ,,Man rūpi”! Geriems darbams daryti bet koks laikas tinkamas. 2022 m. spalio 3 dieną Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kartu su Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta” narėmis ir prezidente Daiva Gečiene padirbėjome ,,Vyturių take“. (,,Vyturių takas” – Mažeikių miesto padėka jaunajai kartai, kurie savo laimėjimais garsina savo kraštą ir Lietuvos vardą.) Su vaikais sodinome narcizus, rinkome šiukšles, genėjome medžius, mėgavomės draugyste ir bendrais darbais! Priesidedame prie atsakingo, pilietiško jaunimo ugdymo. Labai norėtųsi, kad visi mąstytų taip pat. Gražių darbų galima padaryti labai daug. Ir didelių investicijų nereikia. Svarbiausia noras ir motyvacija veikti.

Vyturių taką įkūrė Mažeikių Rotary klubas ,,Liberta“, o Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kelintus metus ne tik palaiko idėjas, kuriomis daromi geri darbai, bet ir organizuoja veiklas, kuriomis prisideda prie miesto erdvių grąžinimo, kapinių tvarkymo, šiukšlių rinkimo. Taip pat pagal poreikį lankome senelius, kuriems reikalinga pagalba.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016