,,Vyturių tako“ erdvės gražinimas

Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Mažeikių vaikų dienos centro vaikai trejus metus tradiciškai dalyvauja iniciatyvoje ,,Man rūpi”! Geriems darbams daryti bet koks laikas tinkamas. 2022 m. spalio 3 dieną Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kartu su Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta” narėmis ir prezidente Daiva Gečiene padirbėjome ,,Vyturių take“. (,,Vyturių takas” – Mažeikių miesto padėka jaunajai kartai, kurie savo laimėjimais garsina savo kraštą ir Lietuvos vardą.) Su vaikais sodinome narcizus, rinkome šiukšles, genėjome medžius, mėgavomės draugyste ir bendrais darbais! Priesidedame prie atsakingo, pilietiško jaunimo ugdymo. Labai norėtųsi, kad visi mąstytų taip pat. Gražių darbų galima padaryti labai daug. Ir didelių investicijų nereikia. Svarbiausia noras ir motyvacija veikti.

Vyturių taką įkūrė Mažeikių Rotary klubas ,,Liberta“, o Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kelintus metus ne tik palaiko idėjas, kuriomis daromi geri darbai, bet ir organizuoja veiklas, kuriomis prisideda prie miesto erdvių grąžinimo, kapinių tvarkymo, šiukšlių rinkimo. Taip pat pagal poreikį lankome senelius, kuriems reikalinga pagalba

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Zero waste festivalis
Zero waste festivalis
Gamtai draugiškas renginys buriantis besidominčius aplinkosauga, klimato kaita, tvaresniu gyvenimo būdu, aktyviu laisvalaikiu ir sveikesne gyvensena.
Keliaujantis Klimato muziejus
Keliaujantis Klimato muziejus
Siekiame, kad jauni žmonės Lietuvoje suprastų, pamatytų ir paliestų klimato kaitos poveikį ir sužinotų, kaip gali patys mažinti pėdsaką klimatui.
Tvarumo ir ekologijos pamokos „Gervių lizde"
Tvarumo ir ekologijos pamokos „Gervių lizde"
Čia vyksta edukacijos, pasakojančios apie plastiko rūšis, jo perdirbimą, rūšiavimą.
Žalioji vakarienė Alytuje
Žalioji vakarienė Alytuje
Žalioji vakarienė - tai estetiškas renginys, kviečiantis tvarumui, solidarumui, jo metu surinktos lėšos skiriamos atsodinti miesto pušis.
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Prie „Domus“ bendruomenės miškų sodinimo prisidėjo šeima iš Ukrainos, JAV bataliono kariai, bei kiti NATO sąjungininkai. Prie aplinkos tvarkymo prisidėjo jaunieji šauliai ir NATO kariai iš JAV.
Po bangom
Po bangom
Skleidžiame žinią apie vandenyno bei Baltijos jūros pasaulį Lietuvos visuomenei, ir per pažinimą siekiame įkvėpti rūpestį.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016