,,Vyturių tako“ erdvės gražinimas

Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Mažeikių vaikų dienos centro vaikai trejus metus tradiciškai dalyvauja iniciatyvoje ,,Man rūpi”! Geriems darbams daryti bet koks laikas tinkamas. 2022 m. spalio 3 dieną Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kartu su Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta” narėmis ir prezidente Daiva Gečiene padirbėjome ,,Vyturių take“. (,,Vyturių takas” – Mažeikių miesto padėka jaunajai kartai, kurie savo laimėjimais garsina savo kraštą ir Lietuvos vardą.) Su vaikais sodinome narcizus, rinkome šiukšles, genėjome medžius, mėgavomės draugyste ir bendrais darbais! Priesidedame prie atsakingo, pilietiško jaunimo ugdymo. Labai norėtųsi, kad visi mąstytų taip pat. Gražių darbų galima padaryti labai daug. Ir didelių investicijų nereikia. Svarbiausia noras ir motyvacija veikti.

Vyturių taką įkūrė Mažeikių Rotary klubas ,,Liberta“, o Mažeikių vaikų dienos centro vaikai kelintus metus ne tik palaiko idėjas, kuriomis daromi geri darbai, bet ir organizuoja veiklas, kuriomis prisideda prie miesto erdvių grąžinimo, kapinių tvarkymo, šiukšlių rinkimo. Taip pat pagal poreikį lankome senelius, kuriems reikalinga pagalba

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016