„Stebuklingas Lietuvos gamtos pasaulis“

Marijampolės ,,Ryto" Pagrindinė mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Mokiniai kiekvienais metais aplinkosauginiame konkurse atveria naują paslaptingos gamtos kertelę: 2017 m. – gyvūnija, 2018 m. – augalai, 2019 m. – klimato kaita, 2020 m. – ekologija, 2021 m. – vanduo, 2022 m. – tvarumas. Jaunieji gamtos mylėtojai demonstruoja ne tik žinias, bet ir atlieka praktines-kūrybines užduotis. Kiekvienais metais šiame konkurse dalyvauja nuo 10 iki 12 savivaldybės mokyklų komandų. Konkursas lavina kritinį mąstymą, kūrybiškumą, skatina mokinius stebėti, tyrinėti, suprasti gamtinę aplinką, ugdo poreikį spręsti aplinkosaugos problemas bei rūpintis gamta, skatina patriotiškumą ir atsakingumą. Pedagogai telkiami dalintis patirtimi ugdant mokinių pažinimo įgūdžius aplinkosaugos ir ekologijos srityse. Galvojant apie projekto tęstinumą, susitarta dėl 2023 m. temos ,,Nekenksmingas aplinkai elgesys“. Tikslas – didinti mokinių supratimą apie racionalų išteklių naudojimą, skatinti atsakingą vartojimą.

Iniciatyvos ,,Lietuvos galia“ dėka tikimės, kad šiuo aplinkosauginiu konkursu susidomės kitos Lietuvos mokyklos ir sulauksime komandų iš įvairių Lietuvos kampelių. Kviečiame visus tausoti Lietuvos gamtą, balsuoti už mūsų iniciatyvą,o spalio mėnesį atvykti į mūsų organizuojamą konkursą, kuris vyks gražiausiame bei švariausiame Lietuvos mieste – Marijampolėj!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vieviečiai susivienijo, kad išvalytų miestelio centre esantį ežerą. Talkoje dalyvavo profesionalūs narai ir apie 100 gyventojų.
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016