Spalvotas gyvenimas šeimoms

Jūratė Jurginytė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Lietuvoje praėjusiais metais policija gavo net 55,8 tūkst. iškvietimų dėl smurto artimoje aplinkoje. 8 atvejais iš 10 nukentėjo moterys. Pandemijos metu smurto prieš moteris problema ženkliai išaugo. Moterys norėdamos išeiti iš smurto aplinkos ir toliau patiria smurtą, susiduria su finansinėmis, teisinėmis ir psichologinėmis problemomis. Nuo smurto nukentėjusioms moterims, o ypač kurios vienos augina vaikus, reikalinga visokeriopa pagalba ir palaikymas.

Gyvenamoji aplinka – tai labai svarbus veiksnys, veikiantis gyvenimo kokybės vertinimą, laimės pojūtį. Deja, tačiau dauguma nuo smurto nukentėjusių moterų, kurios vienos augina vaikus, dėl nepritekliaus ar kitų priežasčių negali pasirūpinti savo vaikų gyvenamosios aplinkos atnaujinimu, pagerinimu. Atsižvelgiant į tai, JCI Sostinė inicijavo socialinį projektą – „Spalvotas gyvenimas šeimoms“.

„Spalvotas gyvenimas šeimoms“ – tai ilgalaikis projektas, kurio tikslas padėti nuo smurto nukentėjusioms mamoms, vienoms auginančioms mokyklinio amžiaus vaikus. Telkiame savanorius ir partnerius iš visos Lietuvos tam, kad įrengtume / pritaikytume / atnaujintume vaikų kambarius mokslui, poilsiui, žaidimams. Norime šioms šeimoms suteikti daugiau šviesos, saugumo ir vilties. Projektu „Spalvotas gyvenimas šeimoms“ taip pat siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į smurto prieš moteris problemą.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Anglijoje lietuvių sukurta nepelno organizacija, kuri padeda Lietuvoje nepasiturinčioms šeimoms, seneliams ir visiems, kam reikia pagalbos.
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centras „Gramančia“ 2020 m. sukurtas socialinis verslas. Įkurta 19 darbo vietų.
Pilaitės bendruomenės centras
Pilaitės bendruomenės centras
Esame Tauragės raj., Dapkiškių k., Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas įsikūręs ant upės Jūros kranto Pagramančio regionianeme parke.
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Vaikų dienos centro tikslas – sukurti saugią aplinką socialiai apleistiems vaikams, kad jie tinkamai galėtų augti ir ugdytis, tyrinėti pasaulį, bendrauti.
Solidarumo Kava
Solidarumo Kava
Tai 5 jaunuolių, turinčių intelekto sutrikimą, iniciatyva. Jos tikslas - kavos puodeliu už šypseną įgyti darbinių įgūdžių bei panaikinti stigmą.
Padėk vienišam senjorui
Padėk vienišam senjorui
Panevėžio krašto Nevėžio tunto skautai nudažė vienišos senolės namą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016