Po bangom

Po bangom

VšĮ Po bangom

Po bangom – tai visuomenės švietimo organizacija, skleidžianti žinią apie kiekvieno iš mūsų gerovei įtaką darančias pasaulinio vandenyno bei Baltijos jūros ekosistemas. Siekiame sudominti Lietuvos visuomenę povandeniniu pasauliu ir per pažinimą įkvėpti rūpestį.

Organizaciją sudaranti keturių entuziastingų merginų komanda dedikuoja savo laisvą laiką Lietuvos visuomenės švietimui apie vandenyną per įvairias veiklas:

– Kuriame internetinę platformą www.pobangom.lt – pirmąjį informacijai apie vandenyną dedikuotą tinklalapį lietuvių kalba, kurį naudoja tiek mokytojai ir mokiniai, tiek kiti žingeidūs piliečiai,
– Bendradarbiaujame su mokslinėmis ir kultūrinėmis įstaigomis bei pavieniais asmenimis, ir dalinamės įkvepiančiomis Lietuvos mokslininkų, narų, vandens sporto atstovų ir kitų vandenyno entuziastų istorijomis,
– Vedame edukacijas Lietuvos mokyklose, įstaigose ir renginiuose,
– Kuriame epizodus apie vandenyną, Baltijos jūrą, bei jų tyrimais užsiimančius Lietuvos mokslininkus laidai Mokslo sriuba,
– Kalbame apie povandeninio pasaulio problemas ir naujienas žiniasklaidai – televizijai, radijui, žurnalams ar interneto portalams.

Nors organizacija eina tik antruosius savo metus, galime pasidžiaugti suteikta pirmąja vieta Europos Komisijos Youth4Ocean organizuotame geriausių jaunimo vandenyno iniciatyvų konkurse Baltijos jūros regione, bei ketvirtąją vieta Lietuvos mokslų akademijos organizuotame mokslo populiarinimo iniciatyvų konkurse.

Norinčius pažinti vandenyną ir daugiau sužinoti apie mūsų veiklą, kviečiame apsilankyti www.pobangom.lt bei sekti Po bangom socialiniuose tinkluose.

https://instagram.com/pobangom

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016