Po bangom

VšĮ Po bangom
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Po bangom – tai visuomenės švietimo organizacija, skleidžianti žinią apie kiekvieno iš mūsų gerovei įtaką darančias pasaulinio vandenyno bei Baltijos jūros ekosistemas. Siekiame sudominti Lietuvos visuomenę povandeniniu pasauliu ir per pažinimą įkvėpti rūpestį.

Organizaciją sudaranti keturių entuziastingų merginų komanda dedikuoja savo laisvą laiką Lietuvos visuomenės švietimui apie vandenyną per įvairias veiklas:

– Kuriame internetinę platformą www.pobangom.lt – pirmąjį informacijai apie vandenyną dedikuotą tinklalapį lietuvių kalba, kurį naudoja tiek mokytojai ir mokiniai, tiek kiti žingeidūs piliečiai,
– Bendradarbiaujame su mokslinėmis ir kultūrinėmis įstaigomis bei pavieniais asmenimis, ir dalinamės įkvepiančiomis Lietuvos mokslininkų, narų, vandens sporto atstovų ir kitų vandenyno entuziastų istorijomis,
– Vedame edukacijas Lietuvos mokyklose, įstaigose ir renginiuose,
– Kuriame epizodus apie vandenyną, Baltijos jūrą, bei jų tyrimais užsiimančius Lietuvos mokslininkus laidai Mokslo sriuba,
– Kalbame apie povandeninio pasaulio problemas ir naujienas žiniasklaidai – televizijai, radijui, žurnalams ar interneto portalams.

Nors organizacija eina tik antruosius savo metus, galime pasidžiaugti suteikta pirmąja vieta Europos Komisijos Youth4Ocean organizuotame geriausių jaunimo vandenyno iniciatyvų konkurse Baltijos jūros regione, bei ketvirtąją vieta Lietuvos mokslų akademijos organizuotame mokslo populiarinimo iniciatyvų konkurse.

Norinčius pažinti vandenyną ir daugiau sužinoti apie mūsų veiklą, kviečiame apsilankyti www.pobangom.lt bei sekti Po bangom socialiniuose tinkluose.

https://instagram.com/pobangom

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Vyturių tako" erdvės gražinimas
,,Vyturių tako" erdvės gražinimas
Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos vaikų dienos centro ir Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta"Narcizų sodinimo akcija ,,Vyturių take".
Zero waste festivalis
Zero waste festivalis
Gamtai draugiškas renginys buriantis besidominčius aplinkosauga, klimato kaita, tvaresniu gyvenimo būdu, aktyviu laisvalaikiu ir sveikesne gyvensena.
Keliaujantis Klimato muziejus
Keliaujantis Klimato muziejus
Siekiame, kad jauni žmonės Lietuvoje suprastų, pamatytų ir paliestų klimato kaitos poveikį ir sužinotų, kaip gali patys mažinti pėdsaką klimatui.
Tvarumo ir ekologijos pamokos „Gervių lizde"
Tvarumo ir ekologijos pamokos „Gervių lizde"
Čia vyksta edukacijos, pasakojančios apie plastiko rūšis, jo perdirbimą, rūšiavimą.
Žalioji vakarienė Alytuje
Žalioji vakarienė Alytuje
Žalioji vakarienė - tai estetiškas renginys, kviečiantis tvarumui, solidarumui, jo metu surinktos lėšos skiriamos atsodinti miesto pušis.
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Prie „Domus“ bendruomenės miškų sodinimo prisidėjo šeima iš Ukrainos, JAV bataliono kariai, bei kiti NATO sąjungininkai. Prie aplinkos tvarkymo prisidėjo jaunieji šauliai ir NATO kariai iš JAV.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016