Po bangom

VšĮ Po bangom
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Po bangom – tai visuomenės švietimo organizacija, skleidžianti žinią apie kiekvieno iš mūsų gerovei įtaką darančias pasaulinio vandenyno bei Baltijos jūros ekosistemas. Siekiame sudominti Lietuvos visuomenę povandeniniu pasauliu ir per pažinimą įkvėpti rūpestį.

Organizaciją sudaranti keturių entuziastingų merginų komanda dedikuoja savo laisvą laiką Lietuvos visuomenės švietimui apie vandenyną per įvairias veiklas:

– Kuriame internetinę platformą www.pobangom.lt – pirmąjį informacijai apie vandenyną dedikuotą tinklalapį lietuvių kalba, kurį naudoja tiek mokytojai ir mokiniai, tiek kiti žingeidūs piliečiai,
– Bendradarbiaujame su mokslinėmis ir kultūrinėmis įstaigomis bei pavieniais asmenimis, ir dalinamės įkvepiančiomis Lietuvos mokslininkų, narų, vandens sporto atstovų ir kitų vandenyno entuziastų istorijomis,
– Vedame edukacijas Lietuvos mokyklose, įstaigose ir renginiuose,
– Kuriame epizodus apie vandenyną, Baltijos jūrą, bei jų tyrimais užsiimančius Lietuvos mokslininkus laidai Mokslo sriuba,
– Kalbame apie povandeninio pasaulio problemas ir naujienas žiniasklaidai – televizijai, radijui, žurnalams ar interneto portalams.

Nors organizacija eina tik antruosius savo metus, galime pasidžiaugti suteikta pirmąja vieta Europos Komisijos Youth4Ocean organizuotame geriausių jaunimo vandenyno iniciatyvų konkurse Baltijos jūros regione, bei ketvirtąją vieta Lietuvos mokslų akademijos organizuotame mokslo populiarinimo iniciatyvų konkurse.

Norinčius pažinti vandenyną ir daugiau sužinoti apie mūsų veiklą, kviečiame apsilankyti www.pobangom.lt bei sekti Po bangom socialiniuose tinkluose.

https://instagram.com/pobangom

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje
Prie „Domus“ bendruomenės miškų sodinimo prisidėjo šeima iš Ukrainos, JAV bataliono kariai, bei kiti NATO sąjungininkai. Prie aplinkos tvarkymo prisidėjo jaunieji šauliai ir NATO kariai iš JAV.
Kristinos Gėlynas
Kristinos Gėlynas
Jau 13 metų kūriu savarankiškai puoselėtą gėlyną Taikos g. 26, Vilniuje. Man labai svarbu, kad pamatę gėlyną žmonės nuolatos džiaugtųsi ir šypsotųsi.
Ąžuolas - Nacionalinis medis. Ąžuolų apsaugos kampanija
Ąžuolas - Nacionalinis medis. Ąžuolų apsaugos kampanija
Paskelbkime Ąžuolą bendru tautos gyvuoju, istoriniu, kultūriniu paveldu ir suteikime jam apsaugos statusą.
Elektronikos atliekų rinkimas
Elektronikos atliekų rinkimas
Vydmantų kaimo bendruomenės centras „Vydmanta" jau 6 metus dalyvauja elektronikos atliekų rinkimo akcijoje „Mes rūšiuojam vasarą"
Green LT
Green LT
Aktyvių piliečių neformalios grupės, kurios rūpinasi aplinka, savanoriauja saugomose teritorijose, prisideda prie ekologinių iniciatyvų įgyvendinimo.
Vandenynai
Vandenynai
Vandenynai - tai tvariau norinti gyventi bendruomenė, kurią kasdien kartu kuriame dalindamiesi savo patirtimi.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016