Obelių rekreacinės zonos įrengimas

Obelių bendruomenės centras
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Siekiama pagerinti Obelių miesto kraštovaizdžio būklę, stiprinti ir pagerinti kraštovaizdžio ekologinę pusiausvyrą, atkurti pažeistas teritorijas ir padidinti kraštovaizdžio vizualinį, estetinį potencialą. Praėjusiais metais, 210 m., ežero pakrantėje iškirsti krūmai, išvalyta pakrantė, sutvarkytas šalimai esantis prūdas, teritorijoje aplink ežerą 0,5 ha, išlygintos žemės ir sutvarkyta teritorija, atverianti gražų ežero vaizdą ir leidžianti prieiti prie vandens telkinio.

Siekiama ir toliau tvarkyti pakrantę. Sutvarkytos pakrantės teritorijos naudą pajus kiekvienos amžiaus grupės atstovas. Sveikas ir turiningas laisvalaikis tvarkingoje aplinkoje pagerins emocinę ir socialinę būseną, padidins bendruomeniškumą. Nutiestas takas sujungs istorinį dvaro parką su Obelių laisvės kovų istorijos muziejumi. Taip pat bus padidintas gyvenamosios aplinkos patrauklumas. Šis projektas nukreiptas ne tik į teritorijos
sutvarkymo darbus, bet ir bendravimo skatinimą, bendrų interesų kūrimą.

Sutvarkyta pakrantė taps modernesnė, patrauklesnė. Patogumą atras kiekvienas – pasivaikščiodamas, savo akimis ir kojomis viską įvertindamas bei atrasdamas tinkamiausią sau ilsėjimosi variantą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016