Obelių rekreacinės zonos įrengimas

Obelių bendruomenės centras
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Siekiama pagerinti Obelių miesto kraštovaizdžio būklę, stiprinti ir pagerinti kraštovaizdžio ekologinę pusiausvyrą, atkurti pažeistas teritorijas ir padidinti kraštovaizdžio vizualinį, estetinį potencialą. Praėjusiais metais, 210 m., ežero pakrantėje iškirsti krūmai, išvalyta pakrantė, sutvarkytas šalimai esantis prūdas, teritorijoje aplink ežerą 0,5 ha, išlygintos žemės ir sutvarkyta teritorija, atverianti gražų ežero vaizdą ir leidžianti prieiti prie vandens telkinio.

Siekiama ir toliau tvarkyti pakrantę. Sutvarkytos pakrantės teritorijos naudą pajus kiekvienos amžiaus grupės atstovas. Sveikas ir turiningas laisvalaikis tvarkingoje aplinkoje pagerins emocinę ir socialinę būseną, padidins bendruomeniškumą. Nutiestas takas sujungs istorinį dvaro parką su Obelių laisvės kovų istorijos muziejumi. Taip pat bus padidintas gyvenamosios aplinkos patrauklumas. Šis projektas nukreiptas ne tik į teritorijos
sutvarkymo darbus, bet ir bendravimo skatinimą, bendrų interesų kūrimą.

Sutvarkyta pakrantė taps modernesnė, patrauklesnė. Patogumą atras kiekvienas – pasivaikščiodamas, savo akimis ir kojomis viską įvertindamas bei atrasdamas tinkamiausią sau ilsėjimosi variantą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016