MŪSŲ JĖGA – VIENYBĖJE

Vilija Tūrienė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

LPS Bočiai Vilniaus miesto bendrija šįmet minės savo 30-metį. Mes buvome tie, kurie kūrė laisvą Lietuvą. Dabar tapo įprasta kritiškai vertinti, o neretai ir niekinti tai, kas priklauso nesenai praeičiai. Jaunimas dažnai nebesieja savo ateities su Lietuva, ir dingteli mintis: kažin ar kuri kita karta dar taip mylės savo Tėvynę, bus tokia pasiaukojanti ir nesavanaudiška? Dauguma mūsų gyvena kukliai, o mūsų savanoriškas, neatlygintinas darbas vartotojiškoje visuomenėje kai kam jau atrodo keistai ar naiviai.

Vilniaus Bočių bendrija yra pilietiškiausia šalies vyresnio amžiaus žmonių organizacija. Atstovaudama senjorų interesams, 2017-2019 m. suorganizavo keturis viešus mitingus prie Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros. Čia žurnalistai iš dalyvių imdavo interviu, čia vykdavo gyvas socialinis dialogas su valdžios ir vyriausybės atstovais: Seimo Pirmininku, Premjeru ir jo patarėjais, Socialinės apsaugos ir darbo ministru. Jiems įteikdavome Mitingų rezoliucijas. Jose būdavo keliami klausimai dėl socialinės atskirties mažinimo, reikalavimai dėl II pakopos privačių pensijų fondų veiklos, skurdinančios Sodrą ir mūsų pensijas. Džiaugiamės, kad Seimo BF komiteto sprendimu buvo nurašyta milijardinė Sodros skola, ir pavyko atkreipti visuomenės dėmesį į pensininkų padėtį. Per ketverius metus pensijos pakilo 120 eurų, buvo pradėtos indeksuoti. Tikime, kad tai turi įtakos ir emigracijos mažinimui. Inicijavome vyresnio amžiaus NVO susitikimą Prezidentūroje 2020 m. 07 03 d. Vykdome tyrimus dėl senjorų būklės prioritetų nustatymo, bendraujame su LPŽA, su EURAG tarptautine organizacija. Esame pakviesti dalyvauti ES projekte dėl sveikatos priemonių rekomendacijų Lietuvai, kurios bus teikiamos Vyriausybei.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Pagalbos Angelai (Helping Hands of Angels)
Anglijoje lietuvių sukurta nepelno organizacija, kuri padeda Lietuvoje nepasiturinčioms šeimoms, seneliams ir visiems, kam reikia pagalbos.
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ indelis garsinant savo kraštą
Pagramančio bendruomenės centras „Gramančia“ 2020 m. sukurtas socialinis verslas. Įkurta 19 darbo vietų.
Pilaitės bendruomenės centras
Pilaitės bendruomenės centras
Esame Tauragės raj., Dapkiškių k., Pilaitės bendruomenė: mūsų kaimas įsikūręs ant upės Jūros kranto Pagramančio regionianeme parke.
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Baltosios Vokės vaikų dienos centro „Šypsenų sūkurys“ įkūrimas
Vaikų dienos centro tikslas – sukurti saugią aplinką socialiai apleistiems vaikams, kad jie tinkamai galėtų augti ir ugdytis, tyrinėti pasaulį, bendrauti.
Solidarumo Kava
Solidarumo Kava
Tai 5 jaunuolių, turinčių intelekto sutrikimą, iniciatyva. Jos tikslas - kavos puodeliu už šypseną įgyti darbinių įgūdžių bei panaikinti stigmą.
Padėk vienišam senjorui
Padėk vienišam senjorui
Panevėžio krašto Nevėžio tunto skautai nudažė vienišos senolės namą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016