Miško sodinimas ir aplinkos tvarkymas Pabradėje

Pabradės bendruomenė „Domus“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pabradė – tai įvairių tautų miestas, todėl nenuostabu, kad bendruomenė „Domus“ sulaukė daug svečių ir pagalbininkų miškui sodinti. Prie „Domus“ bendruomenės prisidėjo šeima iš Lentvario miesto, kuri ne tik dirbo, bet ir maloniai praleido laiką gamtoje. Iš Ukrainos atvykusi mama ir dvi jos dukros susipažino su bendruomenės nariais ir kaip Lietuvoje sodinamas miškas. Prie bendruomenės taip pat prisijungė Šaulių sąjungos 10-osios rinktinės jaunieji šauliai ir užsienio svečiai. Mišką sodino Vilniaus JAV Civilinio ir karinio bendradarbiavimo bataliono kariai, Nacionalinės gvardijos kariai iš Puerto Riko bei kiti NATO sąjungininkai, šiuo metu dislokuoti Pabradės Generolo Silvestro Žukausko poligone.

Pabradės miesto girininkai, noriai parodė, kaip taisyklingai reikia sodinti mišką, kaip galima išmatuoti medžio amžių ir aukštį. Daugumai iš mūsų tai buvo pirma ir labai įdomi patirtis. Į Pabradės bendruomenės organizuotą talką buvo atvykusi ir Lietuvos kariuomenės žurnalistė, kuri kalbino ne tik bendruomenės narius, bet ir girininką, kitus svečius apie bendruomenės veiklą bei medžių sodinimą. Mums bendromis jėgomis pasisekė pasodinti apie 2500 pušų.

Pabradės bendruomenė taip pat prisidėjo prie kasmetinės švaros akcijos „Darom 2022“. Nors oras lietingas ir drėgnas, tai nė kiek ne sutrukdė padirbėti išpeties. Pasidalinę į dvi grupes šiukšles rinkome Dubingėlės upės pakrantėse Pabradės tvenkinio link. Net ir esant blogam orui svarbu išsaugoti gerą ir darbingą nuotaiką.

Prie Pabradės bendruomenės „Domus“ organizuojamos akcijos prisidėjo Pabradės jaunieji šauliai, NATO kariai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kurie dislokuoti Vilniuje ir Pabradės Generolo Silvestro Žukausko poligone.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016