Miežaičių kaimo bendruomenės tvenkinio pritaikymas poilsiui – poilsio zonos įrengimas

Asociacija „Miežaičių kaimo bendruomenė“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Bendruomenė palaiko gerus santykius su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio seniūnija, rengia ir įgyvendina projektus.

Ilgai svarstėme ir planavome įgyvendinti idėja Miežaičiuose esantį tvenkinį pritaikyti bendruomenės reikmėms. Kadangi sklypas šalia ir tvenkinys priklauso kitiems savininkams tai buvo gauti visi leidimai naudoti tvenkinio sklypą iš Radviliškio rajono savivaldybės, Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos ir vietinės įmonės.

Darbų per dvi savaites atlikta labai daug ir už tai esame dėkingi Gediminui Čiuladai bei mūsų bendruomenės nariui Aurelijui Joniškiui bei visiems bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios mums svarbios vietos sutvarkymo.

Darbų mastas atliktas labai didelis ir galime visi jau pasidžiaugti gražėjančia tvenkinio aplinka, bei tai davė stimulą ir kaimo gyventojams neatsilikti ir taip pat gražinti savo sodybas ir jų aplinką.

Darbų dar liko atlikti daug įrengiant Vasaros estradą bei sumontuojant poilsio zonai reikalinga inventorių.

Tikimės ir kitų bendruomenės narių prisidėjimo įrengiant mūsų poilsio zoną, kiekvienos rankos ir talka tik pagreitins šių darbų užbaigimą. Po tvenkinio aplinkos sutvarkymo ši Miežaičių kaimo vieta atgijo ir tai džiugina.

Daugiau apie vykdomą projektą: https://miezaiciai.lt/2023/07/18/miezaiciu-kaimo-bendruomenes-tvenkinio-pritaikymas-poilsiui-poilsio-zonos-irengimas/

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016