Lietuvos jaunųjų mokslininkų forumas

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) jau daugiau nei dešimt metų kuria tarpdisciplininę ir tarpinstitucinę jaunųjų mokslininkų bendruomenę bei organizuoja ne vieną mokslo ir jo populiarinimo renginį, kurie yra tapę tradiciniais. Vienas jų – Lietuvos jaunųjų mokslininkų forumas (LJMF).
LJMF idėja yra sukurti galimybę įvairių sričių jauniesiems mokslininkams ir doktorantams, kartu su aukštojo mokslo institucijų atstovais, patyrusiais mokslininkais ir verslo atstovais aptarti rūpimus klausimus dėl mokslinės karjeros ir jos tendencijų.
Iki šioj įvykę šeši sėkmingi Forumo renginiai – diskutuota apie tai ar Lietuvai reikalingi mokslininkai (2015 m.), doktorantūros Lietuvoje 2020 prognozes ir viziją (2016 m.), gyvenimą po doktorantūros (2017 m.), aptarta 50 aukštojo mokslo reformos atspalvių (2018 m.) ir kartų kaitą aukštajame moksle (2019 m.), ne mažiau įdomi diskusija buvo apie verslo ir mokslo bendradarbiavimą bei sėkmingas nesėkmės istorijas (daugiau informacijos https://www.ljms.lt/ljmf) – parodė, kad dialogas tarp suinetesuotųjų yra be galo svarbus, todėl norime tęsti šią iniciatyvą ir kviečiame prisidėti aukštųjų mokyklų doktorantų ir jaunųjų mokslininkų asociacijas prisidėti prie šio tradicinio renginio organizavimo 2022 m.
Daugiau informacijos: https://www.ljms.lt/naujienos/categories/ljmf

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SPEAK Lithuania
SPEAK Lithuania
SPEAK Lietuva sujungia migrantus ir pabėgėlius su vietiniais per bendruomenės vedamą kalbų ir kultūros mainų patirtį.
Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas
Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas
Nuo 2022 m. KB "Taurų žiburys" organizuoja protmūšius, surinkusius jau per 700 dalyvių ir skatinančius žmones domėtis pasauliu, jo istorija, gamta.
Keliavimo priemonė „Atrask.eu“: bendruomenės stiprinimas per inovacijas
Keliavimo priemonė „Atrask.eu“: bendruomenės stiprinimas per inovacijas
Aukštadvaryje įsikūręs vaikų dienos centras „Navininkai“ kartu su partneriais įgyvendina interaktyvų projektą „Atrask.eu“.
LRK Jaunimo programa
LRK Jaunimo programa
Lietuvos Raudonasis Kryžius siekia sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę veiklą.
„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ –  edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis
„Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ – edukacija tėvams, prie kurios gyvavimo prisideda daugelis
Švietimo idėja, gimusi vienos mamos galvoje, virto net 15 metų besitęsiančia iniciatyva, prie kurios gyvavimo prisideda daug žmonių.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka: bendruomenę sujungia šokis
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka: bendruomenę sujungia šokis
Ketvirtus metus bibliotekos organizuojama bendruomenine šokio iniciatyva siekiama stiprinti bendruomeniškumo ryšius per kūrybinę veiklą
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016