Lietuvos jaunųjų mokslininkų forumas

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) jau daugiau nei dešimt metų kuria tarpdisciplininę ir tarpinstitucinę jaunųjų mokslininkų bendruomenę bei organizuoja ne vieną mokslo ir jo populiarinimo renginį, kurie yra tapę tradiciniais. Vienas jų – Lietuvos jaunųjų mokslininkų forumas (LJMF).
LJMF idėja yra sukurti galimybę įvairių sričių jauniesiems mokslininkams ir doktorantams, kartu su aukštojo mokslo institucijų atstovais, patyrusiais mokslininkais ir verslo atstovais aptarti rūpimus klausimus dėl mokslinės karjeros ir jos tendencijų.
Iki šioj įvykę šeši sėkmingi Forumo renginiai – diskutuota apie tai ar Lietuvai reikalingi mokslininkai (2015 m.), doktorantūros Lietuvoje 2020 prognozes ir viziją (2016 m.), gyvenimą po doktorantūros (2017 m.), aptarta 50 aukštojo mokslo reformos atspalvių (2018 m.) ir kartų kaitą aukštajame moksle (2019 m.), ne mažiau įdomi diskusija buvo apie verslo ir mokslo bendradarbiavimą bei sėkmingas nesėkmės istorijas (daugiau informacijos https://www.ljms.lt/ljmf) – parodė, kad dialogas tarp suinetesuotųjų yra be galo svarbus, todėl norime tęsti šią iniciatyvą ir kviečiame prisidėti aukštųjų mokyklų doktorantų ir jaunųjų mokslininkų asociacijas prisidėti prie šio tradicinio renginio organizavimo 2022 m.
Daugiau informacijos: https://www.ljms.lt/naujienos/categories/ljmf

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Mažieji stebukladariai
Mažieji stebukladariai
Mažųjų stebukladarių dėka, vaikai gyvenantys atokiuose Lietuvos miesteliuose, vaikai, gyvenantys nepasiturinčiose šeimose išmoks programavimo pradmenų
Mokslo sriuba
Mokslo sriuba
Kuriame mokslo populiarinimo laidas ir skatiname jaunimą studijuoti tiksliuosius mokslus. Mokslas ir technologijos ateina pas tave!
Inovatorių slėnis
Inovatorių slėnis
Antalieptėje Įgūdžių Laboratorijoje jaunuoliams suteikiami socialiniai bei darbiniai įgūdžiai. Kartu kuriama Skandinaviško pavyzdžio liaudies mokykla.
Keliaujančios architektūros dirbtuvės
Keliaujančios architektūros dirbtuvės
KAD - tai kūrybinių dirbtuvių projektas mažuose Lietuvos miesteliuose, siekiantis skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais.
Bendruomenės virtuvės studija
Bendruomenės virtuvės studija
Bendruomenės socialinis verslas - maisto gaminimo edukacijos gyventojams, akcentuojant tvarumą, maisto švaistymo mažinimo būdus ir priemones.
"Spanguolės dirbtuvėlės"
"Spanguolės dirbtuvėlės"
Esame atsakingas socialinis verslas, kuris dirba su valstybinėmis bei privačiomis organizacijomis. Kalbėdami apie toleranciją vienas kitam.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016