Kvietkinės kaimo bendruomenė

Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Esame nedidelio kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos, kultūros temos. Siekiame prisidėti prie socialinio teisingumo ir švietimo. Norime būti aktyvūs dalyviai formuojant šalies ateitį, nes žinome, kad mažos bendruomenės turi didelį potencialą.

Vienas iš mūsų svarbiausių veiksmų yra stovyklų organizavimas Kalvarijos sav. vaikams. Ši iniciatyva ne tik suteikia galimybę vaikams artimiau pažinti gamtą ir suprasti jos svarbą, bet ir skatina sveiką gyvenseną bei socialinį bendravimą. Mes taip pat rengiame edukacines programas, kurios skatina tvarų vystymąsi, inovacijas ir kūrybiškumą.

Mūsų iniciatyvos yra skirtos kurti teigiamą poveikį tiek mūsų vietinei bendruomenei, tiek plačiau Lietuvos visuomenei. Mes aktyviai prisidedame prie gamtos apsaugos ir tvarumo. Organizuojame stovyklas ir edukacines programas, kurios skatina aplinkos sąmoningumą, tvarumo supratimą ir skatina veiksmingus gamtos išteklių naudojimo būdus. Šitaip stengiamės prisidėti prie gamtos apsaugos ir ilgalaikio jos išsaugojimo.

Taip pat remiame kultūros paveldo išsaugojimą ir skatiname kaimo tradicijų puoselėjimą. Per įvairius renginius ir edukacines iniciatyvas skatiname žmones vertinti ir perduoti savo kultūros paveldą ateities kartoms.

Mūsų veikla taip pat orientuota į socialinės atsakomybės skatinimą. Organizuojame įvairius renginius, kurie skatina bendruomenės vienybę, tarpusavio pagalbą ir socialinę įtrauktį.

Mes siekiame telkti žmones skirtingomis iniciatyvomis. Stovyklos vaikams, teminės edukacinės programos, kultūriniai renginiai ir aplinkos tvarkymo projektai suteikia galimybių įtraukti įvairias amžiaus grupes ir suformuoti įvairius įgūdžius bei kompetencijas. Be to, mes skatiname savanorystę ir įtraukimą į veiklą, suteikdami galimybę bendradarbiauti ir aktyviai dalyvauti projektuose.

Mūsų veikla prasidėjo 2008 metais, kai supratome vietinės bendruomenės poreikius ir potencialą. Mūsų iniciatyvų dalyvių grupė rodo, kad bendruomenė mums pasitiki ir vertina mūsų pastangas. Džiaugiamės matydami, kaip daug žmonių dalyvauja mūsų veiklose ir aktyviai prisideda prie Lietuvos kūrimo.

Sunku girti savo darbus, tačiau mes tikime, jog tai yra mūsų indėlis į Lietuvos klestėjimą ir bendrą gerovę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Bendruomenės šaldytuvas Sapiegų parke
Bendruomenės šaldytuvas Sapiegų parke
Bendruomenės šaldytuvas Sapiegų parke yra maisto dalijimosi stotelė, kurioje vieni palieka perteklinį, tačiau vartoti tinkamą maistą, o kiti pasiima.
GAMTA MIESTE
GAMTA MIESTE
Neformalaus ugdymo programa mokykloms, spręsti klimato kaitos iššūkius per maisto tinklus!
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016