Kavoliškio kaimo jaunų šeimų parkas

Kavoliškio kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Gražus bendrystės ryšys tarp visų institucijų: Rokiškio kaimiškosios seniūnijos, Rokiškio mokyklos darželio „Ąžuoliukas“, Kavoliškio skyriaus mokytojų ir ugdytinių, Rokiškio profesinio rengimo centro kolektyvo ir Kavoliškio bendruomenės narių.

Tikslas – jaunų šeimų, vaikų įtraukimas priartėti prie gamtos, pakviesti vakaro pasivaikščiojimams ir laisvalaikio leidimui gamtoje. Rokiškio kaimiškoji seniūnija sutvarkė nenaudojamą 12 arų plotą, kuriame ir įkūrėme JAUNŲ ŠEIMŲ PARKĄ. Jau 2 dveji metai čia įvairiomis progomis: vaikams gimus, bendruomenės 20-mečio jubiliejui, žaliojo apdaro šventei sodinamos liepaitės, berželiai, pušelės ir jaunų šeimų įvairūs medeliai. O tai reiškia, kad jauni žmonės nori palikti žalią pėdsaką. Ekologijos, tvarumo, tausojimo temos aptartos ne viename užsiėmime. Smagu, kad gyventi saugiai norime ir to siekiame.

Žmonės dažnai užmiršta, ką reiškia ąžuolo pavėsis karštą vasaros dieną, kokia gaivinanti yra ryto rasa. Gamta yra tobula, nuolat atsinaujinanti, trapi. Žmogus, būdamas neatsiejama gamtos dalimi, privalo išsaugoti jos grožio trapumą. Išsaugoti, bet ne žaloti ar sunaikinti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
,,Mūsų kiemelis" DARO 2024
Šiaulių VšĮ ,,Mūsų kiemelio" Gudručių gr. 4-5 metų vaikai DARO Šiaulių Dainų parke.
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnų krašto bendruomenė
Daujėnai - jaukus, žalumos apsuptyje, karjero krištoliniame vandenyje išsiprausęs, kvepiantis namime duona, šauniausių žmonių tvarkomas miestelis.
„Žolynėlių kuždėjimai"
„Žolynėlių kuždėjimai"
Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė" bendruomenė parengė projektą „Žolynėlių kuždėjimai", kurio metu stengiamasi susipažinti su augmenijos pasauliu
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Kvietkinės kaimo bendruomenė
Esame Kvietkinės kaimo bendruomenė, kuriai svarbios gamtosaugos ir kultūros temos. Organizuojame stovyklas, edukacines programas, kt. renginius.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - išsaugosime švarią salą ateities kartoms
Saloje kiekvienais metais lankosi daug žvejų mėgėjų ir poilsiautojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Iš po apsilankymo paliekama šimtai kg., šiukšlių.
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ (Save The Baltic Sea)
Baltijos jūra - viena užterščiausių pasaulyje. Šio aplinkosauginio žygio metu, per 8 šalis nešime žinutę: suvieniję jėgas, galime ją išsaugoti!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016