Kavoliškio kaimo jaunų šeimų parkas

Kavoliškio kaimo bendruomenė
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Gražus bendrystės ryšys tarp visų institucijų: Rokiškio kaimiškosios seniūnijos, Rokiškio mokyklos darželio „Ąžuoliukas“, Kavoliškio skyriaus mokytojų ir ugdytinių, Rokiškio profesinio rengimo centro kolektyvo ir Kavoliškio bendruomenės narių.

Tikslas – jaunų šeimų, vaikų įtraukimas priartėti prie gamtos, pakviesti vakaro pasivaikščiojimams ir laisvalaikio leidimui gamtoje. Rokiškio kaimiškoji seniūnija sutvarkė nenaudojamą 12 arų plotą, kuriame ir įkūrėme JAUNŲ ŠEIMŲ PARKĄ. Jau 2 dveji metai čia įvairiomis progomis: vaikams gimus, bendruomenės 20-mečio jubiliejui, žaliojo apdaro šventei sodinamos liepaitės, berželiai, pušelės ir jaunų šeimų įvairūs medeliai. O tai reiškia, kad jauni žmonės nori palikti žalią pėdsaką. Ekologijos, tvarumo, tausojimo temos aptartos ne viename užsiėmime. Smagu, kad gyventi saugiai norime ir to siekiame.

Žmonės dažnai užmiršta, ką reiškia ąžuolo pavėsis karštą vasaros dieną, kokia gaivinanti yra ryto rasa. Gamta yra tobula, nuolat atsinaujinanti, trapi. Žmogus, būdamas neatsiejama gamtos dalimi, privalo išsaugoti jos grožio trapumą. Išsaugoti, bet ne žaloti ar sunaikinti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016