ECO TARYBA Joniškio žemės ūkio mokykloje

Joniškio žemės ūkio mokykla
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Dar praėjusių mokslų metų pabaigoje pastebėjome, kad mokiniai aktyviai įsitraukia į diskusijas apie ekologiją. Mokiniai ne tik aktyviai įsitraukė į ekologijos temai skirtus renginius, bet ir patys inicijavo idėją, kad mokykloje reikia įkurti ECO TARYBĄ, kuri ne tik diskutuotų apie ekologiją, bet ir kurtu idėjas kaip mokyklose būtų galima gyventi tvariau ir ekologiškiau. Dar prieš įkuriant tarybą mokykloje jau atsirado šiukšlių rūšiavimo dėžės, atsisakyta plastiko maišelių, buvo įkurtas ekologiškų daržovių šiltnamis, kuriuo naudojasi mokyklos valgykla. Įkūrus ECO TARYBĄ mokiniai pradėjo kurti įvairias idėjas bei edukacinių renginių planus, stalo žaidimą, kuris bus skirtas mokyklinio amžiaus jaunimui ir skatins rinktis ekologiškesnį gyvenimo būdą, tausojant ne tik rajono, bet ir viso pasaulio gamtą. Džiaugiamės tokia mokyklos mokinių iniciatyva ir tikime, kad ji kartu su aktyviu bei sąmoningu jaunimu ne tik pasieks puikių rezultatų plėtojant ekologijos temą mokykloje, bet ir jų sukurti įrankiai bus naudojami visose Lietuvos mokyklose.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ,,Šiltų apsilankymų'' programa
Vyresnio amžiaus asmenų informavimo apie klimato kaitos padarinius (karštį) kampanija. Kiekvienais metais mokomi kaip pasirūpinti savo sveikata.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016