Asociacija Vandžiogalos bendruomenė

Asociacija Vandžiogalos bendruomenė

Esame jauna, prieš 2 metus susikūrusi asociacija Vandžiogalos bendruomenė. 2022 metais įvykę nauji, kardinalūs pokyčiai seniūnijos darbuotojų struktūroje įnešė ir naujų vėjų tarp vietos gyventojų. Buvo įkurta bendruomenė, kuri pradėjo aktyvią veiklą, pradedant viešųjų erdvių kūrimu, atnaujinimu ir puoselėjimu visu laikotarpiu.

Bendradarbiaujant su seniūnijos darbuotojais ne tik susirenkame 50-60 gyventojų į visuomenines talkas, kuriomis gražiname aplinką, tačiau ir pirmą kartą 2023 m. buvo dalyvauta Kauno rajono savivaldybės jau trečius metus skelbtame Dalyvaujamojo biudžeto priemonės projekte, skatinančią gyventojus įsitraukti ir demokratiškai priimti sprendimus dėl viešųjų erdvių sutvarkymo.

Vandžiogalos bendruomenė pateikė visas tris mažos, vidutinės ir didelės apimties idėjas, kurias buvo planuojama įgyvendinti Vandžiogalos miestelio parke.

Po gyventojų didelio aktyvumo, susitelkimo, vieningo tikslo ir noro kardinaliai keisti miestelį, buvo laimėti visi trys projektai!

Tai Vandžiogalos laisvalaikio skveras-įrengti išmanieji suoliukai su bevieliu internetu ir USB įkrovimo priedėliais bei stalo teniso ir futbolo stalai, gyventojų fizinės ir emocinės sveikatos gerinimui, jaunimo laisvalaikio gryname ore skatinimui.

Vandžiogalos sūpynių skveras- apželdintas Vandžiogalos parke esantis tvenkinys ir pastatytos aplink jį sūpynės, skirtos tiek jauniesiems gyventojams, tiek vyresniesiems. Tarp sūpynių išsidėstę dideli ir gražūs akmenys, kurie yra vadinami energijos šaltiniu, leistų parko lankytojams pajusti dvasinę pusiausvyrą, harmoniją, ramybę bei apsaugą. Kiek toliau įrengta vaikų žaidimo aikštelės kompleksas.

Svajonių fontanas- 2024 m. birželio 8 d. bus atidaromas grindininis fontanas, kad karštomis vasaros dienomis su tėvais atėję mažamečiai vaikai galėtų atsigaivinti ir žaisti trykštančio fontano pursluose. Tai suteiktų vaikams ir tėvams didžiulį džiaugsmą, nes tokių vietų Vandžiogalos miestelyje nėra. Fontanas suteiktų ne tik geras emocijas, bet ir ramybę, o nuolat judantis vanduo apšviestas įvairiomis spalvomis veiktų lyg nesibaigiantis šokis.

Taip pat džiugu, kad taupant lėšas ir jas panaudojant išgaunant aukščiausią rezultatą, Vandžiogalos bendruomenės vyrai patys savo rankomis parke iš trinkelių įrengė apie 0,5 km. pėsčiųjų takų!

Būtent šis Dalyvaujamojo biudžeto priemonės triumfas ir gyventojų susitelkimas asociacijai Vandžiogalos bendruomenė 2023 metais atnešė Kauno rajono Metų bendruomenės titulą!!!

iki susitikimo Vandžiogaloje!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016