Aš užaugau „Santaroje“

Kauno „Santaros“ gimnazija
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Kauno „Santaros“ gimnazijos bendruomenės projektas „Aš užaugau „Santaroje“, apjungiantis po vienu mokyklos stogu gyvenančius lietuvių ir ukrainiečių tautybės mokinius, mokytojus, tėvelius. Tai projektas, skatinantis toleranciją, pilietiškumą, auginantis žmogų su tvirta pozicija – „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“.

Kas mėnesį vykdomos veiklos orientuotos taikant integracinį ugdymo modelį – lietuviai ir ukrainiečiai kartu mokosi tautinio šokio meno, pažįsta lietuvių kultūrą rengdami trumpalaikius projektus „Aš ir mano šeima“, „Asmenybė, kuria žaviuosi“ ir kt., kurdami verslo bendroves, savanoriaudami įvairiose akcijose ir kt. Tai projektas, kai kartu švenčiamos valstybinės šventės, dainuojant lietuvių ir ukrainiečių lietuvių liaudies dainas, mokantis valdyti lietuvišką žodį, pažįstant abiejų šalių papročius. Prasidėjus karui Ukrainoje gimnazijos bendruomenė kartu su Tolerancijos, lyderių klubo savanoriais teikė pagalbą ukrainiečiams, vedė užsiėmimus, socialinių įgūdžių dienas. Tai pilietinis projektas su galimybe pasivaikščioti ir susipažinti su Lietuvos ir Ukrainos kultūra, istorija, tradicijomis ir kt.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016