Aš užaugau „Santaroje“

Kauno „Santaros“ gimnazija
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Kauno „Santaros“ gimnazijos bendruomenės projektas „Aš užaugau „Santaroje“, apjungiantis po vienu mokyklos stogu gyvenančius lietuvių ir ukrainiečių tautybės mokinius, mokytojus, tėvelius. Tai projektas, skatinantis toleranciją, pilietiškumą, auginantis žmogų su tvirta pozicija – „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“.

Kas mėnesį vykdomos veiklos orientuotos taikant integracinį ugdymo modelį – lietuviai ir ukrainiečiai kartu mokosi tautinio šokio meno, pažįsta lietuvių kultūrą rengdami trumpalaikius projektus „Aš ir mano šeima“, „Asmenybė, kuria žaviuosi“ ir kt., kurdami verslo bendroves, savanoriaudami įvairiose akcijose ir kt. Tai projektas, kai kartu švenčiamos valstybinės šventės, dainuojant lietuvių ir ukrainiečių lietuvių liaudies dainas, mokantis valdyti lietuvišką žodį, pažįstant abiejų šalių papročius. Prasidėjus karui Ukrainoje gimnazijos bendruomenė kartu su Tolerancijos, lyderių klubo savanoriais teikė pagalbą ukrainiečiams, vedė užsiėmimus, socialinių įgūdžių dienas. Tai pilietinis projektas su galimybe pasivaikščioti ir susipažinti su Lietuvos ir Ukrainos kultūra, istorija, tradicijomis ir kt.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016