Aš užaugau „Santaroje“

Kauno „Santaros“ gimnazija
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Kauno „Santaros“ gimnazijos bendruomenės projektas „Aš užaugau „Santaroje“, apjungiantis po vienu mokyklos stogu gyvenančius lietuvių ir ukrainiečių tautybės mokinius, mokytojus, tėvelius. Tai projektas, skatinantis toleranciją, pilietiškumą, auginantis žmogų su tvirta pozicija – „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“.

Kas mėnesį vykdomos veiklos orientuotos taikant integracinį ugdymo modelį – lietuviai ir ukrainiečiai kartu mokosi tautinio šokio meno, pažįsta lietuvių kultūrą rengdami trumpalaikius projektus „Aš ir mano šeima“, „Asmenybė, kuria žaviuosi“ ir kt., kurdami verslo bendroves, savanoriaudami įvairiose akcijose ir kt. Tai projektas, kai kartu švenčiamos valstybinės šventės, dainuojant lietuvių ir ukrainiečių lietuvių liaudies dainas, mokantis valdyti lietuvišką žodį, pažįstant abiejų šalių papročius. Prasidėjus karui Ukrainoje gimnazijos bendruomenė kartu su Tolerancijos, lyderių klubo savanoriais teikė pagalbą ukrainiečiams, vedė užsiėmimus, socialinių įgūdžių dienas. Tai pilietinis projektas su galimybe pasivaikščioti ir susipažinti su Lietuvos ir Ukrainos kultūra, istorija, tradicijomis ir kt.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016