Amatininkų Gildija „Lamata“ – Senovinių augalų sodas Drevernoje

Amatininkų gildija „Lamata"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Apleistoje buvusios mokyklos teritorijoje, esančioje Drevernos miestelio centre, atgaivintas, įrengtas ir bendruomenės poreikiams pritaikytas laivo formos senovinių augalų sodas, simbolizuojantis Dreverną, kaip senovinį žvejų kaimą. Projekto veiklos sutelkė bendram tikslui bendruomenės narius. Įveiklinta apleista teritorija ir bendruomenė, įrengta turiningo ir prasmingo laisvalaikio praleidimo vieta. Aktyvūs Dreverniškiai noriai talkino projekto veiklose, prisidėjo savo idėjomis, darbais bei istorinėmis žiniomis. Bendruomenės indėlis ir projekto eiga buvo fiksuojama ir išliks ateities kartoms. Nuo pavasario sode bus nuolat rengiami atkuriamosios istorijos edukaciniai užsiėmimai, pamokėlės vaikams, ekskursijos, o projekto idėja jau dabar pritraukia kultūros turistų iš kitų regionų.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vieviečiai susivienijo, kad išvalytų miestelio centre esantį ežerą. Talkoje dalyvavo profesionalūs narai ir apie 100 gyventojų.
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016